1:2 6:7 (3), 6:1, 4:6

07.10.2014, 11:13 • Martin Platko sk

Tipsport: 1.26 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

A je dobojované! Jana Čepelová konečne premenila mečbol a tak v prvom kole turnaja WTA v Linzi porazila Timeu Bacsinszkú po setoch 6:7, 6:1 a 4:6.

4:5

Timea Bacsinzská už tento brejkbol premenila a berie si späť stratené podanie. Čepelovú môžu mrzieť nepremenené brejkboly.

3:5

Timea Bacsinszká zakončuje dôležitý servis winnerom z forhendu. 3:5.

2:5

Jana Čepelová potvrdila brejk z predošlej hry a v treťom sete vedie už 2:5.

2:4

Výborne! Jana Čepelová už druhý brejkbol využila a tak vzala tretie podanie súperky v treťom sete. 2:4.

2:3

Jana Čepelová otáča skóre tretieho setu vo svoj prospech a vedie 2:3.

2:2

To je paráda! Jana Čepelová ukázala cit pre hru na sieti a ťažkým volejom umiestnila loptičku k základnej čiare. Séria stratených podaní pokračuje.

2:1

Timea Bacsinszká kontruje ďalšou čistou hrou na príjme a tak si berie späť brejk. 2:1.

1:1

Jana Čepelová čistou hrou berie späť stratené podanie a dorovnáva na 1:1.

1:0

Timea Bacsinszká napokon dostala súperku do úzkych a svoju šancu využíva. 1:0

6:1

Timea Bacsinzská premieňa prvý z trojice setbolov a tak víťazí v druhom sete nad Čepelovou pomerom 6:1.

5:1

Timea Bacsinszká čistou hrou získava späť druhý brejk a bude podávať na víťazstvo v druhom sete.

4:1

Jana Čepelová si napokon berie späť jedno stratené podanie a znižuje na 1:4 zo svojho pohľadu.

4:0

Timea Bacsinszká čistou hrou vzala aj druhý servis Čepelovej v druhom sete. 4:0.

3:0

Timea Bacsinszká bez problémov potvrdila brejk z predošlej hry a vedie už 3:0.

2:0

Už prvý brejkbol Timea Bacsinszká využíva a v druhom sete vedie 2:0.

1:0

Timea Bacsinszká dokázala bez väčších problémov podržať prvý servis v druhom sete. 1:0.

6:7

Výborne! Jana Čepelová premieňa druhý setbol krásnym winnerom z bekhendu po čiare a získava prvý set po tajbrejku 7:6.

6:6

Timea Bacsinszká dorovnáva stav prvého setu na 6:6 a tak o víťazke rozhodne až tajbrejk.

5:6

Jana Čepelová nemala na servise výraznejšie problémy a tak bude jej súperka opäť podávať na udržanie.

5:5

Timea Bacsinszká dorovnáva na 5:5 a tak boj o prvý set stále pokračuje.

4:5

Jana Čepelová sa oprela o prvé podanie a dokázala získať piaty game v prvom sete. 4:5.

4:4

Opäť perfektná slovenská tenistka! Jana Čepelová berie späť stratené podanie a dorovnáva na 4:4.

4:3

Jana Čepelová čistou hrou znížila stav prvého setu na 4:3.

4:2

Timea Bacsinszká potvrdil brejk z predošlej hry a v prvom sete vedie 4:2.

3:2

Timea Bacsinszká už tento brejkbol premieňa a v prvom sete berie prvý servis svojej súperky. 3:2.

2:2

Timea Bacsinszká si podržala aj druhé podanie setu a vyrovnala na 2:2.

1:2

Jana Čepelová musela bojovať aj v druhej hre pri svoj svojom podaní, ale napokon sa dostala do vedenia 1:2.

1:1

Timea Bacsinszká čistou hrou dokázala dorovnať stav prvého setu čistou hrou na 1:1.

0:1

Jana Čepelová si dokázala podržať po náročnom boji svoj prvý servis a vedie 0:1.