Liga mistrů

CSKA Moskva – Manchester City

2:2

konec (0:2)

21.10.2014, 18:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 4.9 3.73 1.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

CSKA dokázalo po přestávce smazat dvoubrankový náskok náskok Manchesteru City, když na góly Sergio Agüera a Jamese Milnera odpověděli Seydou Doumbia a z penalty Bebras Natcho, který vstřelil gól čtyři minuty před koncem zápasu. Manchester City ztratil tři body a po druhé remíze v řadě se ocitá pod velkým tlakem. Konečné skóre. CSKA Moskva 2 Manchester City 2. (19:54:08)

90+3

90+3

Běží poslední minuta nastavení a CSKA je blízko bodu, přesto se ještě snaží o vstřelení vítězného gólu.

90+2

Milanov napřáhl ke střele, kterou zablokoval kapitán City Kompany.

90+2

Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90+1

Ščennikov penalizován za faul na Jovetiče.

90

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Seydou Doumbia, přichází Aleksandrs Cauņa.

90

James Milner se ocitl v dalším ofsajdu.

89

Musa se pokusil pohřbít Manchester City, jeho střela ale zamířila mimo.

88

Citizens rozehráli standardní situaci a mohli přejít kupředu, jenže o míč vzápětí přišli a nyní je tu naopak protiútok hráčů CSKA Moskva.

87

Mario Fernandes fauloval Kolarova.

86

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Fernando, přichází Stevan Jovetić.

Bebras NATCHO - 2:2

86

CSKA právě vstřelilo branku!
BEBRAS NATCHO proměňuje penaltu a vyrovnává čtyři minuty před koncem na 2:2!! Natcho vzal zodpovědnost na svá bedra a nezklamal. Joe Hart byl proti jeho přesně umístěné střele do horního rohu bez šance.

85

Kolarov fauloval v šestnáctce Doumbiu a CSKA Moskva má jedinečnou možnost vyrovnat! Hlavní rozhodčí nařídil penaltu.

84

Útočnou snahu Manchesteru City zastavil ofsajd, v němž se ocitl James Milner.

83

Vzápětí byla na opačné straně sražena střela Vasilije Berezuckije.

2:2

konec (0:2)

Branky: 64. Doumbia (Musa), 86. Natcho (pen.) – 29. Agüero (Džeko), 38. Milner (Agüero)

Karty:   57. Fernando (MAC)

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:4.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – A. Berezuckij (46. Doumbia, 90. Cauņa) – Tošić (69. Jefremov), Natcho, Jerjomenko, Milanov – Musa.
Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Jefremov, Cauņa, Bazeljuk, Doumbia.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Mangala, Kolarov – Milner, Y. Touré, Fernando (86. Jovetić), Silva (78. Fernandinho) – Džeko (72. Navas), Agüero.
Náhradníci: Caballero – Sagna, Clichy, Demichelis, Navas, Fernandinho, Jovetić.

Rozhodčí: István Vad. Asistenti: Istvan Albert, Peter Berettyán. Čtvrtý rozhodčí: László Viszokai. Brankoví rozhodčí: Sandor Szabo, Zsolt Szabó (všichni HUN)