4:2

konec (0:0, 1:1, 3:1)

27.11.2014, 17:00 • ČEZ Aréna, Plzeň • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.25 5.9 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Plzeňští junioři porazili poslední Jihlavu 4:2! Ale boj to byl velmi těžký. Vítěznou branku dal v 56. minutě Matěj Polata.

Za pozornost vám děkuje a loučí se s vámi Michal Belšán! Někdy příště u onlajnu na počtenou! (18:57:23)

59:06

Kristl se sám před brankářem neprosadil, Kořenář vytáhl dobrý zákrok!

58:38

Plzeň právě vstřelila branku!
Indiáni využívají přesilovou hru a dávají velmi důležitý gól, neboť jdou dnes poprvé do dvoubrankového vedení! Filip Suchý se před Kořenářem neprosadil, kotouč se ale dostal k MATĚJOVI POLATOVI, který ho do prázdné branky už dopravit dokázal! Asistence: Šimon Petráš, Filip Suchý.

57:51

Akci Plzně zpoza branky rozjíždí Petráš.

57:32

Puk mají v moci ale hráči Dukly.

57:17

Pokus Jana Holého šel do boční sítě. Branku poté úmyslně posunul brankář Josef Kořenář (JIH), za což tak inkasuje dvě trestné minuty. Trest odpyká Aleš Dufek.

56:32

Krliš zakopl na modré čáře a k ničemu se tak nedostal.

56:07

Kristl v útočném pásmu ztratil kotouč.

56:00

Ofsajd Plzně.

55:50

Velmi šťastná branka indiánů! MATĚJ POLATA zkusil střelu zpoza branky a puk se od Kořenářových zad odrazil do sítě, 3:2! Asistence: Filip Suchý.

55:16

Branka vypadla ze svého postavení (počtvrté v zápase). Vojtěch Tulačka zatím schytal od rozhodčího upozornění, aby umírnil svůj slovník.

55:14

David Michel od modré čáry nemířil přesně.

54:30

Houfkův pokus byl zblokován, Jihlava posléze vyhodila puk.

54:21

Kepkovi nesedla rána z voleje.

54:01

Polata byl v šanci faulován, za sekání je tak vyloučen Domini Hohl (JIH).

53:39

Jihlavští si přihráli rukou, čehož si rozhodčí nemohl nevšimnout. Hra se nyní přesune před Kořenáře.

53:33

52:44

Pacl dobře zasáhl proti pokusu Jana Marcilise.

52:05

Beran posílal puk před branku, správného adresáta ale nenalezl.

51:40

Plzeň opět vyhazuje.

51:27

Nyní plzeňský golman zasahoval proti střele Anděla.

51:12

Střelecký pokus Dundáčka vyrazil Pacl.

51:00

Přesilovka pochopitelně pokračuje i nadále, Plzeň vyhodila puk přes všechny čáry.

50:07

Dukla právě vstřelila branku!
Teď se jim ale akce podařila a je z toho vyrovnání! Tobola na modré čáře nahrál na FILIPA DUNDÁČKA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Hynek Tobola.

49:50

Nyní se dokonce sami vyhnali z pásma.

49:30

Jihlavští mají problémy dostat se k zakončení.

48:59

Tobola poslal kotouč vedle brány Plzně.

48:33

Za tento zákrok inkasuje trest ve hře Milan Švarc (PLZ). Zajímavá šance pro Duklu Jihlava na vyrovnání v podobě pětiminutové přesilovky. Trest za Švarce odpyká Šimon Petráš.

48:33

Za potlesku přítomných fanoušků ale dojel sám na střídačku, měl by být snad v pořádku.

48:33

Po tvrdém zákroku zůstal na ledě ležet Filip Nováček, útočník Dukly.

47:19

Michelův pas Holý nemohl na modré zachytit, další akci tak indiáni rozjíždí z vlastního pásma.

46:34

Domácí jdou do vedení! LUKÁŠ VLČEK se u pravé tyčky Kořenářovy branky probojoval k dorážce pokusu Milana Švarce a dal na 2:1! Asistence: Milan Švarc, Jan Walter.

46:27

Dnes potřetí vypadla branka na levé straně z pohledu časoměříčů ze svého postavení. Rozhodčí tak opět přerušil hru.

46:23

Tentokráte ano, Kořenář jí ale vyrazil betonem!

46:11

Střela Ondřeje Polívky nebyla přesná.

45:45

Ránu jako z děla vyslal od modré Jan Holý. Ačkoliv šla vedle branky, Kořenář jí pro jistotu schoval do své lapačky.

44:20

Kristl posílal kotouč před branku, žádný u jeho spoluhráčů ale nebyl na místě určení.

43:49

Zakázané uvolnění indiánů.

42:52

42:22

Anděl nahrával do zajímavé příležitosti na Berana, ten poslal puk nad branku.

41:56

Do dobré šance si před branku sjel Střecha, o dorážku se poté pokoušel Ludvík, domácí gólman se ale nedal!

40:52

Další vyloučení domácích. Dvě minuty na trestné lavici odsedí Jakub Houfek (PLZ).

40:33

Holého střela zamířila mimo, od mantinelu poté dorážel Jakub Houfek – Kořenář podržel kotouč.

40:16

Pacl lapil střelecký pokus Lukáše Anděla.

40:01

Je za námi 40 minut, stav je zatím 1:1. Do vedení poslal domácí tým ve 23. minutě Filip Suchý, v polovině utkání ale během přesilovky 5 na 3 vyrovnal Hynek Tobola.

40:00

39:55

Marcelovu svižnou střelu vyrazil Kořenář nad branku svou maskou.

39:26

Střecha nahrál do velmi dobré šance na Ludvíka, ten ale naštěstí pro indiány minul branku!

39:00

Poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:36

A nyní byl v dobré šanci na druhé straně Paclem vychytán.

38:28

Jícha odstavil Michela od kotouče.

37:34

Michelovi střela z první vůbec nesedla.

37:12

Kdyby Krliš zachytil kotouč, mohli jít domácí ve dvou sami na brankáře, puk byl od něj ale příliš daleko a tak skončil až u Kořenáře!

36:17

Dobrou individuální akci předvedl hostující Aleš Dufek, jeho střela šla ale vedle Paclovy svatyně.

34:44

Úmyslný ofsajd hostujícího týmu.

34:40

Petráš se dostával do dobré příležitosti, obránce Jihlavy ho ale čistým způsobem o puk obral.

33:49

Beran se vrátil na led přesně v době, kdy střelu Holého od modré chytil Kořenář.

33:36

Holého dělová rána šla nad.

33:30

Marcel pálil zápěstím do brankáře Josefa Kořenáře.

33:20

Walter byl v dobré šanci před odkrytou brankou, měl ale potíže se zpracováním puku a tak ani nevystřelil!

32:30

Plzni se příliš nedaří, nyní bylo odpískáno zakázané uvolnění.

32:06

Petráš při střele z první zlomil svou hůl, kotouč se tak ke Kořenářovi pouze došoural.

31:49

Za sekání putuje na trestnou lavici Simon Beran (JIH).

31:34

Simon Beran se dostal do další obrovské šance, puk ale bekhendem poslal díky dobré práci Pacla mimo!

31:20

Patrik Marcel z úhlu prověřil pozornost Kořenáře. Brankář Dukly obstál.

30:59

Walterova střela byla ztečována nad branku.

30:44

30:00

Další dělovka hostujícího kapitána už končí v síti! Pacl neměl na dělovku HYNKA TOBOLY nárok, hosté tak srovnávají na 1:1! Asistence: Filip Dundáček, Tomáš Střecha.

29:27

A nyní vyrazil i střelu Toboly, po níž se snažilo hned několik hráčů dorážet. Plzeň ale dokázala vyhodit puk!

29:18

Dělovku Dundáčka Pacl vyrazil.

29:07

Branka vypadla dnes již podruhé ze svého postavení, kombinace Jihlavy tak byla přerušena.

28:56

Beran měl před sebou úplně odkrytou branku, puk ale poslal vedle ní!

28:44

A uvidíme přesilovku 5 na 3 dlouhou téměř celé dvě minuty! Za sekání je vyloučený Richard Kristl (PLZ).

28:38

Další vyloučení Plzně. Za držení inkasuje dvě minuty Jiří Kepka (PLZ).

28:22

Kepka nahrával před bránu na Beneše, jehož pokus byl ale zblokován.

28:00

Střecha pouze nahodil puk, aby mohl vystřídat.

26:38

Střelu Polaty Kořenář viděl a také vyrazil.

26:27

Střela Dundáčka byla lehce ztečovaná, ale zároveň i zbržděna. Pacl jí tak bez problémů pokryl.

26:26

25:38

Dundáček nepřesným pasem vyhnal vlastní tým z pásma.

24:59

Kristl se při vlastním oslabení dostal do šance, bekhendem v těžké pozici ale minul bránu.

24:26

Za sekání je vyloučen David Michel (PLZ). Jihlava může vyrovnat v přesilové hře.

23:48

Dobrý pokus dnes poněkolikáté vyslal Lukáš Anděl, Pacl byl opět pozorný.

22:58

Vlčkovu střelu po zemi dokázal hostující brankář vyrazit.

22:14

A máme tu první branku! Vojtěch Tulačka se dostal nadvakrát ke střele, oba pokusy ale Kořenář zlikvidoval. K dorážce z úhlu se poté dostal FILIP SUCHÝ, který zavěsil pod břevno a poslal Plzeň do vedení! Asistence: Vojtěch Tulačka.

21:37

Pokus Holého vyrazil Kořenář betonem.

21:05

Marcelova střela spadla na síť z boku, někteří hráči už si mysleli, že to je gól.

20:51

Michelův pokus na druhé straně byl zblokován.

20:28

Jícha se prokličkoval ke střele, kterou ale Pacl vyrazil bez problémů.

20:01

První dvacetiminutovka hry nám branku nepřinesla. Zatím se činí oba brankáři, především hostující Josef Kořenář.

20:00

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:31

Matěj Polata už se chystal s pukem ke střele, byl ale odpískán ofsajd a tak musel svou snahu ukončit.

17:55

Josef Kořenář zatím chytá velmi dobře, nyní si poradil se střelou Lukáše Vlčka, kterou ukryl do své lapačky.

17:28

Po střele Michela se puk dostal ke Kristlovi, jehož pokus ale vyrazil přesouvající se gólman Jihlavy.

16:32

Polívka nahrál Michelovi do mezikruží, ten byl nehlídaný a vystřelil, ale Kořenář puk dokázal vyrazit!

16:19

Hosté z Jihlavy si nepřesně nahráli a dopustili se tak zakázaného uvolnění.

15:34

Po střele Balaštíka se na branku tlačil Marcilis, Pacl raději přikryl puk.

15:03

Na druhou stranu dostal puk Filip Suchý, jehož pokus si pohlídal Kořenář.

14:53

Nyní střelu obstaral Ludvík, Pacl vyrazil.

14:45

Jindřich Pacl lapil pokus Kochánka od modré čáry. Bude se vhazovat po brankářově pravici.

13:49

Anděl nahrával před branku na Hohla, přihrávka ale neprošla.

13:27

Daniel Dvořák zakončil protiútok hostů střelou nad bránu.

12:45

Zakázané uvolnění plzeňských indiánů.

12:35

Kristl vybojoval v útočném pásmu puk a vystřelil, brankář Dukly byl ale pozorný.

11:21

A opět. Tentokráte ale znatelněji, než tomu bylo poprvé.

11:08

Střela Vladimíra Porta od modré byla nepřesná.

10:19

Tulačka nabil do dobré šance Suchému, jeho střelu z první ale Kořenář zlikvidoval včasným zklapnutím svých betonů!

09:01

08:59

Dobrou střelu Kepky vyrazil Kořenář svým pravým betonem!

08:43

A Jihlava posléze vyhodila puk.

08:29

Houfek při střele zlomil svou hůl!

08:06

07:27

Anděl se ve středním pásmu zmocnil puku a sjel si s ním až před Pacla, toho ale nepřekonal!

07:01

Jihlavští hráli v šesti, trest odpyká Simon Beran (JIH). Počet sil na ledě se tak vyrovná – 4 na 4.

06:45

Michel se po kombinaci Jihlavských zmocnil puku a vyvezl ho až za branku soupeře.

06:06

Za držení je na dvě minuty vyloučen Jan Holý (PLZ).

05:43

Zakázané uvolnění hostujícího týmu vrací hru před Josefa Kořenáře.

04:49

Balaštík mohl jít do dobré šance, na modré ale ztratil puk.

04:40

Před střelou Filipa Suchého vypadla branka ze svého postavení, rozhodčí tak musel přerušit hru.

04:15

Střelu Tulačky vyrazil betonem Kořenář.

04:00

Petráš z velké vzdálenosti mířil mimo branku Jihlavy.

03:52

Domácí obránce Jan Holý zahrál puk na icing.

02:51

Zajímavá šance pro hosty! Beran nahrával před odkrytou branku na Anděla, ten byl ale dobře tísněný obráncem a zakončit tak nedokázal úplně ideálně.

02:16

Beneš s Kepkou teď dvakrát zahrozili v útočném pásmu, ke střele se ale neprobojovali.

01:20

Polívka si řekl o nahrávku a také jí dostal, jeho střela ale byla zblokována.

01:07

Kořenář raději přikryl kotouč před napadajícími útočníky Plzně.

00:25

Plzeňští se hned natlačili do útoku, od modré střílel dnešní oslavenec Marcel – ale minul.

00:01

V brance Plzně se oproti původnímu oznámení představí od úvodního vhazování Jindřich Pacl. Na druhé straně začně v brance Josef Kořenář, který letos zatím odchytal pouze 19 minut.

HC Plzeň 1929: Pacl (Štekr) – Marcel, Polívka, Walter, Holý, Houfek – Petráš, Beneš, Švarc, Vlček, Kristl, Rajal, Polata (A), Michel, Jakubec, Suchý, Tulačka (C), Krliš, Kepka (A)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Svoboda) – Tobola (C), Půža, Pospíchal, Hohl, Kochánek, Dundáček (A), Port – Dufek, Ludvík, Balaštík, Střecha, Dvořák, Mahút, Marcilis, Beran, Jícha (A), Anděl, Nováček

Rozhodčí: Svoboda – Černý, Malý.
HC Dukla Jihlava
To Jihlavští ti mají úplně jiné myšlenky. Jsou totiž v celé extralize juniorů na posledním místě.

Tři výhry v základní hrací době jim přinesly devět bodů, k tomu přibyla nějaká prodloužení a nájezdy – celkem pouhých 16 bodů.

56krát se hokejisté Dukly radovali ze vstřelené branky, 95krát ale inkasovali.

Jihlava je nejméně trestaným týmem v celé lize, její hráči v součtu dostali 306 trestných minut. To Plzeňané 437, což je značný rozdíl.

V čele klubové produktivity je útočník Tomáš Střecha, který letos zatím odehrál 25 zápasů, během nichž vsítil 9 branek a přidal 8 asistencí. Nejproduktivnějším zadákem jihlavského týmu je Filip Dundáček (2+6).

V dresu jihlavské juniorky si letos zachytalo již šest brankářů! Pouze jeden z nich, Dominik Svoboda, ale odchytal více než jedno utkání. Zasáhl celkem do 26 zápasů s úspěšností zákroků 90,75%.
20 minut odchytal Jakub Škarek, 65 minut David Vacek, 19 minut Josef Kořenář, 16 minut Jan Brož a 17 minut Jiří Adam.
HC Plzeň 1929
Plzeňským mladíkům se letos poměrně daří. Momentálně se junioři nachází v tabulce na druhém místě.

Získali již 55 bodů za 16 výher v základní hrací době, tři výhry v prodloužení (resp. na nájezdy) a jednu prohru v prodloužení.

Skóre 98:83 řadí tento tým z první pětice tabulky mezi nejlépe střílející, ale i nejčastěji inkasující celek.

S využitím 20,57% přesilových her jsou Plzeňané v lize nejlepší.

Nejproduktivnějším hráčem je útočník Richard Kristl, který dokázal ve 28 zápasech vsítit 23 branek a na dalších 9 přihrát. Mezi obránci má nejvíce bodů Jakub Houfek (12).

20 zápasů si letos zachytal Jonáš Štekr, úspěšnost zásahů má 91,31%. Do 12 utkání poté zasáhl Jindřich Pacl – a úspěšnost 91,54% taktéž značí velmi dobrý počin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:2

Branky a nahrávky: 23. Suchý (Tulačka), 47. Vlček (Švarc, Walter), 56. Polata (Suchý), 59. Polata (Petráš, Suchý) – 30. Tobola (Dundáček, Střecha), 51. Dundáček (Tobola)

Rozhodčí: Svoboda – Černý, Malý