KHL

Atlant Moskevská oblast – HC Slovan Bratislava

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

18.11.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.1 3.9 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:08

Domácí mají necelou minutu na vstřelení srovnávací branky.

59:08

Tomáš Surový je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry, neboť vyhodil puk do hlediště.

58:59

Domácí to zkouší v šesti!

54:23

Na trestné sedí domácí Dymblenko, který podrazil Nedorosta.

Maxim POTAPOV - 1:2

52:22

Atlant právě vstřelil branku!
Atlant utkání dramatizuje! Po střele Dymblenka se k odraženému puku dostal k MAXIMU POTAPOVI, který neměl problém se zakončením. Asistence: Jaroslav Dymblenko.

49:41

Přihrávku před branku dostal Popatov, ale ani nadvkarát Engrena nepřekonal.

49:19

Za vysokou hůl je vyloučen Tomáš Rachůnek.

47:16

Sersen kombinoval s Vondrkou a přihrávka šla na druhou stranu na Netíka, ten ale těsně minul poloprázdnou branku Engrena.

46:15

Navíc Korobov ještě dostává osobní trest na 10 minut!

46:15

Další přesilovka pro hosty! U mantinelu byl faulován Tičar a vyloučen je Korobov za zásah do oblasti hlavy a krku.

Štefan RŮŽIČKA - 0:2

44:33

Slovan právě vstřelil branku!
Využitá přesilovka pro Slovan. Od modré se dostal ke střele po přihrávce Sersena ŠTEFAN RŮŽIČKA a střelou mezi betony překonává Engrena. Asistence: Michal Sersen, Michal Vondrka.

43:19

V útočném pásmu fauloval Černov a domácí půjdou do tří!

29:18

Za zbytečný faul v útočném pásmu si půjde sednout na trestnou lavici Michal Vondrka. Dvě minuty za podražení.

26:01

Domácí dobře kombinovalo a na přihrávku Potapova si před branku sjížděl Korobov, ale puk před ním vyrazil Baranka!

25:17

A Nedorostovo bránění bylo nepovolené a půjde si sednout na trestou lavici za faul na Levitského.

16:04

U branky hostů došlo k hromadném potyčce a rozhodčí vylučuje Jašina (ATL) a Mihálika. Oba za hrubost.

09:57

Růžička si sjel za branku, kde dostal přihrávku od Baranky a dával před branku na Vondrku, který trefil jen Engrenovi betony!

08:50

Od modré se dostal ke střele Baranka, Engren jen vyrazil a do poloprázdné branky dorážel Růžička, jenže trefil pouze boční síť!

08:35

A je tu první vyloučení na dvě minuty si po faulu na Ladislava Nagyho jde sednout Tjuljapkin.

Václav NEDOROST - 0:1

01:31

Slovan se dostává do vedení! Po střele Sersena mimo se puku ujal VÁCLAV NEDOROST a zpoza branky puk zasunul za Engrena! Asistence: Michal Sersen, Michal Baranka.

1:2

Branky a nahrávky: 53. Potapov (Dymblenko) – 2. Nedorost (Sersen, Baranka), 45. Růžička (Sersen., Vondrka)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Korobov (A), Gilroy, Novopašin, Němec (C), Tjuljapkin, Dymblenko, Baldajev – Engqvist, Potapov, Černov – Gluchov, Vrána, Taratuchin – Kozlov, Kolcov (A), Jašin – Sošnikov, Šiafutdnidov, Levistky.

HC Slovan Bratislava: Backlund (Janus) – Sersen (A), Mihálik, Baranka, Brejčák, Štajnoch, Sigalet, Luža – Bartovič (C), Surový, Vondrka – Netík, Nedorost, Růžička – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Rachůnek, Bližňák, Lunter.

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Sivov, Šeljanin