2:3

po s.n. (1:2) (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)

23.11.2014, 15:30 • KV Arena • David Košinár (@kosik1424)

Tipsport: 2.15 4.15 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tady konec dnešního utkání, ve kterém jsme viděli velice vyrovnaný výkon obou týmů, a tak zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější hosté ze Zlína a odvážejí si o bod více. Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (18:20:44)

Bedřich KöHLER - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
Autorem vítězné branky je BEDŘICH KÖHLER.

3. série 1:2

Jenže Radim Bičánek na Hromadu nevyzrál, a tak dnes vítězí Zlín.

2. série 1:2

Bedřich Köhler vymíchal Závorku a Radim Bičánek teď musí dát.

2. série 1:1

Vladimír Sičák prostřelil Hromadou střelou mezi betony.

1. série 0:1

Petr Holík překonává Závorku tvrdou střelou.

1. série 0:0

Radek Duda ze rozjel na Hromadu, ale forhendovou kličkou na něj nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.
Samostatné nájezdy začne domácí Energie.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:42

Závorka nyní nechtěl přerušovat hru a nepřesně rozehrál přímo na hůl Veselého, který z bezprostřední blízkosti přestřelil bránu karlovarského gólmana.

64:08

Domácí trenér Karel Mlejnek požádal o oddechový čas.

64:08

Nepřesná rozehrávka domácího týmu a je z toho zakázané uvolnění.

63:29

Leška to zkoušel z pravé strany, ale jeho střela končí vysoko nad Závorkovo bránou.

62:42

Sičák si najel na střelu z první až ze střídačky, ale Hromada ji dokázal vyrazit lapačkou.

61:37

Zlín je v prodloužení aktivnější a nenechává domácí rozehrát.

60:46

Žižka s Leškou ujížděli dva na jednoho, ale první jmenovaný to vyřešil ledabylou střelou.

60:01

Je za námi dalších dvacet minut a i v těch padlo na každé straně po jednom gólu. Energie šla sice do vedení, ale Zlín dokázal vyrovnat gólem Holíka.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:11

Köhler si nerozuměl se spoluhráči a posílá kotouč až na zakázané uvolnění. Šance pro Energii na skórování.

59:08

Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:28

Veselý přejel příliš rychle do útočného pásma a píská se ofsajd.

58:07

Další přerušení, tentokrát střelu tečoval Radek Deyl a bude se vhazovat ve středním pásmu.

57:47

Závorka vyrazil Žižkovu střelu do ochranné sítě a vhazovat se bude po pravici karlovarského gólmana.

56:58

Tři minuty před koncem se bude vhazovat před Hromadou a domácí fanoušci ženou bouřlivě svůj tým dopředu.

56:37

Koblasa se tlačil po pravém křídle před gólmana, ale jeho střela skončila pouze v rohu.

56:27

Závorka raději přerušuje hru a vhazovat se bude v obranném pásmu Energie.

55:55

Třetí třetina se nám blíží ke konci a vše zatím směřuje do prodloužení.

54:46

Balán to dobře zkoušel střelou přes obránce, ale Hromada si našel výhled a kotouč chytá.

54:25

Ofsajd v podání hostujícího týmu a následuje komerční přestávka.

54:17

Teď už je na ledě i Duda a bude se hrát opět v pěti hráčích na obou stranách.

53:54

Žižka je na ledě a začne krátká přesilovka pro Zlín.

53:20

Na ledě se nám začíná přiostřovat. Domácí hráči nejsou s výroky rozhodčího nijak nadšení.

52:15

Jenže síly na ledě se vyrovnají. Radek Duda (KVA) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

51:53

Energie může jít opět do vedení. Tomáš Žižka (ZLN) fauloval sekáním Václava Skuhravého a putuje na trestnou lavici.

51:01

Pšurný dobře tečoval Bičánkovu střelu od modré, ale Hromada měl betony na správném místě.

50:19

Dnešní utkání sleduje 3233 diváků.

49:58

Zakázané uvolnění Zlína a vhazovat se bude po pravici Hromady.

49:33

Skuhravý si dobře vyjel do šance mezi kruhy a Hromada jeho střelu pouze prapodivně vyrazil.

48:59

Další atak, tentokrát na Stanislava Balána, ale rozhodčí se rozhodli zřejmě již nevylučovat, jinak si to nedokáži vysvětlit.

48:22

Vojtěch Tomeček byl tvrdě atakován u mantinelu, ale hlavní rozhodčí opět zůstávají v klidu.

HOLÍK - 2:2

47:17

Zlín právě vstřelil branku!
Krátké zaváhání v domácí obraně a Zlín srovnává. V akci dva na jednoho se po střele Říčky dostal k dorážce JIŘÍ HOLÍK a do prázdné brány zakončil bez větších problémů. Asistence: Robert Říčka, Roman Vlach.

46:42

Závorka kryje kotouč pod svou lapačku a následuje komerční přestávka, po které bude následovat vhazování v obranném pásmu Energie.

46:17

Harant je na ledě a Energie ustála oslabení bez úhony.

46:06

Domácí výborně brání a přesilová hra Zlína bude za chvíli u konce.

44:55

Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, ale jejich střely jsou buď zblokované, nebo nepřesné.

44:17

Zlín dostává možnost na srovnání. Tomáš Harant (KVA) putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění.

BALÁN - 2:1

44:05

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energie jde do vedení! Domácí využívají další přesilovou hru, když se k dorážce po střele Davida Hrušky dostal STANISLAV BALÁN a pohotově dorazil puk za Hromadova záda. Asistence: David Hruška, Radek Duda.

43:42

Energie bude mít možnost přesilové hry 5 proti 3. Oldřich Kotvan (ZLN) vyhodil puk do ochranné sítě a jde si odsedět dvě minuty.

43:17

Tomeček je na ledě a začne krátká přesilová hra domácího týmu. Zároveň skončil i osobní trest Václavovi Skuhravému.

42:46

Kverka si nerozuměl s Dudou při přechodu modré čáry a je z toho odpískaný ofsajd.

42:03

Síly na ledě se vyrovnají. Jiří Marušák (ZLN) si odsedí dvě minuty za podražení.

41:50

Vachovec dobře dojel vyhození a Hromada musel přerušit hru. Vhazovat se bude po pravici zlínského gólmana.

41:15

Jan Tomeček (KVA) opět putuje na trestnou lavici. Odsedí si dvě minuty za držení protihráče.

40:26

Veselý pálil od modré čáry, ale trefil pouze plexisklo za Závorkovo bránou.

40:14

Zakázané uvolnění Zlína a hra se po čtrnácti vteřinách stěhuje před Hromadu.

40:01

Je za námi druhá dvacetiminutovka, ve které jsme viděli dva góly. Nejprve šel v přesilové hře do vedení Zlín po gólu Svobody, ale Radek Duda jako správný kapitán dvě minuty před koncem třetiny srovnal stav zápasu na 1:1. Třetí třetina začne přibližně v 17:22.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:34

Veselý je na ledě a Zlín hraje v plném počtu.

39:06

Běží poslední minuta druhé třetiny a vypadá to, že se bude odcházet do šaten opět za nerozhodnutého stavu.

DUDA - 1:1

37:59

A je srovnáno! Totálně vyšachovaná obrana Zlína nevěděla, kde jí hlava stojí a David Hruška poslal přesný pas přes brankoviště na volného RADKA DUDU, který se do prázdné brány neměl problém trefit. Asistence: Radim Bičánek, David Hruška.

37:30

Zlín jde do tří. Ondřej Veselý (ZLN) zastavil Vojtěcha Tomečka pouze za cenu nedovoleného bránění a putuje na trestnou lavici.

36:41

Obrovský závar před Hromadou. Puk se válel nikým nestřežený v brankovišti a Sičákovi moc nechybělo, aby se k puk dostal.

36:09

Možnost pro Energii na srovnání. Jiří Marušák (ZLN) odjíždí na trestnou lavici za hákování.

35:56

Koblasa se snažil vyhodit puk ze třetiny, ale poslal ho o mantinel mimo hrací plochu. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

35:26

Balán vypálil z hranice levého kruhu a Hromada jeho střelu s přehledem chytá.

35:00

Blíží se nám pomalu konec druhé třetiny a Zlín stále vede o jednu branku, kterou vstřelil v přesilové hře.

34:22

Vyhozený puk o mantinel mimo hřiště a po komerční přestávce se bude vhazovat před Tomášem Závorkou.

34:10

Šmach to myslel dobře, ale Hruška na jeho přihrávku nedosáhl a je z toho zakázané uvolnění.

33:16

Pšurný naskočil z trestné lavice a mohl jít ihned do šance, jenže Duda na něj poslal nepřesnou přihrávku.

32:31

Sičákovi se podařilo kotouč a nechává tak své hráče v klidu vystřídat.

31:49

Horák je na ledě a začne krátká přesilová hra Zlína.

31:07

Počet hráčů na ledě se srovná. Václav Skuhravý (KVA) dostává 2 minuty za nedovolené bránění a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

30:51

Holík ujel až před Závorku, kde ale trefil nohu jednoho z domácích obránců a puk končí v ochranné síti. Vhazovat se bude po levici karlovarského gólmana.

30:03

Odpískaná hra vysokou holí a hra se stěhuje z útočného pásma Energie do středního pásma.

29:49

Domácí budou mít možnost na srovnání. Za hákování odchází na trestnou lavici Oldřich Horák (ZLN).

SVOBODA - 0:1

29:24

Hosté jdou do vedení. Takhle se využívají přesilové hry, když zlínský útok vyšachoval domácí obranu a JAKUB SVOBODA si nabruslil až před Závorku, odkud se dokázal přesnou střelou prosadit. Asistence: Tomáš Valenta, Petr Leška.

28:34

Michal Vachovec (KVA) ovšem při této akci fauloval a posedí si dvě minuty na trestné lavici za hákování.

28:34

Říčka měl obrovskou šanci! Dostal kotouč před Závorku a z dvou metrů ho nedokázal překonat!

27:42

Svoboda pálil z pravé strany, ale Závorka kotouč dokázal vyrazit ramenem za bránu.

27:04

Čajánek je na ledě a Zlín se dokázal znovu přesilové hře ubránit.

26:33

Zlínu se daří vyhodit a do konce přesilové hry už zbývá jen pár vteřin.

26:03

Skuhravý se snažil dorážet před Hromadou, ale ten si ve změti těl našel kotouč a schoval ho pod svou lapačku.

25:32

Radek Duda pálil z levé strany, ale Hromada byl u své tyčky včas.

25:04

Nyní už ale Zlín půjde do tří. Petr Čajánek (ZLN) si odsedí dvě minuty za držení hole.

24:39

Kverka se dral do šance a byl osekáván, ale rozhodčí zůstává naprosto v klidu. To se domácímu týmu vůbec nelíbí.

24:10

Koblasa byl naražen Daliborem Řezníčkem (ZLN) na Hromadu a zlínský obránce si odsedí dvě minuty za krosček.

23:30

Až nyní se hostům podařilo vyhodit a odchází všichni střídat.

22:59

První karlovarská formace opět vyvíjí tlak na zlínskou obranu a ta nemůže vystřídat.

22:22

Žižka tečoval Tomečkovu střelu do ochranné sítě a hra se stěhuje před Hromadu.

22:07

Závorka také chytá puk a vhazovat se bude po jeho pravici.

21:34

Koblasa nahodil kotouč na Hromadu a ten ho kryje do své lapačky.

20:57

Ofsajd zastavil snahu domácích o útok a vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:22

Tomeček je na ledě e domácí hrají v plném počtu.

20:13

Energie začala třetinu ve čtyřech hráčích, ale Tomeček se brzy vrátí na led.

20:01

První dvacetiminutovka je za námi a do šaten se odchází za nerozhodnutého stavu 0:0. Více ze hry měli domácí, kteří ale nedokázali žádnou příležitost využít. Zlín měla také možnost několika přesilových her, ale ani on nedokázal skórovat. Druhá třetina začne přibližně v 16:24.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:53

Skuhravý se ještě pokoušel napadat, ale více už se toho nestane.

19:08

Běží poslední minuta první třetiny.

18:59

Marušákova sražená střela od modré končí až v ochranné síti. Vhazovat se bude před Závorkou.

18:22

Před koncem třetiny se ještě bude vylučovat. Za hákování si jde sednout na trestnou lavici Jan Tomeček (KVA).

17:27

První třetina se pomalu blíží ke konci a stále jsme neviděli žádnou branku.

15:53

Hosté se nyní usadili v útočném pásmu a snaží se vyvinout nějaký souvislejší tlak, což se jim ale nedaří.

15:08

Balán zkoušel přihrát přes brankoviště na Davida Hrušku, ale zlínští obránci jeho úmysl vystihli.

14:30

Následuje komerční přestávka a po ní se bude opět vhazovat před zlínským gólmanem.

13:57

Žižka je na ledě a ani jeden tým zatím nedokázal přesilovou hru zužitkovat.

13:14

Balán vypálil ihned po buly a a Hromada byl dost překvapený.

13:09

Řezníček vyhodil kotouč mimo hřiště, ale bylo to s odrazem o mantinel a vhazovat se bude před Hromadou.

11:57

Tomeček se vrátil a na trestnou lavici usedne zlínský Tomáš Žižka (ZLN) za hákování.

11:40

Nyní se píská postavení útočícího hráče v brankovišti a hra se stěhuje do středního pásma.

11:24

Karlovarská trojice obětavě padá do střel a vysloužila si obrovský aplaus od diváků.

10:44

Vary se dobře brání a Zlín si neví příliš s přesilovou hrou rady.

09:57

Energie jde do tří. Jan Tomeček (KVA) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

09:33

Další vyloučení domácího týmu. Za faul loktem si jde sednout na trestnou lavici Tomáš Harant (KVA).

08:39

Jsme skoro v polovině první třetiny a aktivnější jsou zatím domácí, kteří mají mnohem více ze hry.

07:53

Šťastný je na ledě a Zlín oslabení také ustál.

07:36

Radim Hruška si nevšiml, že má čárový rozhodčí zdviženou ruku a odpískal úmyslný ofsajd.

07:10

Zlín se nemůže vymanit z tlaku. Vary mají přesilovou hru sehranou velice dobře. Nyní pálil z levé strany Duda a Hromada se musel otáčet, jestli mu kotouč někde nepropadl.

06:12

Radim Bičánek napřáhl od modré čáry, ale Hromada jeho střelu chytá mezi betony.

05:53

Nakonec je z toho přesilová hra pro Energii. Za podražení si odsedí dvě minuty na trestné lavici David Šťastný.

05:32

První karlovarská formace vyvinula obrovský tlak a zlínští se nemohou vymanit ze sevření.

05:10

Nepřesná rozehrávka hostů a hra se opět stěhuje před Hromadu.

04:58

Hromada kryje střelu Koblasy z levé strany a vhazovat se bude v obranném pásmu Zlína.

04:19

Harant je na ledě a domácí přesilovou hru Zlína ustáli.

03:27

Štals tečoval střelu Valenty a hra zůstane ve středním pásmu. Přesilová hra se přehoupla do své druhé poloviny.

02:54

Píská se postavení útočícího hráče v brankovišti a Zlín je vykázán do středního pásma.

02:19

Zlín bude mít možnost přesilové hry. Za hákování si odsedí dvě minuty na trestné lavici Tomáš Harant (KVA).

01:49

Heizer pálil z levé strany a Hromadovi kotouč vypadl. Naštěstí pro Zlín se vše obešlo bez větších komplikací.

01:28

Odpískán úmyslný ofsajd hostujícího celku a hra se stěhuje před Hromadu.

00:58

Ondráček dostal dobrou přihrávku na střelu z první, ale jeho projektil se otřel pouze o boční síť.

00:31

Máme za sebou první střídání a Sičák drží kotouč za bránu.

00:02

Úvodní buly vyhráli hosté, ale okamžitě o puk přišli.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Bičánek, J,. Tomeček, Šmach, Deyl, Dvořák – Duda, Balán, D. Hruška – Vachovec, Skuhravý, Koblasa – Heizer, Kverka, V. Tomeček – Štals, R. Hruška, Pšurný

PSG Zlín: Hromada (Kašík) – Řezníček, Marušák, Horák, Kotvan, Valenta, Žižka – Köhler, Leška, Ondráček – Říčka, Vlach, Holík – Veselý, Čajánek, Svoboda – Sedláček, Šťastný, Kubiš

Rozhodčí: Pešina, Horák – Gerát, Hynek.
HC Energie Karlovy Vary

Kanadské bodování – Radek Duda – 7+6

Vstřelené branky – Vojtěch Tomeček – 8 branek

Karlovy Vary jsou na tom o trochu lépe. Zažily jeden z nejlepších startů do extraligy za posledních pět let. V prvních deseti zápasech měly Vary pět výher a pět porážek se skóre 23:23. Poté se ovšem něco zlomilo a západočeský klub se pomalu začal propadat tabulkou, jelikož z dalších třinácti zápasů vyhrál pouze třikrát a to vždy na domácím ledě. Momentálně se Energie nachází na 12. příčce.

Vstřelené branky – Zdeněk Okál – 7 branek

Zlín prožil opravdu tragický vstup do sezony. Prvních šest zápasů extraligy prohrál a měl skóre 10:24. Poté se začaly výkony Zlína pomalu zlepšovat, ale stále převládal počet porážek nad výhrami.

Zlín 2:3 po nájezdech Plzeň – 21.11.2014

Sparta 3:4 po prodloužení Zlín – 16.11.2014

Zlín 6:5 po prodloužení Litvínov – 14.11.2014
Vítáme vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 23. kola Tipsport extraligy mezi Energií Karlovy Vary a PSG Zlín. Utkání začíná v 15:30 a bude vás jím provázet David Košinár.

2:3

Branky a nahrávky: 38. Duda (Bičánek, D. Hruška), 45. Balán (D. Hruška, Duda) – 30. Svoboda (Valenta, Leška), 48. Holík (Říčka, Vlach), rozh. náj. Köhler