09.11.2014, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek

Tipsport: 3.4 4.2 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Palát (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:56
Andrej Šustr (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:31
Radko Gudas (TBL) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:19
1. Ryan Callahan (TBL) 1+2
2. Scott Hartnell (CBJ) 2+0
3. J. T. Brown (TBL) 1+1
Máme za sebou zápas, který nabídl všechno, co od hokejového utkání fanoušek očekává. Hodně branek, jisté drama v podobě snížení na 4-6 z pohledu Columbusu či závěrečnou bitku. Nezbývá tedy nic jiného než na dálku poděkovat oběma týmům za pěknou hokejovou podívanou.

60:00

59:50

Už se nic nestane.

59:09

Po gólu se strhla šarvátka, což znamená jediné. Bude se vylučovat. Radko Gudas dvě minuty hrubost, Ryan Johansen sekání a Scott Hartnell hubost. Přesilovka pro hosty.

Tyler JOHNSON - 4:7

59:09

Tampa právě vstřelila branku!
Callahan ve středním pásmu prostrčil kotouč na volného TYLERA JOHNSONA, který jako dárek pod vánoční stromeček dovezl kotouč do opuštěné branky. Asistence: Ryan Callahan.

58:40

Domácí hrají v 6, zkouší to bez brankáře.

58:36

Ryan Johansen nevyzrál na Nabokova.

57:45

Domácí Modrokabátníci se snaží s výsledkem něco udělat, přes dobře pozičně hrající defenzivní řadu Tampy to mají obtížné.

57:00

Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.

55:31

Čas ubíhá z pohledu domácích rychle, naopak hosté ho vnímají jako veličinu plynoucí pomalým tempem.

54:18

Boone Jenner střelou zápěstím našel výstroj brankáře Nabokova.

52:15

Led v neutrálním pásmu prožívá zatěžkávací zkoušku. Dlouhé minuty se hra tvoří právě v této části kluziště. Střely jsou momentálně jevem vzácného charakteru.

50:44

Komerční přestávka. Na střely vedou hosté 37:23. Na skóre je ten náskok značně menší.

50:00

Z poslední třetiny zbývá přesně polovina, tedy deset minut. A že by nás čekaly minuty nudného hokeje, to pravděpodobně nehrozí ani při nejmenším.

4:7

Branky a nahrávky: 25. Hartnell (Wisniewski, Erixon), 29. Hartnell (Foligno, Johansen), 42. Johansen (Gibbons, Wisniewski), 46. Foligno (Wisniewski, Erixon) – 6. Brown (Garrison, Šustr), 7. Paquette (Drouin, Naměstnikov), 13. Stralman (Callahan, Stamkos), 15. Boyle (Morrow, Browm), 26. Callahan (Filppula, Gudas), 31. Johnson (Kucherov, Drouin), 60. Johnson (Callahan)

Columbus Blue Jackets: Forsberg, od 21. McElhinney – Savard, Tjutin, Wisniewski, Erixon, Potuz, St. Denis – Foligno, Johansen, Gibbons – Aktinson, Jenner, Hartnell – Skille, Wennberg, Tyrell – Bolt, Chaput, Tropp

Tampa Bay Lightning: Nabokov (Bishop) – Carle, Stralman, Gudas, Garrison, Šustr, Brewer – Callahan, Stamkos, Filppula – Kucherov, Johnson, Palát – Paquette, Namestnikov, Drouin – Brown, Boyle Morrow.

Rozhodčí: Leggo, O'Halloran – Kovachik, Nowak

Diváci: 14892