1:3

konec (0:0, 1:0, 0:3)

07.10.2014, 17:00 • ČEZ ARÉNA Ostrava • Monika Baloghová

Tipsport: 2.39 4.2 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nedá se nic dělat, odteď se vítkovičtí mohou a musí soustředit jen na nejvyšší domácí soutěž. Mějte příjemný večer a někdy se opět budu těšit napočtenou. (19:52:31)
Poslední vystoupení Vítkovic v prvním ročníku prestižní hokejové Lize mistrů je u konce. Po první bezbrankové třetině to byli právě domácí, kteří otevřeli účet dnešního utkání a i ve třetí části mohli pomýšlet na úspěch. Ahonen jim tuto šanci snížil v 53. minutě, o dvě minuty později zvrátil stav zápasu ve prospěch SaiPy Spina a nakonec, do prázdné klece, zpečetil dnešní finskou výhru znovu Ahonen.

60:00

59:38

Většina diváků chvatně opouští vítkovickou arénu.

59:38

SaiPa právě vstřelila branku!
Hosté pečetí své dnešní vítězství na vítkovickém ledě, prázdnou branku zdálky trefuje RONY AHONEN – 1:3. Asistence: Johan Larsson.

59:30

Larsson se mohutně napřáhl, ale puk se mu nepodařilo vyhodit.

59:26

Oddechový čas pro domácí – Dolejš zůstává na střídačce.

59:26

Za sekání je vyloučen hostující Velenainen.

59:02

Dolejš odjíždí na střídačku.

59:00

Čerešňákova střela od modré těsně minula finskou klec.

58:41

Vítkovice se opravdu snaží, ale finové hrají pozorně.

58:13

Domácí se musejí urychleně vrátit, SaiPa se stahuje k Dolejšovi.

57:49

Kolouch tvrdě nastřelil zadní mantinel.

57:23

Hraje se ve středním pásmu, pro domácí už moc času nezbývá.

56:44

Hosté se drží v pásmu u vítkovické klece.

55:57

Dnešní utkání sleduje 3 102 diváků.

55:38

Finský celek je při chuti, okupuje útočné pásmo.

SPINA - 1:2

54:59

Hosté využívají svou přesilovku!! Zprava přihrával Larsson, DAVE SPINA krásně trefil horní růžek vítkovické klece – 1:2. Asistence: Johan Larsson.

1:3

Branky a nahrávky: 30. Huna (Burger, Roman) – 53. Ahonen (Mankinen, Jarvinen), 55. Spina (Larsson), 60. Ahonen (Larsson)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Šindelář) – Šenkeřík, Čerešňák, Pastor, Stehlík, Kovář, Bail, Štencel, Klok – Svačina, Huna, Roman – Káňa, Šedivý, Burger – Zdráhal, Húževka, Vandas – Němec, Kucsera, Kolouch

SaiPa Lappeenranta: Markkanen (Bernard) – Salcido, Riikola, Larsson, Ahonen, Lofquist, Backman, Maalahti, Lappalainen – Mankinen, Tavi, Jarvinen – McIntyre, Spina, Jokinen – Venalainen, Flinck, Kuronen – Hamalainen, Leivo, Pitkanen

Rozhodčí: R. Šír, L. Smetana – R. Tošenovjan, M. Hlavatý

Diváci: 3 102