Liga mistrů

BATE Borisov – FK Šachtar Doněck

0:7

konec (0:6)

21.10.2014, 20:45 • Borisov Arena, Borisov (Bělorusko) • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 3.95 3.4 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

74

Poslední střídání v tomto utkání, Signeviče na hrotu domácí sestavy nahrazuje Dimitrij Baga.

46

Domácí měnili svoji jedenáctku dvakrát a také v poločase se téměř píše historie, neboť pět střídání v poločasové přestávce soutěžního zápasu na takové úrovni skutečně nepamatuji. Ze hry jsou staženi Lichtarovič s Tubićem, místo nich vběhli do hry Alexijevič a Hajdučyk.

46

Hosté do druhého poločasu výrazně mění svoji sestavu, brazilskou trojici Douglas Costa, Fernando a Taison nahrazují jejich krajané Marlos, Fred a Bernard.

0:7

konec (0:6)

Branky: 12. Teixeira (Taison), 28. Adriano (pen.), 35. Costa (Taison), 36. Adriano (Ševčuk), 40. Adriano, 44. Adriano (Ševčuk), 82. Adriano (pen.)

Karty:   27. Černik (BAT), 80. Mladenović (BAT) – 88. Adriano (SAC)

BATE Borisov: Černik – Chaguš, Paljakow, Tubić (46. Hajdučyk), Mladenović – Lichtarovič (C) (46. Alexijevič), Jablonski – Hardzejčuk, Karnicki, M. Volodko – Signevič (74. Baga).
Náhradníci: Saroka – Hajdučyk, Alexijevič, Pawlow, Aljachnovič, Baga, Jakovlev.

FK Šachtar Doněck: Pjatov – Srna (C), Kučer, Rakyckyj, Ševčuk – Stěpaněnko, Fernando (46. Fred) – Costa (46. Marlos), Teixeira, Taison (46. Bernard) – Adriano.
Náhradníci: Kanibolockij – Ordec, Azevedo, Fred, Marlos, Bernard, Gladkyj.

Rozhodčí: Bebek – Petrović, Grgić (vš. Chorvatsko)