27.10.2014, 14:00 • Omsk Arena • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.4 5.2 5.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro tento zápas loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:21:01)
Česká stopa v utkání
Vladimír Sobotka (OMS) – 1 střela, 0+1, 17:09
Miroslav Blaťák (OMS) – 2 střely, 0+0, 21:35
Jan Bulis (CLJ) – 0 střel, 0+0, 19:45
Je konec tohoto utkání, ve kterém domácí nakonec vítězí jednoznačně 3:0. Ve třetí třetině se nejdříve prosadil Pěrežogin a dvě minuty před koncem pečetil výsledek Roman Berdnikov. Nutno říci, že hosté dnes vůbec ni nepředvedli a jediný, kdo by stál za zmínku je Michael Garnett, který předvedl 33 zákroků!

60:00

59:47

Puk ještě míří na zakázané uvolnění a vhazovat se bude u brány Avangardu.

59:17

Přihrávku ještě po objetí brány vymýšlel Wandell, ale našel jen hokejky hostujícího celku.

58:45

Po třetí brance Omsku je utkání zcela jistě rozhodnuto a dohrávat se bude jen z povinnosti.

Roman BERDNIKOV - 3:0

57:42

Avangard právě vstřelil branku!
Hosté ztratili puk v útočném pásmu a na Garnetta se hrnula rovnou čtveřice hráčů v černém. ROMAN BERDNIKOV však nic nevymýšlel, vystřelil a puk propadl Garnettovou výstrojí až za brankovou čáru. Asistence: Valerij Vasiljev, Ivan Něprjajev

56:51

Po krátké akci v pásmu Traktoru se hra vrací před domácí bránu.

56:17

Teď si však hosté dokázali vytvořit tlak a pokračují s pukem na svých hokejkách.

55:51

Gubarev se tlačil před Barulina, ale Blaťák ho dobře pohlídal.

54:55

Širokov se ihned zapojil do hry a jel zboku sám na Garnetta, kterého však nedokázal překonat.

54:28

54:25

Druhá polovina přesilové hry není tak povedená jako první a domácí budou brzy v plném počtu.

53:46

Po dalším pokusu Čistov bylo před Barulinem pěkně rušno, ale domácí gólman udržel puk ve své výstroji.

53:35

Čistov nahazoval na teč, ale Barulin puk vyráží mimo tři tyče.

53:00

Oleg Piganovič dostal nabito na modrou, ale zlomil hůl a domácí v pohodě vyhazují.

52:28

Na trestnou lavici jde Sergej Širokov – dvě minuty za hákování.

3:0

Branky a nahrávky: 6. Popov (Širokov), 51. Pěrežogin (Kuljaš, Sobotka), 58. Berdnikov (Vasiljev, Něprjajev)

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Ljamin, Pivcakin, Kuljaš (A), Kulik, Vasiljev – Pěrežogin (A), Sobotka, Kolarik – Mozer, Kalinin (C), Wandell – Paršin, Popov, Širokov – Berdnikov, Pervušin, Fisčenko – Něprjajev

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Katičev, Borodkin, Piganovič, Aťušov (A), Chlystov, Vasilčenko, Kondratěv – Čistov, Bulis (C), Panov (A) – Glinkin, Zavaruchin, Gubarev – Kokujov, Pestunov, Penkovskij – Jerofejev, Wilson, Toluzakov

Rozhodčí: Sergej Gusev, Alexej Ravodin – Alexej Majtak, Jevgenij Pronskich