konec (2:1, 2:0, 1:1)

13.10.2014, 16:00 • Horácký zimní stadion • Vojtěch Balaštík

51:11

Česko právě vstřelilo branku!
Navzdory zatím nepovedené třetí třetině jsou to Češi, kdo dávají další branku! Marek Škvrně se na křídle objevil tváří v tvář Wieserovi a střelou nad lapačku mu nedal šanci! ASISTENCE: Ondřej Machala

41:29

Salzburg právě vstřelil branku!
A co se MAXMILIANU GLÄSSLOVI nepovedlo před chvílí, daří se mu teď. Po pohledné kombinaci musel Škarek kapitulovat, když GÄSSLOVA střela zapadla za jeho záda! ASISTENCE: Niklas Postel

26:18

Neutekly ani dvě minuty a je tu další navýšení skóre! Střelecký um ukázal RADIM TOMAN, když z blízkosti dokázal prostřelit brankáře Salzburgu! ASISTENCE: Lukáš Frydrych

24:16

JAN KERN zvyšuje na 3:1, když se dokázal prosadit a prostřelit Wiesera! ASISTENCE: Martin Nečas, David Kvasnička

18:42

Salzburg před koncem první třetiny snižuje zásluhou VALENTINA BUSCHE! ASISTENCE: Körner Christof, Maxmilian Glässl

11:36

MARTIN SLABÝ navyšuje vedení České republiky, když se mu podařilo prorvat puk za Wieserovi záda! ASISTENCE: Mikyska Dalimil, Nečas Martin

09:26

Národní tým se ujímá vedení! V situaci 2 na 1 se ocitl Ondřej Machala s FILIPEM ZADINOU, když první předložil puk ZADINOVI a ten poslal Wieserovi puk nad lapačku! ASISTENCE: Ondřej Machala

5:2

Branky a nahrávky: 10. Zadina (Machala), 12. Slabý (Mikyska, Nečas), 25. Kern (Nečas, Kvasnička), 27. Toman (Frydrych), 52. Škvrně (Machala) – 19. Busch (Körner, Glässl), 42. Glässl (Postel)

Česko: Patera (Škarek) – Kvasnička, Mikyska, Galvas, Duda, Ševčík, Král, Klusáček, Trejbal – Kern, Nečas, Kaut – Toman, Podlaha, Frydrych – Zadina, Škvrně, Machala – Martínek, Roubal, Slabý

EC Red Bull Salzburg: Wieser (Skec) – Birnbaum, Cepon, Glässl, Nussbaumer, Huss, Korecky, Riedl – Körner, Wachter, Wappis – Winkler, Busch, Ettwein – Feldner, Kislinger, Klöckl – Mazul, Postel, Samanski – Valach

Rozhodčí: Hribik, Blümel, Kis