1:5

konec (0:3, 0:1, 1:1)

04.11.2014, 17:30 • Tampere Ice Stadium • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.25 4.0 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek se s vámi loučím a u dalších přenosů z hokejové Ligy mistrů napočtenou. (19:51:55)
Je konec dnešního utkání, které vyhrává Frölunda jednoznačně 1:5! V poslední třetině nejdříve zvýšil Janmark a dostal hosty do pětigólového vedení, ale pět minut před koncem snížil Erkinjuntti a vykřesal tak aspoň malou šanci do odvety. V té však bude mít Tampere opravdu těžkou práci a muselo by vyhrát o pět branek, což je na hřišti Frölundy téměř nemožné a finský celek je tak prakticky již teď vyřazen.

60:00

59:37

Tak domácí brankář musí ještě jednou na zem po zakončení Olimba.

59:25

Možná poslední zákrok si připisuje Hrachovina a vhazovat se bude u jeho brány.

59:00

Ohlášena poslední minuta zápasu.

58:45

Obrovská šance na snížení! Mäntylä našel spoluhráče před Fernströmem, ale Josh Green nedokázal dostat puk do zcela odkryté brány a poslal ho vedle.

58:11

Ihned po vhazováním pálil z mezikruží Peltola, ale jeho pokus končí vedle.

57:42

Přesilovky dnes domácím vůbec nejdou a puk je opět v jejich vlastním pásmu.

57:15

Hosté vyvezli puk pryč, ale Tampere je zpět v útočném pásmu.

56:49

Z tlaku vytěžili domácí přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Jacob Larsson (FRO), který dostal dvě minuty za vysokou hůl.

56:00

Domácí se snaží přidat další branku a vytvořit si tak lepší pozici do odvety.

ERKINJUNTTI - 1:5

54:49

Tappara právě vstřelila branku!
Stejně jak Frölunda, i domácí se prosazují ve vlastním oslabení. Jukka Peltola poslal puk před Fernströma, kde byl úplně volný ANTTI ERKINJUNTTI a ten si vychutnal hostujícího brankáře. Asistence: Jukka Peltola, David Kolomatis

54:30

Domácím se daří vyhodit a hosté rozjíždí další akci až od vlastní brány.

53:34

Zmar domácího celku potvrzuje Atte Mäkinen, který je vyloučen za hákování.

53:08

Po delší době zasahuje Hrachovina, který likviduje Olmibův pokus.

52:40

Hosté teď dvakrát atakovali domácí obránce, ale píšťalka hlavního rozhodčího zůstala němá.

52:04

Domácí pětici se sice podařilo usadit v pásmu, ale žádná střela zatím nepřišla.

1:5

Branky a nahrávky: 55. Erkinjuntti (Peltola, Kolomatis) – 9. Gustafsson (Johnson, Olimb), 11. Bäckman (Karlsson, Janmark), 14. Johnson (Olimb, Görtz), 40. Blidh (Bäckman), 48. Janmark (Lehkonen, Figren)

Tappara Tampere: Hrachovina (Metsola) – Aalto, Mäntylä, Kolomatis, Saravo, Mäkinen, Kankaanperä, Puistola – Kuusela, Järvinen, Palola – Malinen, Karjalainen, Jormakka – Green, Peltola, Erkinjuntti – Da Costa, Marjamäki, Kaksonen – Rauhala

Frölunda HC: Fernström (Johansson) – Persson, Fälth, Djuse, Backman, Gustafsson, Böhm, Larson – Lasu, Karlsson, Axelsson – Lehkonen, Figren, Janmark – Johnson, Olimb, Görtz – Widerström, Lundqvist, Bligh – Kahnberg