Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera

6:4

konec (1:1, 2:2, 3:1)

02.10.2014, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • David Jahoda (@jaho_da)

59:30

Půl minuty před koncem třetí části odchází na trestnou lavici hostující Josef Danielčak (VIT).

57:41

Naprosto zbytečným faulem se teď proti Hustákovi provinil Radim Štěpánek (VIT), který dostal dvě minuty za napadení. Vítkovice tak rázem mají daleko menší šanci na srovnání.

43:56

Ze hřiště je za držení soupeřovy hole vykázán Ondřej Gabrhelík (VIT). Ještě předtím se v obrovské šanci objevil domácí Štefka, ten ale s pokusem zasunout o vzdálenější tyč neuspěl.

36:04

Za vyhození kotouče mimo hrací plochu putuje za katr Lukáš Slánský (VIT), Mora tak bude zahrávat téměř minutovou přesilovku pět na tři!

34:56

Za faul kolenem míří na trestnou lavici vítkovický Matouš Stupka (VIT).

33:18

Jakub Heža (OLO) dostává menší trest za hrubost.

21:55

Ale právě Jakub Metelka (OLO) nyní fauloval, a přesilovku si tedy zahrají hosté.

19:17

Zbytečným zákrokem se před koncem první části provinil vítkovický Marek Čecham (VIT), který udeřil jednoho z domácích do hlavy. Dostává dvě minuty plus osobní desetiminutový trest.

13:09

Poprvé v utkání míří na trestnou lavici i hráč z olomouckého týmu. Za držení protihráče je ze hry vykázán Jakub Metelka (OLO).

10:46

David Krčmář (VIT) fauloval soupeře krosčekem a jde si odsedět menší trest.

05:22

Olomoučtí budou zahrávat první přesilovku zápasu. Lukáš Slíž (VIT) dostává dvě minuty za držení protihráče.

6:4

Branky a nahrávky: 12. Škoda (Kuba, M. Zabloudil), 32. Hajšman (J. Heža), 37. Jeklič (Galvas, Kališ), 45. Metelka (Škoda, Kuba), 55. Husták (J. Heža), 59. J. Heža (Kališ) – 4. Stupka (Malina), 26. Toman (Raška, Bartek), 34. Toman (Krčmář), 53. Raška (Toman)

HC Olomouc: Pospíšil (Šoustal) – Kališ, Kolovrátník, Štreit, Metelka, Galvas, Beult, Škoda – M. Zabloudil, Štefka (C), J. Heža, Hajšman, M. Jeklič, Z. Zabloudil, Marek, Říčka, Husták, Beier, Kuba.

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Daňa) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Halška, Čechman, Krčmář, Slíž, Bartek – Raška, Malina (C), Maxner, Toman, Vondál, Bernát, Slánský, Stupka, Danielčak, Hartman.

Rozhodčí: Cik – Novotný, Šimčík