NHL

Philadelphia Flyers – Columbus Blue Jackets

3:4

konec (1:2, 1:2, 1:0)

15.11.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.74 4.4 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalších přenosů z NHL se těším brzy nashledanou. (03:47:05)

Využití přesilovek : 2/3 – 3/4
Hosté si dnes z Wells Fargo Centrem odváží všechny tři body! velmi překvapivý výsledek! Hosté vedli již po první třetině po brankách Wisniewskiho a Foligna, za domácí snížil Giroux. V násleudjící třetině sice domácí vyrovnali, ale hosté dalíšmi dvěma brankami určili skóre po druhé třetiny na 4:2. Na začátku třetí třetiny napřáhl Del Zotto a krásnou střelou dal domácím naději. Ta trvala celou třetinu, neboť se domácím nepodařilo ten kýžený gól vstřelit. Dnes tedy vítězí Columbus a ten tak utnul sérii 10-ti pořážkách v řadě.

60:00

59:54

Voráček zavezl puk do pásma aposílal ho před branku, tam střílel Schenn, ale netrefil branku.

59:39

Hosté u puku a vyhazují tak, aby to nebylo zakázané uvolnění!

59:24

Oddechový čas pro domácí a zakázané uvolnění hostů, vhazování před brankou Columbusu.

59:05

Ale domácí byli vyhnáni z útočného pásma a musí znovu od své branky.

58:46

Mason pryč z branky, domácí v šesti!

58:22

Domácí teď velmi účinně napadají a nakonec puk získali.

58:11

Zakázané uvolnění domácích!

58:00

Poslední dvě minuty základní hrací doby!

57:21

Před brankou se snažil dorážet Simmodns po střele Grossmana, ale obrana domácích mu to nedovolila.

57:07

To vypadalo na ofsajd domácích, ale rozhodčí hru nechává.

56:45

Mason raději přikryl puk, bude následovat vhazování v obraném pásmu domácích.

56:15

Coutier střílel od modré, jeho projektil ale prosvištěl mimo!

3:4

Branky a nahrávky: 13. Giroux (Streit, Voráček), 24. Voráček (Simmonds, Giroux), 42. Zotto (Giroux) – 9. Wisniewski (Johansen, Erixon), 18. Foligno (Erixon, Johansen), 30. Foligno (Foligno, Johansen), 34. Wisniewski (Johansen)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit (A), Grossman, Colaliacovo, Coburn, Chultz, Del Zetto – Voráček, Giroux (C), Simmonds (A) – Read, Couturier, Umberger – Akeson, Lecavalier, Schenn – VandeVelde, Bellemare, Rinaldo.

Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovsky) – Savard, Tyutin (A), Wisniewski, Erixon, Prout, St.Denis – Foligno, Johansen, Gibbons – Atkinson, Jenner, Hartnell – Tropp, Wennberg, Cracknell – Boll, Chaput, Tyrell.

Rozhodčí: Rooney, Skilliter – Cherrey, Nansen.