1. liga (ČR)

HC Slovan Ústí nad Labem – LHK Jestřábi Prostějov

4:3

konec (0:1, 3:1, 1:1)

04.10.2014, 17:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov; kapacita: 6 500 diváků • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek), Tereza Košťálová

Tipsport: 1.65 4.5 3.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí dějství bylo infarktové. Domácí velmi dlouho vedli o dvě branky, ale Lukáš Luňák dokázal v šedesáté minutě prostřelit hájce ústecké svatyně. Slovan poté už necelou půl minutu dokázal bránit, co se dalo a zápas se dohrál. Ústí nad Labem pro dnešek vyhrálo a získává tři body. Prostějov odjíždí domů s prohrou a problémem ve svém kotli.

Pro dnešní den je to ode mě vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Hezký zbytek večera. Tereza Košťálová a Zdeněk Kamínek ml. (19:31:27)

Ofsajdy: 2:4.
Vyhraná vhazování: 38:35 (11:11, 17:12, 10:11).
Nejlepší hráči dnešního střetnutí:

HC Slovan Ústí nad Labem:
Ondřej Holomek;
LHK Jestřábi Prostějov: Patrik Poulíček.

60:00

59:59

Icing domácích.

59:40

Kotel hostů se raduje ze vstřeleného gólu pyrotechnikou na tribuně! Zasahují pořadatelé!

59:37

Hosté bez brankáře.

59:37

Jestřábi právě vstřelili branku!
Využitá přesilovka! Lukáš Luňák na poslední chvíli vstřelil třetí branku a tím velmi zdramatizoval konec zápasu! Asistence: Michal Černý, Lukáš Duba.

59:30

Poulíček dělovkou ze středového kruhu neprostřelil ústeckou obranu.

59:23

Postrkovaná před brankou! Petrásek na poslední chvíli zadržel puk pod svými lapačkami!

59:01

Konec zápasu může být velmi dramatický! Ladislav Gengel (UNL) kvůli hákování musí na dvě minuty ven z hřiště.

58:33

57:55

Slovan vyhazuje puk ze své defenzivy.

56:44

Domácí v plném počtu, hosté ve čtyřech.

56:33

Prostějov jde do tří! Lukáš Luňák (PRO) si musí odpykat dvouminutový trest za hákování.

56:10

Na Prostějov je vyvíjen velký tlak.

54:44

Současné vyloučení! Martin Vágner (UNL) a Viktor Coufal (PRO) jsou vyloučeni k posezení v boxu trestoměřičů za hrubost.

54:18

Oddechový čas pro hosty.

53:50

Prostějov se brání zuby nehty.

4:3

Branky a nahrávky: 23. Gengel (Brož, Petrásek), 32. Tůma (Pořický, Smetana), 34. Černý (Rod, Roubík), 41. Budínský (Rod, Roubík) – 8. Skřivánek (Coufal, Luňák), 32. Luňák (Indra), 60. Luňák (M. Černý, Duba)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – K.Černý, M. Vágner, Kolafa, Smetana, Vl. Brož, Holomek, M. Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – D. Tůma, J. Kloz, Pořický – Gengel, T. Vávra, P. Přeučil – Markulinec, Suchan, Kuchynka. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Roupec, Kolibár, R. Malý, Knesl, Skřivánek, Kaluža – Mouča, M. Černý, Poulíček – T. Sršeň ml., Belay, Coufal – Indra, L. Luňák, F. Kučera – Kuchta, L. Duba. Trenéři: Tomáš Sršeň st., Petr Zachar.

Rozhodčí: Smitka – Hejl, Podrazil