6:1

konec (3:0)

10.11.2014, 13:00 • TCM Brněnské Ivanovice • Martin Lísal

Tipsport: 1.7 4.4 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to z Brna vše, sledovat ovšem můžete další zápasy Juniorské ligy, které ještě probíhají. Hezký zbytek dne! (14:56:20)
Rozhodčí vzápětí zápas ukončil, ani tentokrát nenastavil. Zbrojovka tedy potvrdila domácí sílu, základ k deváté výhře položili v první půli útočníci Přichystal se Štrombachem. Po změně stran navýšili vedení Duda se Šuralem, o korekci se postaral střídající Dzaba. Poslední slovo měli ovšem opět Brňané, konkrétně Pospíšil.

Zbrojovka se tedy posunula na první příčku tabulky, a to minimálně do skončení utkání Mladé Boleslavi se Slováckem (po půli 1:1).

90

89

Další zaváhání Teplic se snažil potrestat Štrombach, jeho skákavý pokus končí těsně vedle.

89

Štrombach zlobil obranu Teplic, míč má nakonec v moci Skalák.

87

Brno právě vstřelilo branku!
Nu, a je z toho branka. Po rychlém brejku se dostal ve vápně k míči DANIEL POSPÍŠIL a poslal Skalákovi šestý gólový pozdrav.

87

Ani tentokrát se ale hostující celek neprosadil a útočí naopak Zbrojovka.

87

V krátkém sledu třetí roh pro Teplice.

87

Ten si po zákroku jednoho z obránců Severočeši zopakují.

86

Polovysoký centr našel nabíhajícího Dzabu, kterého ale dobře pokryl Sedlo. Nakonec je z toho roh pro hosty.

85

Centr do vápna nadělal brněnské obraně vrásky, zakročit musel Sedlo.

85

Faul ve středu hřiště dává míč Teplickým.

84

Stiborův pas končí v klubku červených dresů.

83

Nový muž Pazourek hned zabojoval a získal důrazem míč. Kolmice na Štrombacha ovšem byla příliš dlouhá.

82

Páté střídání Zbrojovky, Pazourek si zahraje místo Kršky.

82

Bednářovi chyběl k pozici pro střelbu krok či dva, zkusil tedy potáhnout míč a přihrát. Obrana zakročila včas.

81

Babička se těsně za šestnáctkou snažil najít Defallaha, ten byl dobře bráněn.

80

Je zjevné, že duel se spíše dohrává. Zbrojovka aktuálně oťukává slabá místa v teplické obraně, Weber ale nestihl odcentrovat a dostal se s míčem za lajnu.

79

Čtvrté střídání Zbrojovky, Šural jde ze hry a posledních deset minut odehraje navrátilec po zranění Černý.

6:1

konec (3:0)

Branky: 19. Přichystal, 27. Štrombach, 30. Přichystal, 57. Duda, 65. Šural, 87. Pospíšil – 74. Dzaba

Karty:   71. Šural (BNO)

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Bednář, Šural (79. Černý), Sedlo, Hanuš – Fojtík (70. Pospíšil), Krška (82. Pazourek), Weber, Duda (74. Babička) – Přichystal (67. Defallah), Štrombach.
Náhradníci: Veselý, Boček, Černý, Pazourek, Pospíšil, Babička, Defallah.

FK Teplice: Skalák – Horvát, Heger, Stibor, Hošek, Richter, Laňka, Procházka D. (34. Dzaba), Urma, Kodeš, Uhlíř (54. Schettl).
Náhradníci: Procházka M., Schettl, Dzaba, Výborný, Švejda.

Rozhodčí: Julínek – Antoníček, Sedláček.