5:0

konec (2:0)

10.11.2014, 14:00 • ZŠ Mikulova • Tomáš Lazar

Tipsport: 1.57 4.2 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konečný hvizd rozhodčího osvobodil trápící se Třinec. Dukla si v dnešním zápase s chutí zastřílela a zaslouženě bere tři body. V druhém poločase navýšil na 3:0 Brejcha. Čtvrtý a pátý zásah si během necelých patnácti minut pobytu na hřišti připsal Gajecký. To je pro dnešní den vše a u dalšího onlajnu nashledanou. Reportáž ze zápasu najdete tradičně na webu Juniorské ligy. (15:58:57)

90

Vojtěch GAJECKÝ - 5:0

90

Dukla právě vstřelila branku!
Akce jako přes kopírák. Vopat z pravé strany přihrál před branku volnému VOJTĚCHU GAJECKÉMU, který se štěstím napodruhé překonal Brycha a dává kýžený pátý zásah.

88

Domácí jsou při chuti a chtějí vstřelit poslednímu celku pátý gól.

Vojtěch GAJECKÝ - 4:0

86

Vopat na hranici ofsajdu převzal nahrávku a zatáhl balon po pravé straně. Zvedl hlavu a přesným pasem oslovil VOJTĚCHA GAJECKÉHO, který si s vyskytnutou šancí poradil a po pár minutých na hřišti dává už na 4:0!

84

Na poslední minuty se má možnost ukázat Bujok, který nahradil Králíčka.

Cvrčkovo břevno

82

Cvrčkova bomba z voleje pouze zazvonila na břevno!

80

Tetour špatně zpracoval balon a daroval tak možnost protiútoku pro hosty. Svou chybu zažehnal pouze faulem, za který uviděl žlutou kartu.

79

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Švábik, přichází Melecký.

77

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Toman, přichází Gajecký.

75

Třinečtí rozhodně zápas nezabalili a snaží se i přes nepříznivý stav útočit.

74

Kundrátek doběhl nakopnutý balon dříve než obránci Dukly a miřil na branku. Skákavý balon ale napálil nad.