27.11.2014, 17:30 • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.7 4.2 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Petr Koukal (Jokerit) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:17 (19:53:41)
Je dobojováno. Ve třetí třetině rozhodli domácí o své výhře dvěma brankami, když se nejprve trefil pět minut před koncem Steve Moses a poté trefil odkrytou klec při power play Wirtanen. Sibir to ještě zkoušel v šesti, ovšem času již moc nezbývalo a tak domácí uhájili dvoubrankové vedení a zvítězili v dnešním utkání.

60:00

59:28

Karlsson si vysloužil potlesk tribun poté, co zneškodnil pokus Šumakova z bezprostřední blízkosti.

59:03

Kapanen netrefil prázdnou branku Novosibirsku a kotouč poslal na zakázané uvolnění.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32

Hosté to stále zkoušejí v šesti. Hráči Sibiru kombinují v útočné třetině, ale je to bez střeleckých pokusů.

Petteri WIRTANEN - 3:1

56:59

Jokerit právě vstřelil branku!
Zdá se býti rozhodnuto. Prázdnou branku Sibiru trefuje přes celé hřiště PETTERI WIRTANEN. Bez asistence.

56:40

Koskiranta je na střídačce a hosté hrají 6 na 4.

56:40

Oddechový čas pro hosty.

56:40

Hosté si zahrají v početní převaze. Za podražení je totiž vyloučen domácí Niko Kapanen.

55:56

Hráči Sibiru se pokouší o okamžitou odpověď, když tlačí svého soupeře v útočné třetině.

Steve MOSES - 2:1

54:32

Na pravé straně si vzal kotouč Linus Omark, který našel před brankou STEVA MOSESE, který dokázal překonat Koskirantu a posílá tak domácí do vedení 2:1. Asistence: Linus Omark.

53:25

Koskiranta dojel kotouč v útočném pásmu a nakonec vybojoval vhazování po levé ruce Karlssona.

52:53

Jokerit se snaží vstřelit vedoucí branku, ale proti nim stojí dobrá obrana a hlavně spolehlivý Koskinen.

51:45

Kotouč skončil za mantinelem. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

50:37

Koskinen si musel poradit s další střelou jednoho z domácích forwardů. Vhazovat se bude po levé ruce hostujícího brankáře.

3:1

Branky a nahrávky: 35. Hagman (Rita), 55. Moses, 57. Wirtanen – 31. Enlund (Koskiranta, Kugryšev)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Vaananen, Jaakola, Gunderson, Lajunen, Ohtamaa, Saari – Hagman, Moses, Maki, Wirtanen, Rita, Hahl, Kapanen, Koukal, Aaltonen, Omark, Sallinen, Poysti

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Belov, Ignatovič, Gimajev, Mamašev, Ožiganov – Šumakov, Monja, Bobrov, Thuresson, Kugryšev, Gubin, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Maslichin, Vorošilo

Rozhodčí: Gašilov, Jeřábek – Šichanov, Balodis