Extraliga staršího dorostu

HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava

0:2

konec (0:2, 0:0, 0:0)

04.10.2014, 12:30 • 2. ledová plocha Budvar Arény • Matěj Mayer (@Matej_Mayer), Lukáš Dvořák (@lukas_dvorak)

Jihlava dnes zaslouženě odváží z Českých Budějovic tři body po dvou využitých přesilových hrách. Trefili se Ondráček a Oščádal. Naopak Jihočeši tahali od první minuty za kratší konec a zaslouženě nevstřelili ani branku. To je z druhé ledové plochy Budvar Arény vše. Hezké slunečné odpoledne přeje Lukáš Dvořák. (14:32:10)

60:00

59:26

Po icingu navíc znovu musí Kváča do branky.

59:10

Dukla už kontroluje hru a kráčí za zaslouženými třemi body.

58:50

Sedmdesát sekund do konce a až teprve teď jde znovu na střídačku.

57:37

Jihlavští teď doslova prokoučovali třetí branku. V úniku dvou na jednoho se ocitl volný hráč v postavení mimo hru. Kváča musí do svatyně.

57:10

Mohlo být ale rozhodnuto, puk vystřelený z obranného pásma skončil jen těsně vedle pravé tyče opuštěné klece.

56:52

56:32

Doktor trefuje pouze boční síť branky hostí.

56:11

U pravé tyče číhal Bahula, ale nedokázal včas uklidit kotouč za záda Brože.

55:31

Českobudějovičtí na nic nečekají a zkouší hru v šesti!

55:31

Oddechový čas pro domácí.

55:31

Po delší době se musel činit Brož, jenž svou lapačku vymrštil proti střele beka Motoru.

55:07

54:52

Poměr sil na ledě se srovná. Za sevření kotouče dostává dvě minuty Vojtěch Pražák (JIH).

54:31

Puk se pohyboval blízko branky domácích, a tak raději Kváča přerušil hru, aby dal svým spoluhráčům čas na oddych.

53:51

Jihočeši zvládají po špatné první třetině oslabení lépe. Kotouč je za brankou Jihlavy.

53:07

Navíc přichází trest pro hráčskou lavici Motoru za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty odsedí Jakub Doktor (CEM).

52:40

Situace začíná být po nevyužité přesilovce kritická. Něco málo přes sedm minut do konce a domácí jsou stále o dvě branky pozadu.