6:0

konec (3:0, 1:0, 2:0)

04.11.2014, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.8 4.2 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Domácí byli celý zápas lepším týmem a po zásluze vítězí. Ve třetí třetině přidali branky za domácí Volkov s Gorovikovem, kteří uzavřeli účet utkání na vysokých 6:0. Brankář Jerjomenko dnes neměl mnoho práce, ale nutno podotknout, že Ufa si šance nevypracovala. Na druhé straně začal v brance Sochatskij, kterého vystřídal v osmnácté minutě Irving, který po dalších třech brankách přenechal v jednapadesáté minutě, místo Sochatskému. S konstatováním, že Dinamo vítězí na svém ledě nad Ufou 6:0, se s Vámi loučím. (17:16:58)

60:00

59:38

Domácí jsou s kotoučem v útočném pásmu, ale pouze kontrolují hru a nesnaží se ohrozit hostující branku.

58:47

Utkání se již dohrává. Ufa se sice snaží vstřelit branku, ale dobře pracující obrana Dinama, nepouští hosty do větších šancí.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34

Dubrovskij si vzal kotouč ve vlastním pásmu a přes celé hřiště ho zavezl do pásma Dinama, kde o něj záhy proti přesile přišel.

56:20

Domácí hrají s naprostou lehkostí. Hráči Dinama se lehce dostávají do útočného pásma, kde se snaží prokombinovat do zakončení.

55:34

Dinamo se provinilo zakázaným uvolněním.

54:06

Domácí kontrolují hru. Diváci se evidentně baví. Výsledek a předvedená hra je musí jistě těšit.

52:47

Ufa se dostala do pásma, kde ovšem dlouho nepobyla.

51:40

Salavat hraje odevzdaně a je na nich úplně vidět, že by si již přáli konec utkání.

GOROVIKOV - 6:0

50:51

Irvinga v brance hostí nahrazuje opět Sochatskij.

50:51

Dinamo právě vstřelilo branku!
Tak to je pro hosty až příliš kruté. Šestou branku přidává po asistenci Jalasvaary, KONSTANTIN GOROVIKOV, jehož tvrdá rána od modré čáry, skončila za zády Irvinga. Asistence: Janne Jalasvaara, Maxim Pestuško.

50:01

Je před námi, troufám si říct, posledních deset minut dnešního utkání.

49:11

Z pravé strany se nedostal k zakončení hostující Tolpeko.

47:38

Další veliká šance Dinama. Před branku se dostal Daugavinš, který se snažil zakončit bekhendem, ale jeho pokus byl příliš vysoký.

VOLKOV - 5:0

46:38

K odraženému kotouči se dostal nejrychleji KONSTANTIN VOLKOV, který dorazil kotouč bekhendem do prázdné branky. Asistence: Alexandr Osipov

45:12

Ivan Višněvskij nahodil kotouč před branku, tam byl ovšem pozorný Jerjomenko, který ihned rozehrává na své spoluhráče.

44:12

Dinamo má kotouč ve své moci. Hraje se poměrně dlouho bez přerušení.

42:49

Před brankou domácích se zjevil volný Slepyšev, který střelu neuspěchal, ale jeho pokus trefil Jerjomenka, od kterého se kotouč odráží do rohu kluziště.

42:21

Hra je nyní plná nepřesností na obou stranách, což jistě nepřidává na kvalitě dnešního utkání.

41:24

Dugin dostal v útočném pásmu hokejkou do obličeje, ale rozhodčí zůstávají klidní a vylučovat nebudou.

40:45

Domácí mají kotouč na svých hokejkách ve vlastním obranném pásmu.

40:01

Druhá třetina byla ve znamení té první. Velmi brzy přidal čtvrtou branku domácí Robinson, pro kterého je to dnešní druhá branka. Dinamo bylo opět lepším celkem, tvořilo si šance, dostávalo se do zakončení, ale další branku již nepřidalo. Do třetí třetiny tak půjdeme za stavu 4:0 pro domácí Dinamo Moskva.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:27

Domácí jsou stále v útočném pásmu, kde se dostávají do šancí.

39:08

Po střele Višněvskije a následném odrazu od zadního mantinelu raději Irving přikryl kotouč svou lapačkou a nechal přerušit hru.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:25

Moskva nevyužila výhody přesilové hry. Salavat hraje s plným počtem hráčů na ledě.

37:46

Irving skvěle zasáhl svou lapačkou po střele Soina. Vhazovat se bude po levici hostujícího gólmana.

36:45

Mosaljov byl příliš rychlý. Rozhodčí odpískal Dinamu postavení mimo hru.

36:25

Opět se vylučuje. Za sekání dostává dvouminutový trest Alexand Pankov. Domácí budou hrát v početní výhodě.

35:33

Za brankou domácích má kotouč Višněvskij, který se snaží rozehrát další ofenzivní výpad svého týmu, ale nemá, komu by přihrál.

34:52

Dinamo hraje v plném počtu.

34:12

Hosté jsou stále v pásu a motají hlavy domácí čtveřici.

33:37

Jerjomenko vyrazil pravým betonem střelu Heikkinena od modré čáry.

33:01

Mosaljov se snažil probít po pravé straně, ale kvůli dobré poziční práci Kolcova, se nedostal k zakončení.

32:52

Jurij Babenko podrazil protihráče, což neuniklo rozhodčím, kteří ho posílají na trestnou lavici. Ufa si vyzkouší po dlouhé době přesilovou hru.

31:24

Domácí jeli dva na jednoho, ovšem skvělý zákrok jednoho z hostujících obránců zabránil Pestuškovi v nahrávce na volného spoluhráče.

30:48

Nepřesná přihrávka Pestuška nemusí domácí mrzet, jelikož se nepíská zakázané uvolnění a Dinamo je v pásmu.

30:01

Je za námi první polovina utkání, ve které zatím dominují domácí hráči. Hosté budou muset přidat, chtějí-li pomýšlet na nějaký bodový zisk.

28:12

Višněvskij byl sám mezi kruhy, ale hledal ještě lépe postaveného Cvetkova, který ovšem přihrávku nečekal a domácí tak přišli o stoprocentní šanci.

27:04

Osipovovu ránu z levé strany likviduje bez větších problémů Irving.

26:39

Až nyní uklidňuje hru domácí Budkin, který vyváží kotouč ven ze třetiny.

25:53

Na druhé straně zatlačili po delší době hráči Ufy svého soupeře, který se nemůže dostat ke kotouči.

24:37

Hosté jsou v plném počtu.

24:25

Daugavinš se pokusil vystřelit mezi kruhy, ale jeho pokus skončil nad brankou Salavatu.

23:40

Kotouč je ve středním pásmu. Domácí se snaží okamžitě projít za modrou čáru a započít kombinační hru v útočném pásmu.

22:37

Je tu ovšem další přesilová hra Dinama. Za podražení je vyloučen hostující Zubarev.

ROBINSON - 4:0

21:50

Zpoza branky našel Soin volného MATA ROBINSONA, který tak přidává svou druhou trefu v utkání. Kotouč prošel Irvingovi mezi rukou a tělem do branky. Asistence: Sergej Soin, Jurij Babenko.

21:23

Je tu další vyloučení na straně Ufy. Dnes jde podruhé na trestnou lavici Stěpanov, který se tentokrát provinil, když fauloval loktem.

20:30

Domácí byli na buly úspěšnější, ovšem v útočném pásmu neudržel kotouč na své hokejce Dugin.

20:01

Je za námi první dvacetiminutovka, ve které byli jasně lepší domácí hráči. Hned v první minutě otevřel skóre utkání Robinson, na kterého navázal v desáté minutě Pestuško, který využil přesilovou hru. Na rozdíl tří branek zvyšoval Sergej Soin, který dostal šťastně kotouč za záda Sochatskije.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:22

Cvetkov rozjíždí další útok domácích.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:52

Dochází ke změně v hostujícím brankovišti. Vladimíra Sochatskije nahrazuje Leland Irving.

SOIN - 3:0

17:52

Teč SERGEJE SOINA trefila Sochatskije, který ji vyrazil pouze nad sebe a kotouč se poté svezl od jeho ramena do branky. U této branky nemůže mít hostující gólman čisté svědomí. Bez asistence.

16:29

Před brankou Jerjomenka je stále horko. Tentokrát musel likvidovat střelu jednoho z hostujících hráčů, z bezprostřední blízkosti.

15:39

15:17

Domácí se stále brání tlaku hostujícího celku, který se snaží snížit stav utkání.

14:22

Ufa je usazena v útočném pásmu, kde kombinuje. Jerjomenko musel předvést několik solidních zákroků.

13:39

Ovšem ne na dlouho. Za hru vysokou holí vyfasoval dvě minuty domácí Korjagin.

12:31

Kulda je zpět na ledě a obě mužstva hrají v plném počtu.

12:22

Domácí nádherně rozebrali obranu Ufy. Akci na jeden dotek zakončoval do prázdné branky Gorovikov, který ovšem netrefil branku hostů.

11:55

Nyní se ovšem prodral Daugavinš do zakončení, ale v poslední chvíli mu sjel kotouč z čepele.

11:38

Domácím se přesilová hra příliš nedaří. Dinamo se ještě nedostalo do útočného pásma.

10:31

Bude se opět vylučovat. Na straně Ufy si odpočine na dvě minuty Arturs Kulda.

PESTUŠKO - 2:0

09:36

Dinamo využívá přesilovou hru. Na pravé straně se dostal ke kotouči MAXIM PESTUŠKO, který poslal kotouč tahem přesně do pravého horního rohu hostující branky. Asistence: Kaspars Daugavinš.

09:22

Vladimír Sochatskij se musel v brankovišti ohánět. Nahození Volkova se mu dostalo mezi betony a hostující gólman dlouho nevěděl, kde je kotouč.

08:47

Dorážka Daugavinše mířila vedle levé tyče hostující klece.

08:14

Zubarev se srazil s Babenkem a ani jede z hráčů se nezvedá z ledu po svých. Tomuto střetu předcházel faul hostujícího Stěpanova. Domácí si tak zahrají první přesilovou hru.

08:02

Hráči Salavatu mají problém projít přes dobře pracující obranu Dinama.

07:19

Domácí hrají v plném počtu.

06:38

Makarov se dostal před Jerjomenka, ale jeho zakončení skončilo vysoko nad brankou.

05:52

Tečovaný kotouč skončil na střídačce domácích a zasáhl Maxima Solovjova do obličeje. Snad bude domácí hráč v pořádku.

05:48

Obrana domácích nejprve vyhodila kotouč přes celé hřiště a následné založení hostujícího útoku také překazila.

05:19

Je tu první vyloučení. Na dvě minuty si odchází odpočinout domácí Babenko. Ufa si tak zahraje v početní převaze.

04:22

Jegor Dugin je s kotoučem za vlastní brankou a hledá, komu by přihrál.

03:35

Dinamo bylo pod tlakem, ale obránci stačili vyhodit kotouč do středního pásma.

02:33

Heikkinen rozehrává postupný útok Salavatu.

01:38

Domácí jsou stále při chuti a kotouč mají na svých hokejkách v obranném pásmu Ufy.

ROBINSON - 1:0

00:48

Tak to je tedy začátek! Dinamo uzamklo svého soupeře v útočném pásmu. Ke kotouči se dostal MAT ROBINSON a střelou nad rameno Sochatskije otevírá skóre dnešního utkání. Bez asistence.

00:21

Domácí vyhráli úvodní buly dnešního utkání a ihned se dostali do pásma soupeře.

00:01

Obě mužstva jsou nastoupena na modrých čarách a po následných ceremoniích budeme svědky úvodního vhazování.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Robinson, Jalasvaara, Osipov, Višněvskij, Korjagin, Budkin, Solovjov – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Dugin, Karpov – Soin, Babenko, Glazačev – Tereščenko, Mosaljov, Brjukvin – Volkov

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Zubarev, Kutuzov, Kolcov, Kulda, Višněvskij, Heikkinen, Bodrov – Chlystov, Makarov, Tolpeko – Pihlstrom, Kajgorodov, Hartikainen, Mitrofanov, Mereškin, Pankov – Dubrovskij, Gluchov, Stěpanov

Rozhodčí: Bulanov, Piechaczek – Otmachov, Palei.
Československá stopa

Do dnešního utkání nezasáhne ani jeden český, či slovenský hráč. Na soupisce Dinama figuruje Filip Novák, který je momentálně na listině zraněných.
Dinamo Moskva

Dinamo má odehráno v letošním ročníku KHL již třiadvacet utkání s bilancí třinácti výher, dvou výher v prodloužení, dvou proher po nájezdech a šesti proher. S celkovým počtem pětačtyřiceti bodů se Moskva nachází na čtvrté příčce západní konference.

Salavat Julajev Ufa

Hostující Ufa je na čtvrté pozici ve východní konferenci, když dokázala z pětadvaceti odehraných utkání vytěžit čtyřicet bodů, za dvanáct výher, výhru po prodloužení, dvou proher po samostatných nájezdech a deseti proher.

Antti Pihlstrom 19 (13+6)
Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Dinamo Moskva, která přivítá na svém ledě Salavat Julajev Ufa. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

6:0

Branky a nahrávky: 1. Robinson, 10. Pestuško (Daugavinš), 18. Soin, 22. Robinson (Soin, Babenko), 47. Volkov (Osipov), 51. Gorovikov (Jalasvaara, Pestuško)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Robinson, Jalasvaara, Osipov, Višněvskij, Korjagin, Budkin, Solovjov – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Dugin, Karpov – Soin, Babenko, Glazačev – Tereščenko, Mosaljov, Brjukvin – Volkov

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (18. – 51. Irving) – Zubarev, Kutuzov, Kolcov, Kulda, Višněvskij, Heikkinen, Bodrov – Chlystov, Makarov, Tolpeko – Pihlstrom, Kajgorodov, Hartikainen, Mitrofanov, Mereškin, Pankov – Dubrovskij, Gluchov, Stěpanov

Rozhodčí: Bulanov, Piechaczek – Otmachov, Palei