konec (2:0, 3:0, 1:1)

13.10.2014, 15:00 • Metallurg Ice Arena • Václav Petrů

Tipsport: 1.4 5.1 5.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:15:21)
Všichni čeští hokejisté, kteří dnes nastoupili do utkání, vyšli bodově naprázdno.
Domácí hokejisté ve třetí třetině ubrali z vysokého tempa úvodních dvou třetin. Přesto dokázali ve 43. minutě navýšit své vedení na šestibrankový rozdíl. Hráči Čeljabinsku poté vrhli všechny síly do útoku, což se jim vyplatilo. V 57. minutě vymazal nulu na střeleckém kontě Traktoru přesnou střelou z mezikruží Deron Quint. Tento čestný gól je však jen slabou náplastí na "tenisové" porážce celku zpod Uralu v poměru 1:6. To Magnitogorsk navyšuje své vedení v čele Východní konference.

60:00

59:12

Ještě jednou dnes rozhodčí zamířil k boxu trestoměřičů a vyměřil trest pro Jevgenije Grigorenka. Dvě minuty za podražení.

59:07

Kondraťjev vypálil od modré čáry, Košečkin schoval kotouč v náruči.

58:00

Běží poslední dvě minuty zápasu.

57:20

Nyní se hraje hodně otevřená partie. Akce střídá akci, oba brankáři nyní ukazují to nejlepší ze svého arzenálu.

56:53

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Tak přece jen se hostujícím hokejistům podařilo zaznamenat čestný úspěch, DERON QUINT si zpracoval odražený kotouč a z mezikruží vyslal zcela přesnou střelu švihem, na níž neměl Košečkin nárok. Bez asistence.

56:20

Tribunami arény v Magnitogorsku obíhá mexická vlna.

55:49

Domácí se však zatím brání maximálně efektivně a kotouč drží na distanc od svého vytáhlého gólmana.

55:22

Nyní zažije ruský brankář ostrý test, dvě minuty za držení dostal Sergej Těreščenko.

55:06

Ozývají se domácí fanoušci, kteří vyzývají své hráče, aby pomohli Košečkinovi udržet čistý štít.

54:24

Quintovi příliš nesedla střela od modré čáry, kotouč skončil na zadním mantinelu.

53:33

Ofsajd Traktoru Čeljabinsk.

53:12

Mozjakin zatáhl kotouč za bránu a předložil ho na Zaripova, ten prakticky z nulového úhlu zkoušel zaskočit Fokina, to se mu však vůbec nepovedlo, jeho projektil zamířil mimo tři tyče.

52:18

Nyní Kaletnik skáče na led a domácí pokračují v pěti mužích.

51:50

Hosté se dlouho drželi v pásmu, ale domácí se bránili bez větších problémů.

50:18

Další přesilovka pro hosty. Dvě minuty za hákování dostal Vladislav Kaletnik.

6:1

Branky a nahrávky: 14. Antipin (Zaripov), 19. Zaripov (Mozjakin), 25. Mozjakin (Zaripov, Lee), 32. Jakuceňja (Kaletnik), 38. Lee (Mozjakin, Zaripov), 43. Timkin (Platonov, Chabarov) – 57. Quint

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Těreščenko, Lee, Batyršin, Bereglazov, Chabarov, Ibragimov – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov – Kosov, Kamenev, Osala – Jakuceňja, Grigorenko, Platonov – Kaletnik, Timkin, Potěchin

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (41.Fokin) – Quint, Katičev, Borodkin, Piganovič, Aljušov, Chlystov, Kostromitin, Kondraťjev – Růžička, Bulis (C), Panov – Wilson, Čistov, Popov – Gubarev, Osnovin, Penkovskij – Kokujov, Toluzakov, Sajustov

Rozhodčí: Ravodin, Romasko – Birin, Šeljanin