NHL

Dallas Stars – San Jose Sharks

3:5

konec (2:1, 1:0, 0:4)

09.11.2014, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.5 3.95 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tři hvězdy utkání

1. Brent Burns (SJS) (2 + 0)
2. Tyler Seguin (SJS) (3 + 0)
3. James Sheppard (SJS) (1 + 1) (04:58:42)
Československá stopa v utkání

Aleš Hemský (DAL) (0 + 0, čas na ledě: 12:50)
Tomáš Hertl (SJS) (0 + 2, čas na ledě: 10:34)
Jsme na konci zápasu. Dallas Stars dlouho vedli a měli utkání ve svých rukou, jenže krachem během pár minut ve třetí třetině přišli o všechny body z utkání. Naopak můžeme pochválit San Jose, které se nevzdalo ani za nevýhodného stavu o dvě branky. To je pro dnešek vše, ještě počkejme na vyhlášení nejlepších hráčů utkání.

60:00

THORNTON - 3:5

59:19

San Jose právě vstřelilo branku!
Je pravděpodobně rozhodnuto, Sharks využili risku soupeře hrát s prázdnou brankou a posílají do ní kotouč snadným způsobem. JOE THORNTON raději v klidu počkal, aby si byl jistý, že zařízení trefí. Bez asistence.

59:02

Další akci Dallasu Stalock znovu zastavuje, i když měl problémy se skákajícím pukem na brankovišti.

58:51

Z domácí strany vyloučen za atak gólmana Stalocka Antoine Roussel, za Sharks odchází do boxu pykat Matt Irwin.

58:51

Tak tohle nebylo vůbec hezké. Alex Stalock sražen jedním z hráčů Dallasu hodně tvrdě a potom se strhla za brankou pořádná mela. Stalockovi musí pomáhat i asistent ze střídačky, snad bude v pořádku.

58:40

Zákrok Alexe Stalocka a otočka na konec. Jetě osmdesát vteřin potřebují Sharks přežít bez inkasování, aby zápas dotáhli do vítězného konce.

58:24

Branka Dallas Stars už je prázdná, domácí zkusí risk se šesti muži v poli.

58:14

Matt Irwin zase vyhodil puk za branku soupeře a mezi tím už se gólman Andres Lindback hlásí o odvolání ze svatyně.

57:38

Matt Nieto sledoval puk a nakonec jej i stihnul dojet a postrčit do středního pásma, kde je pro Žraloky v bezpečí.

56:40

Stars nelze upřít jejich závěrečný tlak, střelecké příležitosti mají vesměs pořád. Ale štěstí v zakončení si, jak to vypadá, možná už vybrali.

56:16

Goligoski střelou z dálky prověřil pozornost gólmana Žraloků, ten jenom vytasil vyrážečku a poslal puk daleko před sebe.

55:49

McKenzie ohrozil soupeřovu branku, ale nyní skvěle chytající Stalock se znovu ukazuje a drží svůj tým při vedení.

55:31

Brent Burns ani teď neváhal se střelou od modré čáry, nahození nakonec skončilo těsně vedle pravé tyčky a Dallas vyhazuje.

55:00

Pořádný závar před brankou San Jose, kde Alex Stalock musel tlačit kotouč ven z brankoviště všemi různými způsoby. Ale zvládl to. Následuje komerční pauza.

54:40

Seguin byl dobře rozjetý do útočné třetiny, ale čtvrého zásahu v utkání se tentokráte nedočkal.

3:5

Branky a nahrávky: 9. Seguin (Gončar, Connauton), 11. Seguin (Benn, Cole), 36. Seguin (Roussel, Spezza) – 18. Sheppard (Vlasic, Hertl), 44. Marleau (Pavelski, Couture), 47. Burns (Couture, Marleau), 51. Burns (Hertl, Sheppard), 60. Thornton

Dallas Stars: Lindback – Daley, Dilon, Goligoski, Jor. Benn, Gonchar, Connauton – Eaves, Seguin, Jam. Benn – Hemský, Spezza, McKenzie – Garbutt, Fiddler, Roussel – Sceviour, Horcoff, Cole

San Jose Sharks: Stalock – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Demers, Irwin – Nieto, Thornton, Pavelski – Wingels, Couture, Marleau – Kennedy, Sheppard, Hertl – McGinn, Burish, Desjardins

Rozhodčí: Hebert, LaRue – Cvik, Murphy

Diváci: 17 023