6:3

konec (1:1, 2:1, 3:1)

01.11.2014, 16:00 • Svijanská aréna • RR

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní vyrovnané utkání nakonec skončilo šťastněji pro Bílé Tygry, kteří o svém vítězství rozhodli především ve třetí třetině. Hattrickem se v dnešním utkání blýskl Vojtěch Havlas. S touto informací se s vámi loučím, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (18:41:10)

60:00

59:54

Tobiáš Slavíček (SPA) a Martin Slavíček (SPA) byli potrestáni osobním desetiminutovým trestem za nesportovní chování.

59:26

Liberec právě vstřelil branku!
Tak toto je bleskurychlá odpověď. VOJTĚCH HAVLAS dokončuje své dílo a docílil hattricku! Asistence: Jakub Kalfiřt.

59:11

Sparta právě vstřelila branku!
Tak přeci jen Sparťané docílili třetí branky. VÁCLAV KRUDENC se prosazuje a dává tak hostům naději, na vyrovnání mají však velice málo času. Asistence: Litera a Březina.

58:40

Klinger zblokoval Bláhovu ránu z velmi dobré pozice, a i proto hosté o kotouč přišli.

57:39

A další vyloučení Vojtěch Havlas (LIB) naopak hákoval protihráče a i on musí usednout na exkluzivní místa k časoměřičům.

57:15

Dvě minuty za hrubost obdržel Jakub Mrázek (LIB) a Marek Pulkrab (SPA).

56:30

Již v době kdy se Babec nacházel na ledě, nahodil kotouč na Stezkovu branku Bláha i jeho pokus i následné dorážky však liberecký gólman vyrazil.

55:39

Hosté budou mít k dispozici dokonce dvojnásobnou přesilovku, Michael Klinger (LIB) totiž podrazil protihráče.

55:05

Svobodovu ránu Stezka chytil pomocí své lapačky.

54:03

Pražané mají jednu z posledních šancí na zkorigování stavu. Jiří Babec (LIB) totiž po svém faulu musí zamířit na trestnou lavici.

53:00

Lakatošovu ránu hostující brankář vyrazil pouze před sebe, žádný další hráč v bílém dresu se však před brankou nepohyboval.

50:18

Sparťanští však nyní zahrozili. Augustinův pokus ale Stezka na poslední chvíli zlikvidoval.

48:38

Hosté změnili brankáře, pátou branku domácího týmu nevydržel Lukáš Langer, kterého nahradil Vladyslav Sljusarčuk.

48:38

Dominik Lakatoš (LIB) a Tomáš Brejcha (SPA) dostávají dvě minuty za sekání.

47:54

V podstatě totožná situace jako před minutou. VOJTĚCH HAVLAS se prosazuje a přidává tak pátou branku dnešního zápasu. Asistence: Jakub Kalfiřt.

47:10

Sparta se však nepoučila a dostává další menší trest. Lukáš Lojka (SPA) se provinil nedovoleným bráněním.

46:42

A tento trest může hosty opravdu mrzet. VOJTĚCH HAVLAS tečoval Kalfiřtovu střelu a usměrnil tak puk za záda hostujícího gólmana. Asistence: Jakub Kalfiřt.

46:16

Václav Krudenc (SPA) bude muset dvě minuty zůstat na trestné lavici, postavil tak své spoluhráče do velmi nepříjemné pozice.

44:15

Třetí třetina je prozatím plná nepřesností. Ani jeden z týmů si prozatím nedokázal vytvořit větší akci.

41:40

Dominik Lakatoš se probíjel hostující obranou, dva sparťanští obránci byli však rezolutně proti a akci libereckého forwarda zastavili.

41:00

Pulkrabovu přihrávku do branky jen těsně neusměrnil kapitán Krudenc.

40:01

Po druhé periodě mohou být šťastnější domácí, kteří v samostatném závěru dokázali vsítit vedoucí branku. Uvidíme jestli Sparta na tento gól dokáže zareagovat nebo jestli Tygři své vedení již udrží.

40:00

39:44

Liberečtí si berou své vedení zpět! Střelu ROMANA PÁLKA za brankáře Langera nešťastnou tečí umístil jeden z bránicích hráčů. Asistence: Vojtěch Havlas.

37:35

Lakatošovo nahození hostující gólman raději přikryl.

37:04

Liberečtí se nepřesnostmi připravili o příležitost útoku, kvůli zakázanému uvolnění se hra přesunuje zpět před Stezku.

36:35

Vondráčkovu střelu Langer s problémy vyrazil mimo nebezpečné území.

35:00

Domácí jsou vyrovnávací brankou viditelně zaskočeni a hosté momentálně určují tempo hry.

34:24

Hostům odpískán ofsajd.

33:09

TOMÁŠ BREJCHA necelých sedm minut před koncem druhé třetiny srovnává. Asistence: Martin Svoboda.

31:58

Ordošova střela z pravé strany nadělala Langerovi nemalé problémy, nakonec však dokázal i tento pokus domácích hráčů zlikvidovat.

29:40

Petr Arlt ihned po příchodu na kluziště vyslal tvrdou ránu, tu však hostující gólman viděl a dokázal ji včas zastavit.

28:35

Marek Březina (SPA) hákoval svého protihráče a bude muset odpykat dvě minuty na trestné lavici.

27:45

Martin Šír měl na hokejce třetí branku domácích Tygrů. Pěknou přihrávku Jakuba Kalfiřta však nedokázal zužitkovat a nepřekonal tak již ležícího Langera!

25:48

Tomáš Brejcha (SPA) dostal dvouminutový trest.

25:21

Stezka raději přikryl skákající kotouč na brankovišti.

24:20

Paločkovu střelu vyrazil Langer vyrážečkou do ochranné sítě.

23:23

Pražského celku odpískal rozhodčí postavení mimo hru.
Huňa se ocitl po jednom ze soubojů na zemi, nakonec však vstal a odjel sám na střídačku.

22:50

MARTIN ŠÍR využívá tvrdou ranou přesilovku a domácí si berou zpět své vedení. Asistence: Jan Ordoš, Vojtěch Havlas.

21:50

Martin Svoboda (SPA) odpyká dvě minuty.

21:20

Březina při svém střeleckém pokusu trefil pouze nohu Havlase.

20:08

Jan Heřmánek (LIB) ihned po vhazování hákoval svého soupeře a bude muset odpykat dvě minuty.

20:01

Úvodní velice vyrovnaná třetina skončila výsledkem 1:1. Domácí se prosadili hned ze začátku zápasu a měli výhodu vedení, ta však skončila v minutě patnácté, jelikož hosté dokázali využít signalizovanou výhodu. Zbytek zápasu bude jistojistě velmi vyrovnaný. Další třetina začne přibližně v 16:58.

20:00

19:50

Krudenc kotouč netrefil úplně ideálně, jeho pokos poté skončil v rohu.

17:57

Pálkovu střelu Langer viděl a bez problémů, ji proto zachytil lapačkou.

17:34

Ani hráčům z města pod Ještědem se přesilovka nevyvedla úplně podle jejich představ.

16:25

Domácím však přechod do útočného pásma nevyšel a místo ohrožení Langerovy branky zahráli kotouč na zakázané uvolnění.

15:34

Tobiáš Slavíček (SPA) si bude muset jít odpočinout na trestnou lavici, provinil se hrubostí.

14:53

V době kdy rozhodčí signalizovali trest se sparťané prosazují. PETR LITERA překvapil Stezku dorážkou z ostrého úhlu a vyrovnává tak skóre dnešního zápasu. Asistence: Tobiáš Slavíček.

11:30

Pražané jsou nyní mnohem aktivnější, ale prozatím na Stezku nenašli recept.

10:02

Domácí sparťanskou přesilovku ubránili a stále drží nejtěsnější možné vedení.

09:40

V souboji dvou sedmiček si počínala lépe ta liberecká, jelikož Mrázek dokázal zblokovat Vokurkův pokus.

08:24

Tvrdá střela Březiny jen orazítkovala zadní mantinel.

07:41

Ze sparťanské pětiminutové přesilovky zbývá pouze minuty dvě, Tygři však brání velice urputně a prozatím sparťanům nedovolili skórovat.

05:02

Jakub Jedlička (LIB) obdržel trest ve hře, za úder do hlavy.

03:23

Lakatoš vyhrál vhazování a okamžitě přihrál JOZEFU HUŇOVI, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dominik Lakatoš.

02:20

Stezka Vackovu střelu vyrazil na zadní mantinel, netušil však, že se puk vrátí zpátky před bránu, nikdy ze Sparťanů se však v tomto prostoru nenacházel, a proto nedokázal puk do poloodkryté liberecké klece doklepnout.

01:36

Brejchovu přihrávku na dobře postaveného Havla stihl obrana Bílých Tygrů na poslední chvíli odvrátit.

00:06

Teč Pulkraba po Vackově neznamenala pro libereckého brankáře žádné potíže, jelikož netrefila zařízení.

00:01

Všichni hráči z libereckého kádru se postupně střídají v boxu časoměřičů zřejmě kvůli nesrovnalostem se zápisem.
Již víme, že problém je v boxu časoměřičů, na jak dlouho se však pauza protáhne zřejmě nikdo netuší.
Překvapivě dlouho teď trvají rituály obou týmů. Nakonec se všimni hráči ještě sjíždějí ke svým střídačkám, začátek zápasu bude mít jistojistě zpoždění.
Sparťanský kádr je již na ledové ploše, ten liberecký se však stále schovává v útrobách stadionu.

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek (C), Šír, Klinger, Arlt, Pálek, Divila, Tržický – Babec, Šír R., Kalfiřt, Huňa, Jedlička, Vondráček, Lakatoš, Ordoš, Havlas, Paločo, Heřmánek

HC Sparta Praha: Langer (Slyusarchuk) – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Březina, Slavíček – Augustin, Arnošt, Litera, Svoboda, Havel, Klindera, Györi, Pulkrab, Polesný, Lojka, Krudenc (C), Brejcha.
HC Sparta Praha

Pražané v posledních duelech pravidelně střídají prohry s výhrami. Poslední zápas odehráli minulý týden na ledě Plzně. Hlavně díky nevyvedené druhé periodě však museli odjíždět s nulovým ziskem a sedmi obdrženými brankami na svém kontě. Jestli se domácím podaří získat během jednoho víkendu skalp obou pražských klubů nebo jestli tým z hlavního města odčiní předchozí vysokou porážku se dozvíme již zanedlouho, utkání startuje v 16:00.
Bílí Tygři Liberec

Severočeši se prozatím nacházejí na šestém místě ligové tabulky a svého dnešního protivníka ztrácejí šest bodů. Těšit je však může fakt, že první vzájemný souboj těchto celků na domácím ledě pražského klubu dopadl o mnoho lépe právě pro šelmy z města pod Ještědem, ty navíc v pátečním duelu přerušily nepříznivou sérii proher a porazily další pražský klub Slavii.
Dobrý den, vítám vás u přenosu z 23. kola DHL Extraligy juniorů. Dnes se proti sobě postaví liberečtí Bílí Tygři a hostující pražská Sparta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

6:3

Branky a nahrávky: 4. Huňa (Lakatoš), 23. M. Šír (Ordoš, Havlas), 40. Pálek (Havlas), 47. Havlas (Kalfiřt), 48. Havlas (Kalfiřt), 60. Havlas (Kalfiřt, Babec) – 15. Litera (Slavíček), 34. Brejcha (Svoboda), 60. Krudenc (Litera, Březina)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek (C), M. Šír, Klinger, Arlt, Pálek, Divila, Tržický – Babec, R. Šír, Kalfiřt, Huňa, Jedlička, Vondráček, Lakatoš, Ordoš, Havlas, Paločko, Heřmánek

HC Sparta Praha: Langer ( 48. Slyusarchuk) – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Březina, Slavíček – Augustin, Arnošt, Litera, Svoboda, Havel, Klindera, Györi, Pulkrab, Polesný, Lojka, Krudenc (C), Brejcha