Piráti Chomutov – HC Dukla Jihlava

0:2

konec (0:0, 0:0, 0:2)

27.10.2014, 12:30 • SD ARÉNA • Kryštof Kousal (@ButchCorey)

Tak je za námi dohrávka třetího kola. Jihlavští si připisují první výhru po šesti zápasech. Utkání rozhodla prakticky jediná branka Simona Berana z přečíslení v 53. minutě. Vítězství pojistil šest sekund před koncem Vladimír Port.
Díky za pozornost a trpělivost, u dalšího hokejového přenosu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou! (14:32:26)

60:00

59:54

Dukla právě vstřelila branku!
Pojistku do prázdné brány přidává VLADIMÍR PORT. Bez asistence.

57:41

Potrestána hráčská lavice Pirátů za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou lavici usedá František Wágner (CHM).

52:18

A máme tu konečně první gól zápasu! Hosté se dostali rychle do přečíslení a perfektní střelou po rychlém pasu propálil Danylece SIMON BERAN. Asistence: Lukáš Jícha, Lukáš Anděl.

52:03

Aleš Macháček vyslal další střelu na Svobodu, který opět chytá.

51:58

Šťovíček pálil z kruhu po levici Svobody, který se stihl včas přemístit.

51:29

Nahození Procházky schoval Svoboda v rukavici.

50:23

Jakub Meliško opravdu dnes nemá štěstí, vyslal další dvě nepřesné rány.

50:05

Meliškova rána letí opět mimo.

49:56

Páleník zůstal ležet u mantinelu po střetu s Filipem Dundáčkem (JIH), který je potrestán dvěma minutami.

49:16

Wágnerovu ránu vyrazil Svoboda do rohu.

49:11

Nahození Roberta Černého končí ve Svobodově náručí.

48:10

Petr Macháček dostal puk před odkrytou klec, kde ho nedokázal správně postrčit Meliško.

46:56

Zakázané uvolnění Dukly. Ani tato přesilovka tedy Pirátům nepřinesla vedení a stav je stále bezbrankový nabízí se paralela z posledního vzájemného zápasu, který skončil těsným vítězstvím Pirátů 1:0.