0:4

konec (0:1, 0:1, 0:2)

01.11.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 4.1 4.5 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že HC Oceláři Třinec vyhráli na ledě Dukly a vezou si domů tři body se s Vámi loučí a zase někdy napočtěnou z Horáckého zimního stadionu se těší Tomáš Lysý. (14:09:38)
Třinec si po včerejší prohře v Českých Budějovicích napravuje chuť a veze si tři body z ledu poslední Jihlavy. Dvě třetiny byla Dukla svému sokovi vyrovnaným soupeřem. Hosté se ujali vedení v první třetině, když si domácí srazili puk do vlastní sítě. Naopak při Jihlavě střelecké štěstí nestálo, i když si slibné šance vypracovala. Na konci druhé třetiny zvýšil vedení Slezanů Pala a na začátku poslední dvacetiminutovky definitivně zlomil odpor Jihlavy Christov. Třinec přidal ještě jeden gól a raduje se tak z výhry 0:4.

60:00

59:19

Třinec si úspěšně hlídá obranné pásmo a vyhlíží pro Miroslava Svobodu čisté konto.

55:10

Jihlava se díky Janu Marcilisovi osvobozuje.

55:05

Růžičkovu dorážku po střele Bednárika lapí gólman Dukly.

54:42

Tomáš Střecha (JIH) dostává dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 3-2.

53:49

Třinec právě vstřelil branku!
Pisarikovu střelu ještě stihl Dominik Svoboda vyrazit před sebe, i když toho tedy příliš neviděl. Kotouč se odrazil na hokejku ONDŘEJE KOVARČÍKA, který puk dorazil do odkryté levé části branky. Asistence: Alex Pisarik.

53:34

Jihlavě se podařilo dvakrát v krátkém časovém sledu vyhodit.

52:56

Nyní si myslím, že rozhodčí Homola hodně sporně vyloučil Filipa Dundáčka, který dostává dva osobní tresty (10 min. a do konce utkání) za nesportovní chování a na ledě se tak již neobjeví. HC Dukla JIhlava poté dostává dvouminutový trest za hráčskou lavici, trenér Petr Svoboda nepustil své hráče na led a prvně si k sobě přivolal Martina Homolu. Následoval již zmiňovaný trest, který si odpyká Filip Nováček.

Na vyloučení: 2-2.

51:24

Po další špatné rozehrávce domácích se ujal puku Tadeáš Jaroš, zakončující z pravého kruhu do míst, kde stál Dominik Svoboda.

50:58

Jihlava je v plném počtu.

50:29

Marek Růžička zblízka přestřeluje horní tyčku Dominika Svobody.

50:15

Stejná věc se povedla nyní Bambulovi, který na obranné modré zabojoval o puk.

49:43

Pokus Třineckých zavézt puk do útočného pásma se nesetkal s úspěchem, Dukla opět vyhazuje puk.

49:26

Dukla se hned po buly osvobozuje.

48:58

Jihlava je viditelně dole. Michal Kovarčík se i přes tři hráče dostal před Dominika Svobodu a zakončil, jenže v rozhodujícím momentu byl faulován Simonem Beranem (JIH), takže následuje první přesilovka hostí.

Na vyloučení: 1-2.

48:40

Nahození Kochánka raději skryl do lapačky před dotírajícím Jíchou gólman Třince.

46:42

Když už si Anděl vybruslí před branku a dostane se k zakončení, které by mohlo odčarovat jihlavskou nulu, ztečuje jeho střelu obrana Třince do ochranné sítě.

46:22

Třinec si bezpečně hlídá svoje vedení, domácí se dostávají pouze ke střelám z notné dálky.

45:14

Dukle dnes není přáno. Střechova střela z levého kruhu vypadla Miroslavu Svobodovi z výstroje a nakonec skončila na horní sítce.

44:23

Jícha se dostal na vrcholu pravého kruhu k puku, který však poslal vedle branky hostí.

43:58

Ofsajd Jihlavy.

41:48

Myslím si, že je rozhodnuto. Dukle nevyšel útok, Michal Kovarčík našel na útočné modré VÍTA CHRISTOVA, který si zpracoval kotouč a ač byl faulován, poslal kotouč mezi nohy Dominika Svobody. Asistence: Michal Kovarčík.

41:17

Zakázané uvolnění Jihlavy.

40:48

Kontr Dukly neměl gólové parametry, trojice najíždějících hráčů domácích se ke střele nedostala.

40:27

Poslední dvacetiminutovka začíná ofsajdem hostí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:29.
Druhá třetina je minulostí. Opět se hrál spíše vyrovnaný hokej, ve kterém se od domácích znovu odvrátilo štěstí, když po Jíchově teči zajel puk těsně vedle pravé tyčky hostí. Naopak ti ve čtyřicáté minutě navýšili svůj náskok, když se zblízka prosadil Martin Pala.

40:00

39:05

Hosté byli v útočném pásmu před brankou Dukly znovu aktivnější. Zdá se mi, že v hlavách hráčů Jihlavy chybí trošku vůle dohrávat osobní souboje. Fejko adresoval kotouč před branku na MARTINA PALU, který si počkal, posunul si kotouč doprava a poté jej poslal podél natahujícího se Dominika Svobody do sítě. Asistence: Kryštof Fejko.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:59

Ofsajd hostí na útočné modré.

37:11

Střelou od modré se prezentoval kapitán Alex Pisarik. Jihlavský brankář jí bez problémů vyráží.

36:43

Třinec nyní opět pořádně zahrozil před brankou Dominika Svobody, který nakonec přerušuje hru po tom, co jeho spoluhráči nebyli po dlouhé desítky vteřin schopni vybojovat puk nebo jej alespoň vyhodit. Domácí gólman nadvakrát lapí nahození hostí.

35:39

Zblokovaná střela Davida Stránského prolétla nad brankou Dukly.

35:08

Po Nováčkově nahození získává Dukla buly před Miroslavem Svobodou.

34:12

Dupljaku po přejetí útočné modré vystřelil, což byla lahůdka pro Miroslava Svobodu, který má puk bezpečně v lapačce.

33:22

Ač Třinec sevřel domácí v prostoru před jejich brankou, nakonec se Dukle podařilo ubránit se. Do rodícího se útoku mohl jít Dufek, jenž nepřesně přihrál kotouč na Mahúta.

31:59

...a vzápětí přichází ofsajd Jihlavských.

31:32

Zakázané uvolnění na straně Třince...

31:22

Růžička z prostoru mezi kruhy vypálil vysoko nad branku.

31:11

Situaci dva na jednoho vyřešil výborně Hohl, který zblokoval přihrávku Ondřeje Kovarčíka na volného Růžičku najíždějícího si k pravé tyči domácí klece.

30:31

Tvrdou střelu Růžičky vyrazil Dominik Svoboda hokejkou nad svojí branku.

30:15

Port nepřesně přihrál ve střením pásmu nabízejícímu se Balaštíkovi a Dukla se zbytečně připravuje o kotouč.

29:01

Půža byl v rychlostním souboji o malý krůček pomalejší než Micahl Kovarčík, který také kousek za svojí obrannou modrou získává kotouč.

28:40

Kochánek si nerozuměl se spoluhráči a posílá kotouč na zakázané uvolnění.

27:36

Nahození Leštiny ze středního pásma raději podržel gólman Třince v lapačce.

26:33

Puk po akci Christova poskakoval na brankovišti Dukly, kde jej odpálila obrana domácích do bezpečí.

26:06

Střela jednoho z domácích hráčů, tuším že Dufka, se odrazila od vyrážečky gólmana Třince do horní tyčky a odtud putovala mimo branku.

25:45

Hosté jsou v plném počtu, ale domácí stále operují před Miroslavem Svobodou.

24:47

Anděl si na pravém kruhu počkal na správný okamžik pro střelu, jenže domácím opět nepomohlo pověstné štěstí, když se puk odrazil od brusle Jíchy asi pět centimetrů vedle pravé tyče Třince.

24:37

Až nyní se Dukla dostala k pořádnému přesilovkovému rozestavení.

24:10

Nahození Marcilise nadvakrát pohlídal Miroslav Svoboda.

23:59

Hosté se po buly osvobozují.

23:45

Dukla v signalizované početní převaze uzamkla hosty před jejich brankou, ale k vážnějšímu ohrožení klece Třince se nedostala. Jan Zahradníček (TRI) dostává dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 0-2.

23:08

Jícha hledal před brankou volného Anděla, ale přihrávka šla těsně za brusle šikovného domácího mladíka.

22:13

Ofsajd Třince na útočné modré.

21:50

Střelu Půži z vrcholu levého kruhu má Miroslav Svoboda ve své moci.

21:36

Lukáš Bednář se dral po levé straně k zakončení, které je mu kvůli posunuté bráně Dominika Svobody znemožněno.

21:11

Po hezké individální akci se před Dominika Svobodu dostal Ondřej Kovarčík, který chtěl celou akci ještě vyšperkovat přihrávkou na zcela volného Marka Růžičku, jenže jeho pas byl nepřesný a obrana Dukly jej odvrátila.

20:19

Hosté hrají v plném počtu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:44.
První třetina přinesla zajímavý hokej a šance na obou stranách. Brankáři ale zatím hrají prim a šance soupeře, kolikrát i se štěstím, chytají. Třinečtí ale odcházejí do kabin spokojenější, jelikož se v sedmé minutě zásluhou vlastního gólu Dundáčka, který byl připsán Bendářovi, dostali do vedení.

20:00

19:59

Střelu Hynka Toboly od modré likviduje gólman Třince.

19:54

Po minutě a půl přesilovky je tu první střela Dukly. Jícha v tísni nahodil kotouč od modré, který bez problémů má v lapačce Miroslav Svoboda.

19:15

Až nyní se Dukla zásluhou Dufka dostává před Miroslava Svobodu, ale je to jen na zlomek vteřiny. Tahle přesilová hra domácích je jedním slovem katastrofální.

18:35

Jenže hosté hned po buly získali puk a nyní operují ve svém útočném pásmu, čímž získávají cenné vteřiny.

18:19

To se jim také povedlo a hra se přerušuje. Tadeáš Jaroš (TRI) dostává za podražení dvě minuty.

Na vyloučení: 0-1.

18:08

Dukla si na konci první třetiny zahraje přesilovou hru, pravice sudího je nahoře. Domácí se snaží zavézt puk do útočného pásma.

18:00

Útočná aktivita Třince nakonec končí střelou Jana Zahradníčka do míst, kde se nacházel Dominik Svoboda.

17:30

Třinečtí třikrát za sebou zastavují útočnou akci Dukly vyhozením ze středního pásma k brance Jihlavy.

16:17

Střelu Doudery z prostoru mezi kruhy vytěsnil po fantastickém zákroku pravým betonem Dominik Svoboda! Tohle by v extralize bylo na Zlatou helmu.

15:37

Jihlavě to tam prostě zatím nespadne, ať se děje co se děje. Jicha po rychlém útoku našel před brankou Anděla, který se k dorážce nedostal. To se povedlo až Leštinovi, který však nezvedl puk dostatečně a Miroslav Svoboda jej vyrazil. V následné trmě vrmě před brankou Třince získali kotouč beci Ocelářů.

15:02

Ani nadvakrát se nepodařilo domácím vyhodit, takže Doudera vypálil od modré. Jeho ránu má gólman Dukly v lapačce.

14:19

Třinec musí opustit útočné pásmo, jinak bude pískán úmyslný ofsajd.

13:26

A opět Marek Růžička, který svým projektilem z levého kruhu mířil těsně nad levý horní roh Dominika Svobody.

12:59

Nyní mohou domácí děkovat Dominiku Svobodovi, který po kombinaci Růžičky vychytal zblízka střelu Tadeáše Jaroše.

12:11

Anděl hledal před branou volného Berana, jenže jeho přihrávka byla sražena za záda najíždějícího útočníka Dukly.

11:54

Anděl se za pomoci Jíchy dostal s pukem až před Miroslava Svobodu, ale nevystřelil. V rozhodujícím okamžiku mu hůl nadvzedl jeden z beků Třince.

10:53

Další ofsajd Dukly na útočné modré.

10:42

Puk se mezi kruhy šťastně dostal k Marku Růžičkovi, s jehož dorážkou si bez problémů poradil Miroslav Svoboda.

09:56

Zakázané uvolnění domácích.

09:43

Střelu Leštiny od modré vyráží Miroslav Svoboda pravým betonem.

09:23

Ale jen na okamžik. Domácí nebyli schopni založit útok a nebezpečná rána Michala Kovarčíka prolétla těsně vedle tyče.

09:03

Dundáček nepustil na vlastní obranné modré do útoku Christova a Dukla tak drží kotouč na hokejkách.

08:23

Pokus Romana od modré skryl ve své výstroji Dominik Svoboda.

07:50

Rána Ondřeje Kovarčíka se odrazila k Marku Růžičkovi, jehož střelu na poslední chvíli vytěsnil Dominik Svoboda levým betonem.

06:40

Smůla se lepí na paty posledního celku tabulky. Přihrávku Bendáře zpoza branky si do vlastní klece srazil Filip Dundáček. Gól je připsán LUKÁŠI BEDNÁŘOVI. Bez asistence.

06:14

Dukla se při přechodu modré čáry dopustila ofsajdu.

05:33

Před brankou Miroslava Svobody bylo pořádně dusno. Po Bambulově střele z mezikruží se k dorážce dostával Dvořák, kterému puk na poslední chvíli přeskočil hůl.

05:04

Severa proti bývalým spoluhráčům puk za brankou Dominika Svobody nevybojoval, následný kontr domácích posílají hosté na zakázané uvolnění.

04:40

04:24

Nyní měl Dominik Svoboda štěstí, že sražená střela Michala Kovarčíka prolétla těsně vedle jeho levé tyče.

03:33

A vzápětí na druhé straně střílí Marcilis bez přípravy z mezikruží těsně vedle levé tyče Miroslava Svobody.

03:13

Střelu Kovarčíka z levého kruhu likviduje připravený Dominik Svoboda. Pokus mířil na jeho hruď.

02:48

Jícha se probíjel po levé straně do útočného pásma a nakonec úspěšně, jenže byl tísněn a na zakončení již neměl dostatek času.

02:14

Boj o puk u mantinelu v útočném pásmu Jihlavy byl nakonec úspěšnější pro Duklu, která však posílá kotouč zpátky do středního pásma.

01:42

Doudera se pokusil vysunout do brejku Marka Růžičku, ale pozorná obrana Dukly stačila kotouč zblokovat a Růžička jej poté již nevybojoval.

01:14

Dundáček poslal puk do jízdy Mahútovi, který s tím ve středním pásmu nepočítal a ztrácí kotouč.

00:55

Úmyslný ofsajd na straně Třince, buly po levici Miroslava Svobody.

00:29

Zblokovaná střela Kovarčíka končí vlevo za brankou Dominika Svobody.

00:14

Po buly před Dominikem Svobodou se k puku dostala Dukla, ale její akce končí ve středním pásmu.

00:05

Hned na úvod je tu zakázané uvolnění Dukly.

00:01

Dnešní zápas bude zajímavý zejména pro Jiřího Severu, který předchozí sezony strávil v dresu Dukly.
Oba týmy už jsou na ledě, na Duklu se čekalo trošku déle.

HC Dukla Jihlava: D. Svoboda (Vacek) – Port, Tobola, Hohl, Dundáček, Půža, Leština, Kochánek – Beran, Jícha, Anděl – Dufek, Mahút, Střecha – Bambula, Dvořák, Balaštík – Nováček, Dupljaku, Marcilis. Trenér: Petr Svoboda.

HC Oceláři Třinec: M. Svoboda (Dudáček) – Roman, Pisarik, Zahradníček, Doudera, Bednárik, Pěnčík, Stránský – Jaroš, Růžička, O. Kovarčík – Christov, M. Kovarčík, Bednář – Heider, Fejko, Severa – Pala. Trenér: Jiří Juřík.

Rozhodčí: Homola – Guth, Rittich.
Dobrý den, vážení příznivci mládežnického hokeje. V dnešním třiadvacátém kole DHL extraligy juniorů na sebe narazí dva týmy, jejichž pozice v tabulce je naprosto odlišná. HC Dukla Jihlava, která okupuje poslední pozici v tabulce, sehraje svůj zápas proti Třinci. Oceláři naopak atakují nejvyšší pozice tabulky a po včerejší porážce v Českých Budějovicích budou chtít získat tři body. Právě České Budějovice včerejší výhrou nad Slezany odsunuly Duklu na poslední místo v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

0:4

Branky a nahrávky: 7. Bednář, 40. Pala (Fejko), 42. Christov (M. Kovarčík), 54. O. Kovarčík (Pisarik)

Rozhodčí: Homola – Guth, Rittich