4:2

konec (3:0, 0:0, 1:2)

23.11.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.9 4.3 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Bruslaři zkraje periody zvýšili svůj náskok na 4:0, hosté sice dvěma zásahy v samém závěru snížili, ale na zdramatizování zápasu už neměli dostatek sil a času. Od nás to je pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a někdy příště napočtenou! (20:00:35)

60:00

HERMAN - 4:2

59:42

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté snižují na zřejmě konečný stav 2:4. JAKUB HERMAN si u levé tyčky počkal na Zuzinův přesný pas a nekompromisně zavěsil. Asistence: Peter Zuzin, Pavel Skrbek.

59:18

Středočeši se osvobozují, po delší odmlce se s pukem na holi může pomazlit i Jiří Trvaj.

59:05

Houdek napřáhl od modré, Rittich jeho pokus bravurně lapil!

58:41

Roman Čermák (MBL) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

PATERA - 4:1

58:27

To už je na ručník! David Rittich přišel – stejně jako v minulém utkání – o nulu až v poslední třetině, tentokrát mu k osobnímu úspěchu chyběla minuta a půl. PAVEL PATERA si mazácky počkal u vzdálenější tyčky a překonal přesouvajícího se mladoboleslavského gólmana. Asistence: Rostislav Marosz, Tomáš Houdek.

58:06

Robar vyhazuje, běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49

Luka Vidmar (MBL) je vyloučen a posílá svůj tým do tří.

57:38

Bruslařů bylo na ledě šest. Richard Jarůšek (MBL) si půjde odsedět dvouminutový trest.

56:12

Utkání už se jen dohrává, Bruslaři se nikam neženou a hosté nemají dostatek sil k obratu, který by se v tuto chvíli rovnal zázraku.

55:38

ŠKOENERGO Arénou obíhá mexická vlna...Olomoučtí už složili zbraně.

54:49

Pacovský se odhodlal k tvrdé střele, avšak přestřelil svatyni Jiřího Trvaje.

54:24

53:23

Štírek Klimenta doslova odtlačil o hlavu vyššího Majeského do středního pásma.

Dnešní utkání sleduje 3790 diváků!

52:24

Za sekání je na dvě minuty vyloučen David Vrbata (MBL).

4:2

Branky a nahrávky: 1. Výborný (Stříteský, Broš), 4. Hruška (Klimenta, Broš), 16. Lenc (Mikulík, Výborný), 47. Stříteský (Výborný, Mikulík) – 59. Patera (Marosz, Houdek), 60. Herman (Zuzin, Skrbek)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička M.) – Stříteský, Vidmar, Hruška, Kučný, Robar, Trška, Čermák – Mikulík, Broš, Klimenta – Jarůšek, Výborný, Lenc – Látal, Vrbata, Pacovský – Rys, Musil, Kubica. Trenéři: Výborný a Jelínek.

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Vyrůbalík, Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek, Škůrek, Rašner – Cibák, Marosz, Rác – Buc, Patera, Matai – Laš, Herman, Zuzin – Dlouhý, Knotek, Kucharczyk. Trenér: Fiala

Rozhodčí: Šír, Hradil – Gebauer, Lederer