1:2

konec (0:0, 0:1, 1:1)

15.11.2014, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.87 3.95 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Na začátku třetí třetiny poslal do dvoubrankového vedení Pittsburgh svým druhým gólem Dupuis. Toronto se zmohlo na odpověď z hokejky Fransona, který parádní trefou od modré snížil na rozdíl jedné branky. V závěru utkání měli přesilovou hru domácí za vyloučení Malkina. Maple Leafs zkusilo hru bez brankáře. I přes drtivý tlak při power play se nepodařilo domácím vyrovnat a tak je tedy jasné, že si dnes odváží body Tučňáci z Pittsburghu za výhru 2:1. (04:20:39)

60:00

59:46

Hosté hrají v plném počtu.

59:36

Greiss drží naděje Pens nad vodou skvělými zákroky.

58:38

Domácí jsou v pásmu a motají hlavy hostující čtveřici.

58:04

Toronto to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:46

Phaneuf byl v rozmíšce Malkinem. Oba bijci odchází na trestnou lavici. Domácí obránce dostává dvouminutový trest, Malkin vyfasoval 2+2 minuty. Všemu předcházel tvrdý zákrok Phaneufa na Hornqvista u mantinelu.

57:09

Crosby se natlačil před branku domácích, ale k zakončení ho obrana Toronta nepustila. Hosté zůstávají v útočné třetině.

56:46

Kotouč mají na svých hokejkách hráči Pittsburghu a nikam s ním nespěchají.

56:04

Dupuis to zkoušel z pravé strany, ale branku Toronta minul.

55:17

Greiss je ostřelován ze všech stran, ale pokusy domácích obránců míří z velké části mimo branku hostů.

55:01

Je před námi posledních pět minut základní hrací doby. Dočkáme se vyrovnání?

54:16

Toronto pokračovalo v tlaku. Ačkoliv se hrálo v plném počtu, tak to vypadalo, jakoby domácí měli stále přesilovou hru. Nakonec se podařilo hostům vyhodit kotouč do středního pásma a osvobodit se.

53:38

Domácí nevyužili přesilovou hru. Hosté jsou kompletní.

53:03

Kotouč končí v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:32

Kotouč je daleko od hostující svatyně. Čtveřice hráčů v bílém dresu si zatím vede výborně.

51:38

Hosté jdou do čtyř. Dupuis se provinil sekáním a oslabuje tak svůj tým.

1:2

Branky a nahrávky: 47. Franson – 38. Dupuis (Ehrhoff, Sutter), 41. Dupuis (Crosby, Bortuzzo)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Franson, Phaneuf, Polák, Gardiner, Robidas, Rielly – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Clarkson, Kadri, Winnik – Santorelli, Holland, Komarov – Leivo, Smith, Pánik

Pittsburgh Penguins: Greiss (Fleury) – Letang, Martin, Bortuzzo, Ehrhoff, Despres, Scuderi – Dupuis, Crosby, Kunitz – Hornqvist, Malkin, Spaling – Downie, Sutter, Bennett – Adams, Goc, Comeau