Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba 2011

1:2

konec (0:0, 1:1, 0:1)

27.11.2014, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Info o změnách stavu (Zuzana Spurná)

60:00

Konec zápasu. (19:29:08)

56:30

54:30

Široký (POR) vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:55

Poruba právě vstřelila branku!
Jen chvíli po začátku závěrečné třetiny otáčí druhou brankou hostů vývoj utkání RADIM ŠUSTALA. Asistence: Lukáš Horvát.

40:01

40:00

30:06

Bialoň (POR) putuje na trestnou lavici za vražení na hrazení.

30:02

29:06

Porubský kapitán LUKÁŠ HORVÁT svou střelou využívá přesilovku pět na tři. Asistence: Radim Šustala, Dominik Csabala.

28:02

Jakub Heža (OLO) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

27:10

Říčka (OLO) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

25:07

Olomouc právě vstřelila branku!
Domácí otevírají skóre. Autorem prvního gólu utkání je MATĚJ ZABLOUDIL.

20:38

Klvaňa (OLO) je vyloučen na pět minut a do konce utkání za naražení zezadu.

20:01

20:00

13:30

11:30

Jen pár minut na to putuje stejný hráč, tedy Lukáš Horvát (POR) na trestnou lavici za hákování.

07:30

Lukáš Horvát byl hákován, a tak bylo nařízeno trestné střílení, to však mladý útočník neproměnil.

00:01

1:2

Branky a nahrávky: 26. Zabloudil M. – 30. Horvát (Šustala, Csabala), 41. Šustala (Horvát)

HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Zabloudil M., Kališ, Kolovrátník, Klvaňa, Škoda J., Metelka –Heža J., Janků, Spurný, Hajšman, Machálek, Říčka, Husták, Beier, Kuba (C).

HC RT TORAX Poruba 2011: Bayer (Škoda M.) – Olšr, Bijota, Skokan, Šustala, Široký, Boháč, Halška, Prokeš, Konvička, Prepsl – Holub, Csabala, Malát, Stach, Dohnal, Veselý, Bialoň, Žídek, Horvát (C), Irgl.