NHL

Arizona Coyotes – New York Islanders

0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

09.11.2014, 02:10 • Gila River Arena, Glendale (kapacita 17125 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 2.63 3.95 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:38:04)

1. Frans NIELSEN (NYI) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:36
2. Mike SMITH (ARI) – 31 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 96,9%
3. Jaroslav HALÁK (NYI) – 19 úspěšných zákroků, žádný inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 100%, první ČK v sezóně

Největší čas na ledě: Ekman-Larsson 25:41 – Hamonic 23:43

Branky a nahrávky: 58. Nielsen (Grabovskij, Hickey). Diváci: 14689. Rozhodčí: Martell, Furlatt – Wheler, Cameron.
Dnes jsme měli možnost vidět velmi zajímavé měření sil dvou týmů z odlišných konferencí, ve kterém se nakonec mohli radovat hosté, Islanders totiž zvítězili fotbalovým výsledkem 1:0, když se v 58. minutě prosadil Frans Nielsen.

60:00

59:39

Hosté se dobře brání, Yandle opět musí spěchat pro kotouč až do vlastního pásma.

59:17

Střela Shana Doana o kousek minula Halákovu branku, puk ovšem po mantinelu vycestoval mimo útočné pásmo Coyotes.

58:45

Shane Doan v souboji s Nelsonem s velkým štěstím udržel útočnou třetinu, domácí tak mohou pokračovat v tlaku.

58:23

Je to tak, Smith zůstává na střídačce! Domácí tak budou hrát přesilovku 6 proti 4!

58:23

Domácí trenér Tippett si před přesilovkou vybírá oddechový čas, zřejmě už i ponechá Mika Smithe na střídačce.

58:23

Brian Strait míří na trestnou lavici s menším trestem za podražení, to je ještě slušná příležitost pro Coyotes.

58:00

Pro domácí hokejisty je inkasovaná branka určitě hodně hořkou pilulkou, rychle se ale snaží něco s výsledkem udělat.

NIELSEN - 0:1

57:29

Islanders právě vstřelili branku!
Přeci jen jsme se ale branky v normální hrací době dočkali! Grabovskij dojel dlouhou přihrávku až do útočného pásma, s pukem na hokejce obkroužil branku a nezištnou přihrávkou do mezikruží našel přesně FRANSE NIELSENA, který se trefil parádně pod horní tyčku! Asistence: Michail Grabovskij a Thomas Hickey.

56:46

Gagnerovi se vůbec nepovedlo přihrát před branku, trefil hned prvního clonícího protihráče.

55:57

Cizikas inkasoval velmi tvrdý hit od Doana, domácí hráči jsou v závěru třetí třetiny hodně namotivovaní.