SKA-1946 – HC Energie Karlovy Vary

5:3

konec (2:0, 1:3, 2:0)

18.11.2014, 17:00 • Anniversary Sport Complex • Jakub Holubec

Svěřenci trenéra Tomáše Marišky třetí třetinu zápasu s ruským týmem nezvládli a k jedenácti vyhraným zápasům v řadě další nepřidali. Domácí byli ve třetím dějství lepší, o čemž svědčí i poměr střel 16:7 (v celém utkání 39:30). Rozhodující branku vstřelil v 50. minutě Viktor Komarov, Energie v závěru doplatila na nedisciplinovanost a Petrohrad přidal v 59. minutě ještě pátý gól. Odveta se hraje v ruské metropoli hned zítra, duel startuje v 17:00. (19:13:15)

60:00

58:06

SKA-1946 právě vstřelilo branku!
Domácí tým dokázal využít početní výhodu a velmi se přiblížil tříbodovému zisku. O pátý gól SKA-1946 se postaral obránce VLADISLAV VALENCOV. Asistence: Ivan Laričev, Jegor Rykov.

57:12

Škop se vrátil z trestné lavice, Petrohrad hraje přesilovou hru pět na čtyři.

57:01

Energie bude opět hrát ve třech, tentokrát se bude jednat o jedenáct sekund. Vyloučen Patrik Michálek za hákování.

55:35

Orság je zpět na ledové ploše, pokračuje klasická přesilová hra ruského týmu.

55:12

Hosté budou hrát chvíli ve třech, za hákování byl vyloučen Luděk Škop.

53:35

Karlovarským hráčům se nedaří vstřelit vyrovnávací branku, nyní se navíc budou muset bránit. Dvě minuty za sekání si vysloužil Jakub Orság.

49:34

Petrohrad ubránil oslabení a vzápětí se potřetí v dnešním utkání dostává do vedení. Gólmana Energie prostřelil VIKTOR KOMAROV. Bez asistence.

49:26

Domácí hrají v plném počtu.

47:26

Vyloučen obránce Timur Sultějev (SKP) za hákování, hosté budou hrát přesilovou hru.

44:41

Nyní to pro změnu zkoušel od modré lajny obránce Čurkin, Fučík byl ale i v tomto případě pozorný. Domácí jsou však v úvodu třetí části aktivnější.

42:28

Maxim Nikolajev otestoval Fučíkovu pozornost, brankář karlovarského týmu si s jeho pokusem poradil.

40:01

Divokou druhou periodu nakonec ovládli hosté, kteří díky dvěma brankám Beránka a trefě Škopa stáhli náskok soupeře. Vše je tedy nyní otevřené, může se stát cokoliv. Poměr střel na branku ve druhé třetině byl 7:11, třetí dějství odstartuje cca v 18:40.

40:00

39:43

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energetici se prosadili v samém závěru druhé třetiny, a tak je opět vyrovnáno. Třetí gól Karlových Varů vstřelil už při hře pět na pět ONDŘEJ BERÁNEK, který se také trefil už podruhé v zápase. Asistence: Ondřej Šafář, Oto Táborský.

39:42

5:3

Branky a nahrávky: 10. Laričev (Komarov, Děmidov), 18. A. Barabanov (Komarov, Laričev), 36. A. Barabanov (Komarov, Laričev), 50. Komarov, 59. Valencov (Laričev, Rykov) – 25. Škop (Beránek), 31. Beránek (Rubeš), 40. Beránek (Šafář, Táborský)

SKA-1946: Korobov (Balajev) – Děmidov, Čurkin, Kostygov, Rykov, Sultějev, Valencov, Nestěrov – Několenko, V. Barabanov, Grebenščikov, Komarov, Laričev, Orlovič-Grudkov, Volkov, Nikolajev, Ščjolokov, Lelin, Černov, Petkov, A. Barabanov

HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Fečo) – Šafář, Rulík, Röthlisberger, Michálek, Šimek, Běhal – Osmík, Beránek, Gríger, Táborský, Orság, Harkabus, J. Vrána, Škop, Hroch, Zadražil, Rubeš