13.10.2014, 15:00 • KrK Uralec • Martin Švejkar

Tipsport: 2.2 4.1 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám příjemný zbytek dnešního dne. (17:17:27)
Československá stopa:
Jakub Kovář (JEK): 31 zákroků, 0 obdržených branek, úspěšnost 100%
Lukáš Kašpar (JUG): 0+0, 4 střely na branku, čas na ledě 17:45
Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg zvládl na konci třetí třetiny náročné 4 a půl minuty dlouhé oslabení a udržel těsné vedení! Domácí se tedy po výhře 1:0 radují ze zisku tří bodů, díky čemuž přeskakují v tabulce svého dnešního soupeře. K výhře domácích napomohl velkou měrou český brankář Jakub Kovář, který předvedl několik skvělých zákroků a udržel čisté konto!

60:00

59:40

Domácí obránci teď zblokovali několik střel a puk je nyní vyhozen z pásma.

59:12

Přichází oddechový čas hostujícího týmu. Gorjačevskich zůstává na střídačce a Jugra bude hrát v šesti proti čtyrem!

59:00

Larsen vypálil od modré a k vyraženému kotouči se dostal Gusev, který mohl zblízka překonat Kováře, ale český gólman se opět vyznamenal!

58:32

Domácím se podařilo vyhodit kotouč a hostům se rychle krátí čas.

58:00

Teď však přichází velký tlak ze strany Jugry! Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

57:20

Jakub Kovář přerušil hru a domácí vyhráli následné vhazování, díky čemuž dostali na chvíli kotouč ze svého pásma.

56:55

Domácí vyhráli vhazování a ihned vyhodili kotouč, ale Jugra se rychle vrací zpátky do útoku.

56:38

Nyní jim však kotouč utekl za modrou čáru a hra je vykázána do středního pásma.

56:30

Hosté kombinují v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

55:24

Domácí Eduard Lewandowski vrazil zezadu Pepeljajeva na mantinel a dostává za to trest 5 minut + do konce utkání! Hosté tak budou hrát do konce třetiny přesilovou hru!

55:00

Čas teď rychle utíká a hosté mají už jen pět minut na vyrovnání.

53:10

Domácí se poté dostali do rychlého brejku, na jehož konci si úspěšný zákrok připsal Gorjačevskich.

52:57

Nebezpečně pálil od modré Mamkin (JUG), ale Kovář zvládl jeho střelu vyrazit a k dorážce se nakonec hosté nedostali.

52:30

Hosté se sice v oslabení ubránili, ale už se jim začíná pomalu krátit čas na vyrovnání.