23.11.2014, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 2.5 3.84 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše. Díky za pozornost a přeji příjemnou noc, nebo ráno, jak chcete. (04:03:38)

Roman Polák 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:22, zranil si nohu
Richard Pánik 0+0, 1 střela, čas na ledě 6:17
Tomáš Tatar 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:44
Tomáš Jurčo 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:32
Tři hvězdy zápasu:

1. Jonathan Bernier (TOR) 26 zásahů, 1 gól
2. Tyler Bozak (TOR) 2+0
3. Peter Holland (TOR) 1+0
Skončilo nám utkání, v kterém možná zvítězil ten šťastnější tým. Detroit rozhodně nehrál špatně a výsledek 4:1 úplně přesně nevypovídá o tom, jak zápas probíhal. O všem rozhodla závěrečná třetina a dva výpady domácího týmu, které skočili brankou. Maple Leafs tak letos napotřetí svého rivala konečně poráží.

Střely na branku: 28 – 27

60:00

59:10

Red Wings navíc posílají puk na zakázané uvolnění.

Tyler BOZAK - 4:1

58:43

Toronto právě vstřelilo branku!
Puku s v obranném pásmu zmocnili Leafs, poslali puk do střední třetiny, tam se ho ujal TYLER BOZAK a dovezl kotouč až do opuštěné branky. Je rozhodnuto. Bez asistence.

58:03

Howard je venku z brány a Detroit tak hraje bez brankáře!

57:55

Phaneuf pálil od modré, Howard vyráží.

57:47

A opět přerušení. Vhazování na útočné modré Red Wings, ale Howard v bráně zůstává.

57:38

Detroit odvolal gólmana, ale ten se vrací do branky, protože se bude vhazovat na útočné modré Leafs.

56:36

Hosté poslali puk na zakázané uvolnění. To nahrává do karet Maple Leafs, kteří mají nahráno.

Peter HOLLAND - 3:1

55:38

Nyquist tak dlouho váhal co s pukem, až ho o něj obral PETER HOLLAND, namířil si to rovnou k bráně Howarda a překonal ho střelou nad vyrážečku. Brankář Red Wings jen zlostí třískl o břevno brány. Bez asistence.

55:09

Van Riemsdyk namířil svou střelu od mantinelu těsně vedle.

54:27

Santorelli se obtočil mezi kruhy, poslal střelu na Howarda, ta mu projela mezi betony, ale neskončila v bráně, nýbrž těsně vedle. Teď stáli při Detroitu všichni svatí.

53:42

Detroit přidává a to vycítili i domácí fanoušci, kteří se ozývají a povzbuzují svůj tým.

53:07

Cleary poslal svou střelu bekhendem nad.

4:1

Branky a nahrávky: 12. Komarov (Santorelli, Kadri), 44. Bozak, 56. Holland, 59. Bozak – 31. Tatar (Ouellet, Lashoff)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Polák, Rielly, Robidas – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Komarov, Kadri, Santorelli – Winnik, Holland, Clarkson – Pánik, Smith, Leivo.

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall, Ericsson, Quincey, DeKeyser, Lashoff, Ouellet – Nyquist, Zetterberg, Franzen – Tatar, Sheahan, Abdelkader – Cleary, Helm, Jurčo – Miller, Glendening, Andersson.

Rozhodčí: Leggo, St. Laurent – MacPherson, Henderson

Diváci: 19 311