6:0

konec (3:0, 1:0, 2:0)

04.11.2014, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.8 4.2 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Domácí byli celý zápas lepším týmem a po zásluze vítězí. Ve třetí třetině přidali branky za domácí Volkov s Gorovikovem, kteří uzavřeli účet utkání na vysokých 6:0. Brankář Jerjomenko dnes neměl mnoho práce, ale nutno podotknout, že Ufa si šance nevypracovala. Na druhé straně začal v brance Sochatskij, kterého vystřídal v osmnácté minutě Irving, který po dalších třech brankách přenechal v jednapadesáté minutě, místo Sochatskému. S konstatováním, že Dinamo vítězí na svém ledě nad Ufou 6:0, se s Vámi loučím. (17:16:58)

60:00

59:38

Domácí jsou s kotoučem v útočném pásmu, ale pouze kontrolují hru a nesnaží se ohrozit hostující branku.

58:47

Utkání se již dohrává. Ufa se sice snaží vstřelit branku, ale dobře pracující obrana Dinama, nepouští hosty do větších šancí.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34

Dubrovskij si vzal kotouč ve vlastním pásmu a přes celé hřiště ho zavezl do pásma Dinama, kde o něj záhy proti přesile přišel.

56:20

Domácí hrají s naprostou lehkostí. Hráči Dinama se lehce dostávají do útočného pásma, kde se snaží prokombinovat do zakončení.

55:34

Dinamo se provinilo zakázaným uvolněním.

54:06

Domácí kontrolují hru. Diváci se evidentně baví. Výsledek a předvedená hra je musí jistě těšit.

52:47

Ufa se dostala do pásma, kde ovšem dlouho nepobyla.

51:40

Salavat hraje odevzdaně a je na nich úplně vidět, že by si již přáli konec utkání.

GOROVIKOV - 6:0

50:51

Irvinga v brance hostí nahrazuje opět Sochatskij.

50:51

Dinamo právě vstřelilo branku!
Tak to je pro hosty až příliš kruté. Šestou branku přidává po asistenci Jalasvaary, KONSTANTIN GOROVIKOV, jehož tvrdá rána od modré čáry, skončila za zády Irvinga. Asistence: Janne Jalasvaara, Maxim Pestuško.

50:01

Je před námi, troufám si říct, posledních deset minut dnešního utkání.

49:11

Z pravé strany se nedostal k zakončení hostující Tolpeko.

47:38

Další veliká šance Dinama. Před branku se dostal Daugavinš, který se snažil zakončit bekhendem, ale jeho pokus byl příliš vysoký.

VOLKOV - 5:0

46:38

K odraženému kotouči se dostal nejrychleji KONSTANTIN VOLKOV, který dorazil kotouč bekhendem do prázdné branky. Asistence: Alexandr Osipov

6:0

Branky a nahrávky: 1. Robinson, 10. Pestuško (Daugavinš), 18. Soin, 22. Robinson (Soin, Babenko), 47. Volkov (Osipov), 51. Gorovikov (Jalasvaara, Pestuško)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Robinson, Jalasvaara, Osipov, Višněvskij, Korjagin, Budkin, Solovjov – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Dugin, Karpov – Soin, Babenko, Glazačev – Tereščenko, Mosaljov, Brjukvin – Volkov

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (18. – 51. Irving) – Zubarev, Kutuzov, Kolcov, Kulda, Višněvskij, Heikkinen, Bodrov – Chlystov, Makarov, Tolpeko – Pihlstrom, Kajgorodov, Hartikainen, Mitrofanov, Mereškin, Pankov – Dubrovskij, Gluchov, Stěpanov

Rozhodčí: Bulanov, Piechaczek – Otmachov, Palei