5:1

konec (4:0, 1:0, 0:1)

27.11.2014, 17:00 • Nitra aréna • Dávid Švec, Jakub Bobovič sk

Tipsport: 1.1 8.5 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vážení priatelia, skončil sa zápas HK Nitra – Orange 20 a to výsledkom 5:1. Spolu s kolegom Jakubom Bobovičom vám ďakujeme za pozornosť a pozývame vás sledovať dnešný bohatý program na našom portále Onlajny.eu. Zatiaľ pekný večer. (18:59:37)

60:00

59:24

Domáci v plnom počte.

58:59

Nepríjemný strela Patrika Koyša, Kusý vytiahol skvelý zákrok.

58:30

Mladíci hrajú síce presilovú hru, ale nedokážu sa usadiť pred Matej Kusým.

58:01

Do konca tretej tretiny ostáva menej ako 120 sekúnd.

57:28

Tak gól mladíkov nakoniec neplatí, pretože Sukeľ puk do brány kopol.

57:24

Vylúčenie Nitra, Piačka dostáva 2 minúty za držanie.

55:45

Zápas sa nám skutočne už iba dohráva, hrá sa v pokojnom tempe v strede klziska.

55:01

Máme pred sebou posledných päť minút tretej tretiny, zdá sa, že o výsledku je v Nitre rozhodnuté.

54:01

Nitra začína ďalšiu akciu od vlastnej bránky, kolmica Juraja Štefanku však nebola presná.

SKALICKÝ - 5:1

52:54

HK Orange 20 dalo gól!
Mladíci z HK Orange 20 tak dokázali predsa len znížiť a dať čestný gól. Postaral sa oň PAVOL SKALICKÝ, ktorý šikovne tečoval strelu od modrej čiary.

51:21

Na trestnú lavicu odchádza Henrich Ručkay. Presilová hra pre HK Orange 20.

49:54

Mladíci vo veľkej príležitosti! Súkeľ teraz dokázal vybojovať puk v rohu klziska, dostal sa s ním pred bránku a prihrávkou našiel Hrušíka, jeho strelu po ľade však Kusý bez problémov zlikvidoval.

49:33

Godla sa teraz len obzrel kam smeruje puk, brankár hostí mal zakrytý výhľad a nevidel smer puku po tom čo ho od modrej čiary nahodil jeden z domácich obrancov.

49:17

Mladíci sa teraz dopustili postavenia mimo hry a nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.

48:22

Tománek sa teraz za bránou hostí nedokázal presadiť, Nitra však ostáva v útočnom pásme.

47:44

Mladíci začínajú s rozohrávkou za vlastnou bránou, zrejme by už chceli mať po zápase.

46:48

Nitra drží svojho súpera na dištanc od vlastnej brány, na opačnej strane však stojí pozorný Godla a tak na ďalší gól stále čakáme.

45:37

Nepresadil sa ani Pavol Skalický, ktorý sa skvele natlačil z ľavej strany až pred Kusého, ktorý si puk postrážil a nedovolil hráčovi hostí skórovať.

45:16

V šanci aj Roman Tománek, Godla však po góle v úvode druhej tretiny zatiahol rolety.

43:25

Na opačnej strane vidíme taktiež veľkú príležitosť! Richard Lelkeš teraz chcel zdvihnúť puk a umiestniť ho do vinkla, to mu však skvelým semafórom zabránil Godla, ktorý vytiahol ďalší perfektný zákrok!

43:00

Kusý sa teraz len obzrel kam letí puk! Veľká šanca mladíkov, Giľák teraz nedokázal trafiť odkrytú bránu!

42:16

Veľmi nevydarená presilová hra hostí, prechod do útoku viazne, pričom Kusý sa v bráne musí nudiť.

41:39

Iba doplním že Branislav Mezei inkasoval trest na 2+2 minúty, keďže tam pravdepodobne bola aj krv.

41:02

Tretie zakázané uvoľnenie hostí v krátkom slede, Ernest Bokroš na hráčskej lavici rázne dohovára svojim zverencom.

40:34

Zakázané uvoľnenie hostí a nasledovať bude vhadzovanie pred Godlom, hosťom sa nedarí ani táto presilová hra.

40:01

Domáci aj do tretice v úvode tretiny vyhrali vhadzovanie, iba pripomeniem že mladíci hrajú presilovú hru, na trestnej lavici sedí po faule na konci druhej tretiny Branislav Mezei.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme videli iba jeden gól, ktorý zaznamenal Lukáš Novák, hneď v úvode, po peknej akcii prvého útoku Nitranov. Obe mužstvá v druhej tretine prestriedali brankárov, pričom domáci tréner sa pravdepodobne rozhodol šetriť Lakosila na zajtrajší zápas proti Popradu. V tretej tretine uvidíme hru na počet gólov, podarí sa mladíkom streliť aspoň čestný gól, alebo dnes odídu spod Zobora s debaklom?
Tretia tretina sa začne prbiližne o 18:30 hod.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:10

Branislav Mezei odchádza na trestnú lavicu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

39:10

Mezei teraz poslal k ľadu Pavúka, jednalo sa však o nezavinený súboj, Mezei sa zrazil s Pavúkom v plnej rýchlosti, treba však poznamenať že Mezei mal ruky trocha vyššie ako sa patrilo.

39:01

Minúta do konca prvej tretiny.

38:50

Štefanka teraz na pravej strane dostal ideálnu prihrávku, jeho strela švihom však končí mimo brány.

37:46

Hostia sa teraz dostávali do prečíslenia, skvelým obranným zákrokom však tomu zabránil jeden z vracajúcich sa hráčov v tmavomodrom drese!

36:56

Prvá formácia domácich teraz uzavrela hostí v ich obrannom pásme, Godla napokon radšej prerušil hru, nasledovať bude vhadzovanie v obrannom pásme mladých reprezentantov.

36:13

Koyš teraz nahodil puk pred domácu bránu, kde sa do zakončenia dostával jeden z jeho spoluhráčov, nechýbalo veľa a mohli sme vidieť úvodný gól mladíkov.

35:37

Kusý prerušuje hru po propagačnej strele od jedného z hostí, nasledovať bude vhadzovanie v obrannom pásme Nitry.

34:47

Napriek tomu že na obranu sa dnes príliš nehrá, na šiesty gól čakáme od úvodu tretiny, kedy sa presadil Lukáš Novák.

34:21

Do strely sa teraz na modrej čiare oprel Dušan Milo, Godla opäť chytá!

33:52

Po prieniku na pravej strane sa teraz pred Godlu natlačil Richard Mráz, brankár hostí však kryje aj jeho pokus po ľade.

33:12

Krásny semafór v podaní Denisa Godlu! Strelou švihom sa prezentoval Roman Tománek, nasledovať bude vhadzovanie pred bránou hostí.

32:22

Náznak šarvátky, ani jeden z hráčov sa však neodhodlal zhodiť rukavice, vzhľadom na priebeh stretnutia by to bolo zbytočné.

31:31

Pavol Skalický si teraz v obrannom pásme dovolil veľa, dokázal efektívne obísť dvoch hráčov domácich, následne však bol atakovaný a puk stratil, faul sa nepíska.

30:56

Nitrania sa dopustili zakázaného uvoľnenia, vhadzovať sa bude pred domácou bránou.

30:35

Brankárov strieda aj Nitra, Vlastimila Lakosila nahradil v domácej bráne Matej Kusý!

30:23

Štefanka sa teraz ponáhľal do útočného pásma, pričom v ňom bol skôr ako puk a rozhodcovia tak odpískali postavenie mimo hru.

29:01

Puk teraz odkakoval hráčom od hokejky, na čo sa nemohol pozerať Tomáš Nádašdi, ktorý neváhal a oprel sa do strely, Godla však stál na správnom mieste a dokázal jeho strelu vyraziť.

28:27

27:38

Briestenský teraz zasiahol Kuzmu hokejkou do tváre, treba však poznamenať že sa jednalo o nezavinený súboj, keďže Kuzmu zasiahla hokejka hosťujúceho hráča v páde. Vylučovať sa nebude, Kuzma odchádza na hráčsku lavicu s nepríjemnou grimasou v tvári.

27:08

Halama v ideálnej streleckej pozícii, nenamieril však presne. Mladí reprezentanti si teraz dokázali utvoriť v útočnom pásme veľký tlak.

26:27

Mladíci si zahrajú presilovú hru, na trestnej lavici už sedí Jakub Ručkay, ktorý sa previnil nedovolením bránením v hre.

26:09

Do strely od modrej čiary sa teraz oprel Branislav Mezei, Godla jeho pokus kryje, pričom po následnej dorážke domácich prerušuje hru. Brankár hostí sa očividne rozchytal.

25:28

Nitrania sa teraz sami pripravili o útočné pásmo, obrancovia domácich nezachytili na modrej čiare prihrávku od Štefanku.

24:05

Domáci teraz prepadli v obrane a ku strele sa dostal Briestenský! Jeho pokus Lakosil len vyrazil, pričom k dorážke sa dostával ďalší z hráčov v bielych dresoch, jeho však už dokázali odzbrojiť od puku vracajúci sa hráči Nitry.

23:26

Halama sa teraz snažil vybojovať puk za domácou bránkou, to sa mu však nepodarilo a v útoku už vidíme Nitranov.

22:34

Godla s ďalším zákrokom, ku strele švihom sa odhodlal König, ktorý sa vzápätí dostal aj k dorážke, mladíci bránia naozaj chabo.

22:19

Domáci hokejisti sa teraz dopustili postavenia mimo hry a nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.

22:05

Tento zápas má doposiaľ pre mladíkov trpký priebeh, sám som zvedavý koľkých gólov v hosťujúcej sieti sa dnes dočkáme.

21:33

Godla teraz prerušil hru po strele od jedného z domácich, z pravého kruhu, nasledovať bude vhadzovanie v tretine HK Orange.

L.NOVÁK - 5:0

20:37

Nitra dala gól!
Gól strelil L.NOVÁK.
Denis Godla sa ešte ani neohrial v bráne a už inkasuje! Presadil sa prvý útok domácich, Stümpel našiel prihrávkou na pravej strane Tománka, ten poslal kolmú prihrávku pred bránku LUKÁŠOVI NOVÁKOVI, ktorý blafákom prekonáva Godlu.

20:01

V prestávke došlo ku striedaniu brankárov v tíme HK Orange 20, Dávida Okoličányho nahradil Denis Godla.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Hráči už nastupujú na hraciu plochu. Druhá tretina sa o malú chvíľu začne.
V prvej tretine sme videli jednoznačný priebeh hry, v ktorom dominovali domáci hokejisti, ktorý nasúkali mladým reprezentantom 4 góly, pričom ešte nepremenili trestné strieľanie. Uvidíme s akou taktikou vykorčuľujú zverenci Ernesta Bokroša na ľad v druhej tretine a či sa im podarí znížiť negatívne skóre. Domáci majú nahrané a môžu tak šetriť sily na zajtrajší súboj proti Popradu.
Druhá tretina sa začne približne o 17:45 hod.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:55

Kuzma dostal ideálnu prihrávku na modrú čiaru! Jeho strela z prvej však smeruje mimo bránu.

19:40

Mladíci v závere prvej tretiny len vyhadzujú puk cez všetky čiary, uvidíme tak ešte vhadzovanie pred Okoličánym.

19:01

18:43

Bednár nevedel čo s pukom, tak ho poslal na bránu, Nitra získala aspoň útočné pásmo.

PUPÁK - 4:0

17:50

Gól strelil PUPÁK. Asistencie Mráz, Štefanka
Exhibičná akcia domácich! Štefanka teraz prihrávkou našiel Richarda Mráza, ten sa dostal s pukom až na úroveň bránky a prihrávkou pred bránkovisko našiel MIROSLAVA PUPÁKA, ktorý si ideálne nakorčuľoval a zakončil z prvej!

17:19

Dobrá akcia domácich, na ktorej konci bol Filip Bajtek, jeho strelecký pokus však končí len na zadnom mantineli.

16:19

Nitra v ďalšej veľkej šanci! Slovák teraz ukázal šikovné ruky a dobrú techniku, dostal sa cez dvoch hráčov, jeho zakončenie však už nebolo také ideálne.

15:33

15:23

Tománek mieril medzi betóny Dávida Okoličányho, brankár hostí však jeho úmysel odhadol a puk chytá! Stav sa tak nemení a pokračujeme vhadzovaním v tretine Hk Orange 20.

15:23

Po faule na Romana Tománka uvidíme trestné strieľanie pre HK Nitra!

14:57

Mladíci sa teraz udržali v útočnom pásme, pričom po dobrej kombinácii prihrávok sa ku strele dostal Jendroľ, jeho pokus však nebol presný.

14:18

Mladíkom sa nedarí ani táto presilová hra, hra sa odohráva prevažne v strednom pásme.

13:54

Puk opúšťa ľadovú plochu a smeruje na tribúnu, hra je prerušená a nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.

13:33

Ďalšie vylúčenie a opäť v domácom tíme, Richard Lelkeš odchádza na trestnú lavicu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

12:50

Rozohrávka domácich teraz smerovala len na hokejky hostí, pričom do strely sa oprel Giľák, puk však smeruje len do tela jedného z domácich hráčov, ktorý sa obetavo hodil do strely.

11:51

Marek Slovák to teraz skúsil strelou z ľavého kruhu, Okoličány však puk kontroluje, Nitra však ostáva v útočnom pásme aj naďalej.

11:05

Pavol Skalický sa teraz dostal s pukom do útočného pásma, to však bolo z jeho strany všetko, hráči Nitry to majú celé pod kontrolou.

10:43

10:35

Mladíkom sa presilová hra nedarí, najväčšiu šancu počas vylúčenia Mezeia mali paradoxne domáci.

09:41

Veľká šanca domácich v oslabení! Bajtek bol teraz v rýchlostnom súboji rýchlejší ako Bačík a dostal sa do samostatného úniku! Okoličány však jeho zakončenie odhadol a puk vyráža.

09:14

Skalický teraz udržal puk v útočnom pásme a po menšom závare pred domácou bránkou Lakosil prerušuje hru. Nasledovať bude vhadzovanie v tretine Nitry.

08:43

Prvé vylúčenie v dnešnom stretnutí, za podrazenie vo vlastnom obrannom pásme odchádza na trestnú lavicu Branislav Mezei. Presilová hra pre HK Orange 20.

STüMPEL - 3:0

07:46

Gól strelil STÜMPEL.
Jozef Stümpel teraz dostal ideálnu prihrávku z vlastného obranného pásma na modrú čiaru, dostal sa s pukom do útočného pásma a strelou po ľade prekonáva Okoličányho! Pochváliť treba Tomáša Nádašdiho, ktorého prihrávka mala oči.

06:59

Lakosil teraz rozohral puk len na Briestenského, ktorý mohol znížiť, český brankár v domácich službách však svoju chybu napravil a jeho strelu vyrazil na ochrannú sieť. Nasledovať bude vhadzovanie v tretine Nitry.

05:51

Nitra opäť v útočnom pásme a opäť z toho bola nebezpečná situácia! Puk teraz len poskakoval pred bránkou, žiadnemu z domácich hráčov sa ho však nepodarilo umiestniť za Okoličányho.

MRÁZ - 2:0

04:39

Gól strelil MRÁZ.
Nitra vyhráva už o dva góly! Domáci teraz uzatvorili svojho súpera v obrannom pásme, kde si dokázali vytvoriť tlak, pričom puk na bránu po prihrávke od Mila nahadzoval Branislav Mezei, ktorého strieľanú prihrávku tečoval do siete RICHARD MRÁZ.

03:50

Branislav Mezei teraz prudkou strelou od modrej čiary preveril Okoličányho, ten jeho strelu vyráža betónom!

03:30

Po vhadzovaní pred hosťujúcou bránou sa dostal k zakončeniu jeden z domácich hráčov, jeho strela však smeruje len mimo brány.

01:54

Okoličány má čo robiť v bráne od úvodu stretnutia, Novák teraz nahodil puk pred bránu, pričom ten sa odrazil k ďalšiemu hráčovi v tmavomodrom, ten však z blízka trafil len ľavý betón Okoličányho.

TOMÁNEK - 1:0

00:28

Gól strelil TOMÁNEK.
Domáci otvárajú skóre stretnutia hneď z prvej akcie! Úspešným strelcom je ROMAN TOMÁNEK, ktorý dostal ideálnu prihrávku z rohu klziska a strelou z prvej spomedzi kruhov nezaváhal, puk smeruje od tyče do bránky a domáci tak vedú 1:0!

00:07

Úvodné vhadzovanie vyhrali domáci hokejisti, ktorý nezaháľajú a od úvodu sa snažia útočiť.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Hráči oboch mužstiev už nastupujú na hraciu plochu, reprezentanti na dnešný zápas nastupujú v bielych dresoch, domáca Nitra pre dnešok zvolila tmavomodré dresy.
Úvodné zostavy:

HK Nitra: Lakosil – Ordzovenský, Nádašdi, M.Novák, Bednár, Milo, Mezei, Kuzma, D.König – Tománek, Stümpel, J.Ručkay, H.Ručkay, Slovák, Pupák, J.Štefanka, R.Mráz, Bajtek, Piačka, Lelkeš. Tréner: Antonín Stavjaňa.

HK Orange 20: Okoličány – Bačik, Hochel, Pavúk, Jendroľ, Gula, Fekiač, Mendrej, Varga – Kabáč, Skalický, Petráš, Sukeľ, Briestenský, Koyš, Halama, Galis, Hrušík, Giľák, Tábi. Tréner: Ernest Bokroš.

Rozhodcovia: Jura – Bogdaň, Jobbágy..
Dobrý deň Vážení športoví fanúšikovia. Vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 28.kola Tipsport extraligy, v ktorom HK Nitra privíta slovenských reprezentantov do 20 rokov. Stretnutie sa začína o 17:00 hod.

HK Nitra

Domáci hokejisti sa aktuálne nachádzajú na 3 pozícii v tabuľke, pričom na svojom konte majú momentálne 57 bodov. Nitra aktuálne stráca na lídra z Košíc 2 body a dnešným víťazstvom môže svojho súpera predbehnúť. Čelo extraligovej tabuľky je veľmi vyrovnané, prvé Košice a piaty Zvolen delí rozdiel len piatich bodov. Nitra jednoznačne je favoritom dnešného stretnutia, uvidíme do akej miery sa hokejistom spod Zobora podarí naplniť papierové predpoklady a či dokážu v súboji s mladými reprezentantmi vydolovať 3 body.

HK Orange 20

Mužstvo mladých nádejí odohralo v súťaži doposiaľ 16 zápasov. Vo väčšine ťahali reprezentanti za kratší koniec. Doposiaľ dvakrát sa podarilo mladíkom získať body a to hneď proti mužstvám z čela tabuľky, v polovici septembra zdolali Banskú Bystricu a začiatkom októbra sa im podarilo po predĺžení zdolať Zvolen, na jeho vlastnom štadióne. Aktuálne tak majú na svojom konte 5 bodov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

5:1

Branky a nahrávky: 1. Tománek (Stümpel), 5. Mráz (Mezei, Milo), 8. Stümpel (Nádašdi), 18. Pupák (Mráz, Štefanka), 21. L.Novák (Tománek, Stümpel) – 53. Skalický

HK Nitra: Lakosil (Kusý) – Ordzovenský, Nádašdi, M.Novák, Bednár, Milo, Mezei, Kuzma, D.König – Tománek, Stümpel, J.Ručkay, H.Ručkay, Slovák, Pupák, J.Štefanka, R.Mráz, Bajtek, Piačka, Lelkeš. Tréner: Antonín Stavjaňa.

HK Orange 20: Okoličány (Godla) – Bačik, Hochel, Pavúk, Jendroľ, Gula, Fekiač, Mendrej, Varga – Kabáč, Skalický, Petráš, Sukeľ, Briestenský, Koyš, Halama, Galis, Hrušík, Giľák, Tábi. Tréner: Ernest Bokroš.

Rozhodčí: Jura – Bogdaň, Jobbágy