07.10.2014, 05:09 • Tomáš Schmiedt

Tipsport: 2.9 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto duelu vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou. (06:25:52)
Hlaváčková se ve 2. kole střetne se Soranou Cirsteaovou.
Andrea Hlaváčková v 1: kole turnaje WTA v Tchien-ťin přehrála Monicu Puigovou 7:5, 6:1. Češka do utkání nevstoupila vůbec dobře, po dvou ztracených servisech prohrávala 0:3. Hlaváčková se však nevzdala, zabrala, a první sadu nakonec vyhrála 7:5. Druhý set pak byl už v její režii, když ho po dvou úspěšných brejcích vyhrála o pět gemů.

Konec zápasu

6:1

Hlaváčková využila hned první nabídnutou příležitost k završení tohoto střetnutí!

40-30

Navíc si Češka vypracovala svůj úvodní mečbol!

30-30

Hlaváčková opět vyrovnala stav gemu.

15-30

Puigová však ještě nesložila zbraně, stále bojuje o udržení se v duelu.

15-15

Své předchozí zaváhání ale Češka napravila esem.

0-15

Nyní to byla Hlaváčková, kdo dvojchybu vyrobil.

5:1

Při druhém ale Puigová vytvořila dvojchybu, česká hráčka jí tak sebrala servis, a půjde podávat na vítězství v utkání!

40-15

Portoričanka první dokázala odvrátit.

40-0

A u šesti vítězných míčků Češka nezůstala, takže disponuje třemi brejkboly!

30-0

Hlaváčková rozšířila svou aktuální vítěznou sérii na šest fiftýnů.

15-0

Puigová se prezentovala dvojchybou.

4:1

Následuje přestávka a výměna stran.

4:1

Na svém servise je Hlaváčková ve druhém setu k nezastavení, připsala si již třetí čistou hru za sebou.