1:7

konec (0:3, 0:3, 1:1)

23.11.2014, 04:00 • Rexall Place, Edmonton • Ondřej Terber

Tipsport: 3.4 4.05 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním klání vítězí zaslouženě Chicago, které bylo po celý zápas lepším týmem na ledě. Edmonton toho směrem dopředu moc nepředvedl a tak body se připisují Chicagu. To je ode mně vše a přeji hezký zbytek dne. (06:35:25)

60:00

59:40

O dnešním vítězi je rozhodnuto.

59:00

Probíhá poslední minuta.

58:44

Crawford má puk ve své moci po střele od modré čáry.

57:15

Edmonton je nyní sevřen ve své třetině pod velkým tlakem.

56:48

Chicago kombinuje před Fasthem.

56:07

Ference se jede posadit na dvě minuty za hákování.

55:14

Gordon jen lehce nahodil na branku a Crawford zasahuje bez potíží.

54:54

Fasth raději kryje nahození od modré ve své lapačce.

54:02

A u puku je Chicago, které určitě nikam nespěchá a bude chtít utkání dohrát v útočné třetině.

53:24

Edmonton se snaží něco vymyslet směrem do předu.

52:36

Hokejový fanoušek sledující toto utkání se jistě nenudí.

Patrick KANE - 1:7

50:58

Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté jeli v přečíslení 2 na 1 a do odkryté brány zakončuje PATRICK KANE. Asistence: Kris Versteeg a Niklas Hjalmarsson.

50:13

Chicago se snaží vstřelit ještě nějaký gól.

David PERRON - 1:6

48:04

Edmonton právě vstřelil branku!
Tak domácí se přeci jen dočkali! Čestnou branku střílí DAVID PERRON , který tečuje střelu od modré za záda bezmocného gólmana. Asistence: Justin Schultz a Jordan Eberle.

47:48

Výborný Crawford! Nejprve skvěle zasáhl zblízka proti soupeři a i s následnou střelou si poradil.

47:13

Jde vidět že výsledek je jednoznačný. Hra už nemá tak rychlý spád a obě mužstva už se vidí v kabinách.

46:52

Icing Edmontonu.

46:32

Sledujeme boj ve středním pásmu.

45:48

Výborný zákrok brankáře Crawforda, který se nechal obelstít kličkou.

45:14

Edmonton pouze odevzdává kotouč a jede vystřídat.

44:31

Edmonton uzavřen na své polovině a má problém přejít střední pásmo.

43:20

Fasth zasahuje lapačkou a bude se vhazovat po jeho levici.

43:09

Boj o kotouč v rohu kluziště.

42:50

Seabrook zkusil nahození od modré, které kryje brankář Fasth.

42:32

Icing hostů. Vhazování před Crawfordem.

41:43

40:45

Chicago bojuje za brankou Fastha o kotouč.

40:01

Zatím sledujeme gólové hody na straně Chicaga, kteří přidali další tři branky a pomalu se z toho stává exibice. Uvidíme co nám nabídne třetí třetina.

38:55

Chicago vymýšlí další útok, kterým by překonala brankáře Fastha.

38:00

Zbývají dvě minuty do konce druhé třetiny.

37:28

36:30

Domácí se tlačí do brány, zatím ale bez střely na bránu.

35:28

Na trestnou lavici odchází Rozsíval za vražení na hrazení.

34:47

33:48

Chicago tlačí svého soupeře. Další branka ale nepřichází.

32:47

Pinizzotto se jede posadit na trestnou lavici. Dostává 2 minuty za hrubost.

30:36

Emonton se snaží alespoň kosmeticky upravit dnešní skóre.

30:18

Současně je vyloučen i hráč Chicaga. Kruger dostává 2 + 2 minuty.

30:18

Aulie fauloval jednoho z hráčů soupeře do oblasti hlavy a krku a dostává 2 minuty a dále vidí 5 minut za rvačku.

29:27

Richards vystřelil od modré čáry, jeho střelu vyráží Fasth do rohu kluziště.

29:00

Kotouč vyletěl ze hřiště a bude se vhazovat ve středním pásmu.

28:19

Domácí vyhazují přes všechny čáry.

27:54

Na trestnou lavici míří další hráč domácích. Purcell si odsedí dvě minuty za sekání.

27:25

Ofsajd hostů.

25:48

Troufnu si říci, že o dnešním vítězi je již rozhodnuto. Ale kdo ví v NHL jsme už kolikrát viděli velká překvapení.

24:32

Tak to je hořký začátek druhé třetiny pro domácí, kteří se nepoučili z první třetiny.

Duncan KEITH - 0:6

23:50

Tak toto už je debakl! Další branku střílí DUNCAN KEITH, který se prosazuje střelou z kruhu a brankářovi Fasthovi prochází puk pod rukou. Asistence: Carcillo.

22:46

A do branky se postavil Fasth.

Marian HOSSA - 0:5

22:45

Další branku vstřeluje MARIAN HOSSA po přihráce od Bickella. Asistence: Bickell a Clendening.

Jonathan TOEWS - 0:4

21:16

A další gól v síti Emontonu! Na dvakrát a s velkým štěstí se prosazuje JONATHAN TOEWS. Bez asistence.

20:46

A Edmonton jde do tří! Na trestnou lavici míří Nugent-Hopkins.

20:18

Chicago za svoji brankou a začíná se založením útoku.

20:01

V první třetině jsme viděli tři góly a to když všechny padly do brány Edmontonu . Chicago je lehce lepším týmem a daří se mu zájmena v produktivitě. Edmonton hledá recept na zatím bezchybného Crawforda.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50

Střelu od modré chytá Scrivens, ani dorážející hráči Chicaga neměli nárok.

19:30

Na trestnou lavici míří další hráč Edmontonu, v tomto případě Eberle.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:49

Purcell vystřelil z mezikruží. Brankář hostů má svůj kotouč ve své moci.

18:00

Zbývají dvě minuty do konce první třetiny.

17:26

Hosté se na chvíli podívali před brankáře Edmontonu, následně ale přicházejí o kotouč.

16:32

Tak toto není určitě ideální vstup od domácích, kteří jsou v soubojích pomalejší a nejsou tak aktivní jako jejich soupeř.

Brent SEABROOK - 0:3

15:56

A Chicago odskakuje na rozdíl tří branek. Autorem branky je BRENT SEABROOK. Asistence: Hossa a Toews.

14:48

Chicago zatím vzdoruje svému soupeři a Edmonton se tlačí dále za vyrovnáním.

14:00

Domácí se pomalu osmělují a tvoří si menší tlak před hostujícím brankářem.

13:25

Gordon vyslal svůj pokus na Crawforda, ten je zatím připravený.

12:20

Edmonton má nyní problém přejít přes dobře bránící střední pásmo.

12:06

Icing Chicaga.

11:14

Edmonton za brankou hostů a snaží se něco vymyslet.

10:09

9:44

Hostům se tato přesilová hra zatím moc nedaří.

8:51

8:09

První vyloučení dnešního zápasu na trestnou lavici odchází za krosček Aulie.

7:51

Arcobello vyzkoušel pozornost brankáře hostů.

7:24

Zakázané uvolnění na domácí straně.

6:20

Ofsajd domácích.

5:14

Chicago je aktivnějším týmem, když jsou všude první. Takový to začátek si domácí jistě nepředstavovali.

Marcus KRUGER - 0:2

4:43

A pozor, hosté odskakují na rozdíl dvou branek, když střelou do pravého růžku se prosazuje MARCUS KRUGER. Asistence: Smith a Nordstrom.

Jonathan TOEWS - 0:1

3:48

A máme tu první gól dnešního zápasu. Před brankou se objevil JONATHAN TOEWS, který byl úplně sám a zasouvá za domácího brankáře. Asistence: Saad a Hossa.

3:31

Po nepřesné kombinaci hostů má puk na svých hokejkách Edmonton.

2:32

Edmonton zakládá další útočnou akci.

1:45

Edmonton se poprvé podíval také před Crawforda, ale následně o puk přicházejí.

0:57

Chicago v pásmu domácích a snaží se vymyslet první útočnou akci.

0:01

Buly vyhrává Chicago.

0:01

Hokejisté jsou na ledě a poslouchají hymnu.

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Schultz, Ference, Eberle, Nugent-Hopkins, Perron – Petry, Marinčin, Purcell, Draisaitl, Hall – Fayne, Aulie, Yakupov, Arcobello, Joensuu – Pinizzotto, Gordon, Hendricks.

Chicago Blackhawks: Raanta (Crawford) – Seabrook, Keith, Hossa, Toews, Saad – Oduya, Hjalmarsson, Kane, Richards, Versteeg – Rozsíval, Clendening, Carcillo, Danault, Bickell – Nordstrom, Kruger, Smith..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Chicago Blackhawks

Hosté jsou na tom o poznání lépe, když se nacházejí na sedmé příčce západní konference. V posledním utkání vyhráli nad Calgary 4:3.
Edmonton Oilers

Edmonton nevstoupil do sezóny vůbec dobře, když se krčí na posledním místě západní konference. V posledním utkaní prohráli na svém ledě s New Jersey 0:2.
Dobrý den všem hokejovým fanoušků. Je před námi pikantní duel mezi týmy Edmonton Oilers a Chicago Blackhawks. Uvidíme jak toto klání dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:7

Branky a nahrávky: 49. Perron (Schultz, Eberle) – 4. Toews (Saad, Hossa), 5. Kruger (Smith, Nordstrom), 16. Seabrook (Hossa, Toews), 22. Toews, 23. Hossa (Bickell, Clendening), 24. Keith (Carcillo), 51. Kane (Versteeg, Hjalmarsson)

Edmonton Oilers: Scrivens ( 23. Fasth) – Schultz, Ference, Eberle, Nugent-Hopkins, Perron – Petry, Marinčin, Purcell, Draisaitl, Hall – Fayne, Aulie, Yakupov, Arcobello, Joensuu – Pinizzotto, Gordon, Hendricks.

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook, Keith, Hossa, Toews, Saad – Oduya, Hjalmarsson, Kane, Richards, Versteeg – Rozsíval, Clendening, Carcillo, Danault, Bickell – Nordstrom, Kruger, Smith.