6:3
Benátky n/J – Havířov • konec (60') 17:00 0:5
Litoměřice – Kladno • konec (60') 17:00 6:3
Havlíčkův Brod – Třebíč • konec (60') 17:00 2:5
Chomutov – Ústí n/L • konec (60') 17:30 5:0
Most – Motor ČB • konec (60') 17:30 2:7
Kadaň – Prostějov • konec (60') 17:30 3:0
SK Karviná – Přerov • konec (60') 15:30 3:6
Technika Brno – Nový Jičín • konec (60') 17:00 5:2
Val. Meziříčí – SHK Hodonín • konec (60') 17:00 9:7
Frýdek-M. – Břeclav • konec (60') 17:00 3:4
Vsetín – Poruba 2011 • konec (60') 17:30 4:3
Děčín – Trutnov • konec (60') 15:30 7:2
Klášterec nO – Vrchlabí • konec (60') 17:00 2:6
Řisuty – Kobra • konec 17:00 4:3
Mor. Budějovice – Sokolov • konec (60') 17:00 3:4
Kolín – Jindř. Hradec • konec (60') 17:07 5:4
Klatovy – Jablonec n/N • konec (60') 17:30 0:2
Pelhřimov – Bílina • konec (60') 18:00 7:4
Tábor – Nymburk • po prodl. (61') 18:00 3:2
Columbus – Toronto • konec (60') 00:05 1:4
Detroit – Los Angeles • konec (60') 00:30 5:2
Dallas – Anaheim • po prodl. (63') 01:30 1:2
Calgary – Nashville • konec (60') 02:00 4:3
Olomouc – Pardubice • konec (60') 12:00 1:2
Jihlava – Třinec • konec (60') 12:00 0:4
Chomutov – Kladno • po s.n. (0:1) (66') 12:30 4:5
Č. Budějovice – Vítkovice • konec (60') 12:30 0:3
Mladá Boleslav – Slavia • po prodl. (63') 12:30 3:2
HC Litvínov – HC Plzeň • konec (60') 14:00 3:4
Liberec – Sparta • konec (60') 16:00 6:3
Zlín – Kometa Brno • konec (60') 16:30 5:2
Minsk – Novosibirsk • konec (60') 15:00 1:4
Chomutov – Letňany • konec (60') 12:00 4:1
Vsetín – Kometa Brno • konec (60') 12:30 1:5
Zlín – Havířov • konec (60') 13:00 11:0
K. Vary – PZ Kladno • konec (60') 13:00 3:0
Poruba 2011 – Olomouc • konec (60') 13:30 1:3
HC Plzeň – Slavia • konec (60') 13:30 5:2
Třinec – Vítkovice • konec (60') 14:00 2:1
Písek – Pardubice • konec (60') 14:30 1:3
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • konec (60') 16:00 3:0
Třinec – Warriors Brno • konec (60') 13:00 4:2
Mělník – Ústí n/L • konec (60') 14:30 5:4
Znojmo – MAC Budapešť • konec (60') 17:00 5:1
Znojmo – Mladi Jesenice • po s.n. (1:0) (66') 14:00 4:3
Zbraslav – Letňany • konec 17:00 1:3
Roudnice – Kobra Praha B • konec 17:00 4:3
Hvězda Praha – Louny • konec 18:30 6:1
Olympik – Žižkov Praha • konec 20:00 5:8
Kopřivnice – Krnov • konec 17:00 8:5
Orlová – Rožnov p. R. • konec (60') 17:00 4:2
H. Benešov – Bohumín • konec 17:00 4:2
Moravská Třebová – Choceň • konec 17:00 7:3
ZH Pardubice – Česká Třebová • konec 17:00 0:9
Žirovnice – Hluboká n.V. • konec 15:15 1:7
Milevsko – Soběslav • konec (60') 17:00 5:2
Veselí nLuž. – HC Vimperk • konec 17:00 12:2
Písek – Č. Krumlov • po s.n. (0:1) 18:00 4:5
Rosice – Kroměříž • konec 17:00 3:7
Uničov – HC Šumperk • po s.n. (0:1) 17:00 3:4
Velká Bíteš – Uh. Hradiště • konec 17:00 5:2
Boskovice – Uh.Ostroh • konec 17:00 4:1
Blansko – Vel. Meziříčí • konec 18:00 3:1
Čerti Ostrov – Vřesová • konec (60') *17:30 5:6
Stadion Cheb B – Kadaň • konec (60') *20:30 3:11
Čerti Ostrov – Mar.Lázně • konec 16:30 6:5
Vřesová – Trstěnice • konec 17:00 7:3
Nejdek – Pubec Plzeň • konec 17:00 9:5
Chotíkov – Cheb • konec 17:00 9:4
Mělník – Rakovník • konec 17:30 2:4
Vlašim – Poděbrady • konec 17:30 7:0
Jesenice – Lev Benešov • konec 18:00 4:2
Kralupy n. Vltavou – Černošice • po s.n. (0:1) 18:00 5:6
Mladá Boleslav B – Slaný • konec 19:15 6:4