4:3

konec (3:2)

10.11.2014, 13:00 • SCM Složiště • Aleš Strouha (@AlesStrouha)

Tipsport: 1.85 4.0 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec dramatického zápasu 18. kola Juniorské ligy. Fotbalisté Dynama vedli 2:0 a pak také 3:2, jenže hosté dokázali zápas dvakrát srovnat. Když už to vypadalo na remízu, rozhodl o výhře domácích pět minut před koncem Štěpán Koreš. (14:56:43)

90

90

Již se hraje poslední minuta hry a zdá se, že domácí dnešní zápas vyhrají.

88

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Held, přichází Tomáš Janoch.

85

Dynamo právě vstřelilo branku!
Centr Víta neudržel gólman Zoul a dorážející ŠTĚPÁN KOREŠ bez problémů dává čtvrtý gól domácího celku!

83

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Hamulak, přichází Tomáš Polívka.

80

Fotbalisté Liberce kopali další dva rohové kopy. V zápase jich kopali celkem již osm. Dynamo se zastavilo na třech rozích z úvodu zápasu.

76

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Sackey, přichází Machuča.

75

Stále se hraje hlavně podle not hostujícího celku. Jihočeši budou chtít zápas dohrát aspoň do stavu 3:3.

70

Fotbalisté Dynama podruhé v zápase přišli o své vedení a zatím to nevypadá, že by měli dostatek sil na to, aby potřetí strhli vedení zpět na svou stranu.

67

Liberec právě vstřelil branku!
ADAM ONDRÁČEK pokutový kop bezpečně proměnil a je srovnáno na 3:3.

66

Penalta pro Liberec. Krejčí ve vápně fauloval Drobílka a je z toho pokutové kop pro Severočechy.

63

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Schertler, přichází David Tomášek.

60

Jihočechům se ve druhém poločase moc nedaří. Prakticky jen odkopávají balony a zuby nehty se brání.

57

Hraje se hlavně na polovině Dynama. Jihočeši se soustředí na defenzivu a bránění svého jednogólového náskoku.

52

Hosté jsou i ve druhém poločase zatím aktivnější a domácí se musí hlavně bránit.

48

Hosté začali náporem a hned v úvodu druhého poločasu kopali dva rohové kopy, domácí se ale dokázali ubránit.

46

První poločas přinesl pěti desítkám příchozích diváků gólovou přestřelku. Domácí již vedli 2:0, avšak hosté dokázali srovnat a zdálo se, že se poločas dohraje za stavu 2:2. Chvilku před odchodem do kabin se ale domácí potřetí prosadili a vedou tak 3:2.

4:3

konec (3:2)

Branky: 2. Brunclík, 7. Volešák, 42. M. Held, 85. Koreš – 27. Drobílek, 38. Brunclík (vla.), 67. Ondráček (pen.)

Karty:   41. Dydowicz (LIB)

SK Dynamo Č. Budějovice: Fryšták – Krejčí, Podráský, Brunclík, Vít – J. Held – Schertler, Volešák, Koreš, Horák – M. Held
Náhradníci: Pavelec – Janoch, Frnoch, Tomášek, Mácha

FC Slovan Liberec: Zoul – Bouška, Egert, Bong Won Che, Ondráček – Dydowicz, Sackey, Soungole – Kaiser, Drobílek – Hamulak
Náhradníci: Kubát – Zítka, Polívka, Ambrož, Maršálek, Machuča

Rozhodčí: Šimáček – Kotalík, Pečenka