15.11.2014, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 2.65 3.8 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím, někdy zase u NHL! (04:40:28)
Tomáš Fleischmann (FLO) – 0+0, čas na ledě 8:47
Tomáš Kopecký (FLO) – 0+0, čas na ledě 17:58
Lubomír Višňovský (NYI) – 0+0, čas na ledě 20:57
Tři hvězdy utkání
1. Kyle Okposo (NYI) – 0+1, rozh. náj.
2. Roberto Luongo (FLO) – 34 zásahů
3. Jimmy Hayes (FLO) – 1+1
Je tu konec dnešního zápasu ve kterém zvítězil tým z New Yorku a připsal si dva body do tabulky.

OKPOSO - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
KYLE OKPOSO rozhodl o bonusovém bodu pro Islanders.

3. série 1:2

Boyes musel dát , ale střela mu vůbec nesedla.

Tavares ukázal šikovné ruce, ale nezakončil!

2. série 1:2

Jokinen zkusil vystřeli , ale přestřelil!

Okposo doslova vykoupal Luonga a dává na 1:2!

63:57

Vyloučen hráč hostí Okposo na dvě minuty za hákování.

63:21

Střela Kulemina z vrcholu pravého kruhu skončila ve výstroji Luonga.

62:22

Střelu Ekblada vyrazil Halák do rohu.

61:38

Domácí kombinují v útočné třetině.

60:28

Kopeckého střela od modré čáry byla zblokovaná.

60:01

Střely na branku po třetí třetině
New York Islanders – 32
Florida Panthers – 29
Po základní hrací době je stav vyrovnaný 3:3 a proto za malou chvíli začne pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43

Domácí jsou v plném počtu.

57:43

Vyloučen hráč domácích Mitchell na dvě minuty za hákování.

EKBLAD - 3:3

57:25

Florida právě vstřelila branku!
Hned po buly se dostal k puku AARON EKBLAD a prostřelil vše co měl před sebou. Asistence: Brad Boyes

57:15

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po pravici Haláka.

56:30

Střelu Grabovskiho od levého mantinelu Luongo ukryl do své lapačky.

55:39

Konec přestávky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:39

Komerční přestávka.

55:27

Hosté v plném počtu. Domácí nesehráli dobře přesilovku.

54:20

Hosté výborně brání a domácí se zatím ani nedostali do útočné třetiny.

53:27

Vyloučen hráč New Yorku Josh Bailey na dvě minuty za sekání. Přesilovka pro domácí.

51:41

Domácí se tlačí za vyrovnáním, ale moc času jim nezbývá.

CAMPBELL - 2:3

49:58

Domácí snižují na rozdíl jediné branky! BRIAN CAMPBELL kroužil tak dlouho v útočné třetině až vystřelil a nádhěrně vymetl všechny pavučinky v levém horním rohu branky. Asistence: Jussi Jokinen, Alexander Barkov

49:56

Domácí jsou v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilovka.

49:12

Hraje se čtyři na čtyři.

49:11

Vyloučen hráč New Yorku Tavares na dvě minuty za sekání.

47:56

Vyloučen hráč Floridy Boyes na dvě minuty za podražení.

47:46

Domácí se po dlouhé době dostali do útočné třetiny.

46:49

Nielsen nastřelil z mezikruží břevno Luongovi branky!

46:24

Konec přestávky. Vhazovat se bude po levici Haláka.

46:24

45:47

Zakázané uvolnění NY. Vhazovat se bude po pravici Haláka.

45:05

Fleischmann vystřelil z levého kruhu, ale branku minul.

KULEMIN - 1:3

43:57

Islanders právě vstřelili branku!
Hosté zvyšují své vedení na 1:3! Střelu Boychuka od modré čáry Luongo neudržel a NIKOLAY KULEMIN na dvakrát dorazil kotouč do prázdné branky. Asistence: Johnny Boychuk

42:58

Hosté jsou v plném počtu. Domácí se nedostali ani do útočné třetiny při přesilovce.

41:28

Hosté ujeli do brejku dva na jednoho, ale skvělý Luongo zasáhl betonem! Velká chyba domácího týmu.

41:03

Hosté vyhráli buly a vyhazují až k Luongovi.

40:58

Vyloučen hráč NY Tavares na dvě minuty za hákování.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 3:29.
Střely na branku po druhé třetině
New York Islanders – 24
Florida Panthers – 18

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:12

Zakázané uvolnění Floridy.

37:53

Hosté jsou v plném počtu.

37:00

Kotouč se za brankovou čáru nedostal a rozhodčí rozpažil!

37:00

A teď velmi zajímavá situace po odrazu od zadního mantinelu puk poskakoval Halákovi po zádech a domácí si myslí, že to byla branka. Rozhodčí jde volat video!

35:53

Vyloučen hráč hostů Halák za zdržování hry.

STROME - 1:2

35:08

Hickey našel nádhernou nahrávkou z obranného pásma RYANA STROME a ten se řítil sám na Luonga a trefil přesně mezírku mezi nohama. Hosté otáčí stav utkání! Asistence: Thomas Hickey, Jaroslav Halák

TAVARES - 1:1

33:09

Hosté vyrovnávají! Kyle Okposo našel nádhernou nahrávkou na pravém kruhu JOHNA TAVARESE a ten se ranou z první nemýlil. Asistence: Kyle Okposo, Josh Bailey

32:48

Domácí se při přesilové hře k ničemu nedostali a jsou to hosté, kdo v posledních minutách určuje tempo hry.

32:34

Okposo je na ledě a New York je v plném počtu.

31:46

A znovu. Domácím se zatím přesilová hra nedaří.

31:12

Hosté vyhazují až k Luongovi.

30:54

Domácí se usadili v pásmu a snaží se něco vymyslet.

30:34

Vyloučen hráč New Yorku Okposo na dvě minuty za vysokou hůl.

30:00

A znovu to zkoušel Kulemin tentokrát od modré čáry, ale ani tahle střela se neujala.

29:13

Střelu Kulemina z vrcholu kruhu ukryl Luongo ve své výstroji.

28:10

A znovu. Vhazovat se bude po levici Luonga.

27:48

Zakázané uvolnění domácích.

27:12

Velká šance českého útočníka Fleischmanna, ale jeho střelu z mezikruží vyrazil Halák se štěstím do rohu.

26:05

Hned po buly se dostal Višňovský do slibné pozice, ale jeho střela šla mimo.

25:45

Střelu Leddyho od modré čáry schoval Luongo ve své náruči.

25:18

Kotouč je za brankou Luonga a bojují o něj čtyři hráči.

24:39

Domácí jsou ve druhé třetině lepším týmem, ale zatím si nevytvořili nějakou větší šanci.

23:58

Domácí jeli dva na jednoho, ale Hayes nahrál nepřesně.

23:05

Hosté se dostali po prvé v této třetině na delší dobu k ohrožení Luonga, ale ten je zatím pozorný.

22:37

Střelu Olsena z mezikruží Halák udržel ve výstroji.

21:38

Střelu Mitchella od modré čáry ukryl Halák ve své lapačce.

20:56

Domácí jsou v útočné třetině a kombinují.

20:10

Tavares vyhrál buly na Okposa a ten přijel ze modrou čáru a vystřeli, ale jeho střela byla sražená do ochranné sítě.

18:48

Zakázané uvolnění New Yorku. Vhazovat se bude po levici Haláka.

17:49

Hraje se v posledních minutách hodně opatrně. Žádný tým nechce udělat chybu.

16:51

16:26

New York se na chvíli usadil v útočném pásmu, ale domácí obránce Ekblad výborně obral o puk Nielsena a domácí zakládají protiútok.

15:48

15:48

Puk mimo hrací plochu. Komerční přestávka.

15:23

Zakázané uvolnění Floridy. Vhazovat se bude po pravici Luonga.

14:47

Hosté se dostali ze své třetiny a John Tavares vyslal tvrdou střelu od modré čáry, ale jeho střela šla nad branku.

14:02

Domácí jsou při chuti a stále se snaží ohrozit branku Haláka.

HAYES - 1:0

12:37

Vincent Trocheck našel zadovkou zpoza branky volného JIMMYHO HAYESE, který byl úplně sám před brankářem a nemýlil se a posílá domácí do vedení. Asistence: Vincent Trocheck, Jussi Jokinen

12:11

Domácí se hned po buly vydávají do útoku.

11:51

Hostující druhá formace teď kombinovala v útočné třetině a Luongo radši kotouč přikryl před dotírajícím Grabovskim. Vhazovat se bude po levici Luonga.

11:14

Bailey vystřelil z pozice mezi kruhy a Luongo vyrazil kotouč jenom na hůl Grabovskiho, ale tomu puk přeskočil hokejku.

10:26

Fleischmann nahodil do útočné třetiny a šel vystřídat.

09:51

Domácí se teď snaží něco vymyslet v útočné třetině, ale hosté z New Yorku je k ničemu vážnějšímu nepustili.

09:05

Jokinen vyzkoušel pozornost Haláka, ale ten vyrazil kotouč bez problémů do bezpečí.

08:24

Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:56

Hra se teď odehrává především ve střední třetině.

07:02

Domácí se dostali ze své vlastní třetiny, ale Campbell jen nahodil do útočné třetiny a šel vystřídat.

06:19

05:42

New York teď zavřel domácí v jejich třetině a domácí vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

05:13

Tavares se ocitl ve slibné pozici mezi kruhy, ale Luongo byl připraven a kotouč vyrazil betonem do rohu. První větší šance zápasu!

04:42

Boychuk obral o puk Fleischmanna a New York zakládá útok.

04:05

Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

02:50

Hosté se k ničemu v přesilové hře nedostali.

02:36

Kopecký je na ledě. Florida je v plném počtu.

01:51

Domácí se osvobozují. Hosté začínají od Haláka.

01:24

Střelu Hamonica od modré čáry chytil Luongo bez problémů do lapačky.

00:49

Hosté se okamžitě po buly usadili v útočném pásmu a kombinují.

00:36

Vyloučen hráč Floridy Kopecký na dvě minuty za faul kolenem.

00:10

Hosté vyhráli buly a zakládají útok.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Florida Panthers: Luongo (Al Montoya) – Mitchell, Ekblad, Campbell, Robak, Olsen, Gudbranson – Kopecký, Barkov, Upshall – Huberdeau, Bjugstad, Boyes – J. Jokinen, Trocheck, Hayes – Fleischmann, MacKenzie, Thornton

New York Islanders: Halák (Johnson) – de Haan, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Višňovský – Kulemin, Tavares, Okposo – Bailey, Nielsen, Grabovski – Lee, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Tomáš Fleischmann (FLO) – 12 utkání (1+1)
Tomáš Kopecký (FLO) – 13 utkání (0+2)
Jaroslav Halák (NYI) – 10 utkání úspěšnost zákroků 91,20%
Lubomír Višňovský (NYI) – 9 utkání (1+4)
Florida Panthers

Domácí se nachází v tabulce Východní konference na třinácté pozici, když ve třinácti zápasech vybojovali čtrnáct bodů. Nejproduktivnějším hráčem je obránce Aaron Ekblad, který ve třinácti zápasech vstřelil jednu branku a na sedm nahrál. Jedničkou v brance panterů je Roberto Luongo, který si drží průměr 2,18 obdržených branek na zápas.
NY Islanders

Hosté se nachází v tabulce Východní konference na pátém místě, když v patnácti zápasech posbírali dvacet bodů. Nejproduktivnějším hráčem je John Tavares, který vstřelil šest branek a u deseti asistoval. Jednička v brance je Jaroslav Halák, ktery si drží průměr 2,56 obdržených branek na zápas.
Dobrý den, vítam vás u dalšího zápasu NHL ve kterém se střetne Florida Panthers s NY Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

3:4

Branky a nahrávky: 13. Hayes (Trocheck, Jokinen), 50. Campbell (Jokinen, Barkov), 58. Ekblad (Boyes) – 34. Tavares (Okposo, Bailey), 36. Strome (Hickey, Halák), 44. Kulemin (Boychuk), rozh. náj. Okposo