27.10.2014, 01:00 • Honda Center, Anaheim • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.0 3.95 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Tim Jackman (ANA) 0+0
3. Bret Burns (SJ) 1+0

Česá stopa v utkání:
Tomáš Hertl(SJ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:49 (04:01:10)
Řežba v Anaheimu končí. Vítězství San Jose 4:1 kazí hodně dojem ze zápasu, kde se místy často místo kluziště spíše uskutečnil boxerský ring a rozhodčí museli udělit celkem 165 trestných minut.

60:00

59:30

San Jose se snaží odehrát zbytek zápasu s pukem na hokejkách.

58:01

Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:35

Žraloci se opět dopouštějí Icingu.

Getzlaf vs. Sheppard

56:54

Další pěstní souboj obstarali divákům v Honda Center Getzlaf (ANA) a Sheppard (SJ).

55:59

Zakázané uvolnění na straně San Jose.

Matt BELESKEY - 1:4

54:53

Anaheim právě vstřelil branku!
Kačeři se nakonec přeci jenom prosazují. MATT BELESKEY se dostal nejrychleji k odraženému kotouči a poslal puk za Niemiho, čímž mu zmařil naději na čisté konto. Asistence: Ryan Kesler, Cam Fowler.

53:56

Rozhodčí to dnes nemají opravdu lehké. Tentokrát se do mely zapojili téměř všichni až na Niemiho. Tresty jsou následující:
Jackman (ANA) – osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a dále Thompson (ANA) za hrubost + do konce utkání)

Boj o Kalifornii se rozhodčím trochu vymkl z rukou...

53:40

Anaheim je kompletní.

53:16

Proti tvrdé střele Stonera předvedl ukázkový semafor Niemi.

52:58

Další pěstní souboj. Na zteč se tentokrát vydali Perry (ANA) a Braun (SJ). Oba již následně nabrali směr šatna.

Tommy WINGELS - 0:4

1:4

Branky a nahrávky: 55. Beleskey (Kesler, Fowler) – 9. Burns (Marleau), 20. Pavelski (Thornton, Couture), 31. Vlasic (Marleau, Couture), 52. Wingels (Nieto, Hertl)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lovejoy, Fowler, Beaucheminm, Lindholm, Stoner, Watanen- Perry, Getzlaf, Smith-Pelly – Silfvenberg, Kesler, Cogliano – Rakell, Karlsson, Beleskey – Jackman, Thompson, Etem. Trenér: Bruce Boudreau.

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Hannan, Semers – Pavleski, Thornton, Hertl – Sheppard, Couture, Marleau – Wingels, Tierney, Nieto – Scott, Burish, Desjardins. Trenér:: Todd Mclellan.

Rozhodčí: Hanson, Peel – Cameron, Mach

Diváci: 16 954