po prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)

18.11.2014, 18:15 • Adam Kolář

Tipsport: 1.77 4.3 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se těším na počtenou. (20:51:08)
Karlovy Vary začaly lépe, během úvodních čtyřiceti minut se dvakrát trefil Duda a zdálo se, že Západočeši v poklidu zvítězí. Po třech přesilovkových brankách Tomáše Divíška ale dokázali Pražané utkání otočit a nakonec tedy zvítězit 3:2 po prodloužení!

Tomáš DIVÍŠEK - 3:2

64:57

Slavia právě vstřelila branku!
Tak to byla parádní kombinace! Jaroslav Bednář našel mezi kruhy Tomáše Vlasáka, který počkal na ideální okamžik, aby vybídl ke skórování do prázdné branky a dovršení hattricku TOMÁŠE DIVÍŠKA, díky kterému tedy Slavia nakonec vítězí 3:2! Asistence: Tomáš Vlasák, Jaroslav Bednář.

64:48

Václav Skuhravý (KVA) dostává osobní trest za nesportovní chování.

64:48

Ještě jednou buly po Závorkově levici.

64:40

Radim Bičánek (KVA) ještě inkasuje dvouminutový trest.

64:27

Tomáš Divíšek mohl dokonat hattrick! Tváří v tvář Závorkovi ale zamířil jen do lapačky karlovarského brankáře.

63:57

Zakázané uvolnění Pražanů.

63:20

Hrají nadále Karlovarští, tentokrát ale ve středním pásmu.

62:30

Skuhravý mohl rozhodnout! Nejprve v tísni z mezikruží trefil jen Furchův beton a o malou chvíli později si do prostoru mezi kruhy vybruslil podruhé, a tentokrát nechal vyniknout domácího hrdinu s maskou zákrokem lapačkou.

62:02

Krejčího dělovce z levého kruhu nastavil Závorka přesně svou lapačku.

61:50

Hraje se nahoru-dolů. Sešívaní vybojovali buly v útočném pásmu.

60:48

Teď měli slávisté obrovskou kliku! Hned dvakrát se před karlovarskými zjevila zcela odkrytá branka. Nejprve z toho byla tyčka a napodruhé skončil puk těsně vedle!

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 2:2. Slávisté vyrovnali až v závěrečné dvacetiminutovce. O obě branky se postaral v přesilovkách Tomáš Divíšek. Za malou chvíli nás čeká pětiminutové prodloužení a následně případné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 42. Divíšek (Bednář), 59. Divíšek (Vlasák, Krejčí), 65. Divíšek (Vlasák, Bednář) – 11. Duda, 30. Duda (TS)

HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Krejčí, Kolařík, Barák, Valach, Knot, Novák, Holub – Tomica, Vlasák, Bednář (C) – J. Doležal, Vas, Micka – Sklenář, Divíšek, Stránský – T. Doležal, Andres, Veselý

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Deyl, Bičánek, Šmach, Redlihs, Tomeček, Gorčík – Vachovec, Kverka, Duda (C) – Heizer, Skuhravý, D. Hruška – Pšurný, Balán, Tomeček – Štals, R. Hruška, Koblasa

Rozhodčí: Hribik, Šindler – Jindra, Zíka