HC Litvínov – Sparta 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 58. Ujfaluši (Řehoř) – 19. Arnošt (Březina), 36. Vokurka (Pulkrab, Krudenc), 60. Brejcha (Havel, Schwamberger)
Kometa Brno – Třinec 2:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dufek (Denk, Kubeš), 8. Kozel (Kupčík) – 19. Jaroš (Stránský, Kofroň), 29. Bednář (Zahradníček, Christov), 34. Kofroň (Jaroš, Franek), 38. Pisarik (Cienciala, Kovařčík O.), 44. Kovařčík O. (Pisarik), 53. Christov (Pěnčík, Jaroš), 60. Bednář (Kovařčík M., Christov)
Chabarovsk – N.Novgorod 2:7
10:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Taimi (Litovčenko, Ježov), 33. Safronov (Špirko, Tarasov) – 6. Kuljomin (Drugov), 14. Jamkin (Chomickij), 37. Salminen, 47. Makarov (Galuzin, Salminen), 48. Drugov (Kazionov), 52. Wolski, 60. Nokelainen (Malevič)
Vladivostok – Čerepovec 5:4
11:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 9. Davydov (Zubov), 11. Lisin (Kuzmin), 33. Lisin (Zemčjonok), 38. Pyett (Bergfors, Gynge), rozh. náj. Gynge – 7. Kvapil (Ullström, Trubačov), 16. Arzamascev (Dědunov, Mons), 23. Lukin (Trubačov, Mons), 34. Mons (Dědunov)
Novokuzněck – CSKA Moskva 1:6
14:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Komaristyj (Galimov) – 2. Denisov (Volkov, Radulov), 5. Radulov (Mišarin), 12. Žafjarov (Zajcev, Ljubimov), 37. Radulov (Denisov), 47. Volkov (Radulov), 58. Žarkov (Panin)
Jekatěrinburg – Kazaň 3:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Komarov (Lewandowski, Lepistö), 39. Golyšev (Michnov), 45. Bumagin (Golyšev) – 4. Burmistrov (Heshka), 6. Kosticyn (Nikulin, Azevedo), 13. Kosticyn (Nikulin), 48. Möller (Mirnov), 52. Azevedo (Kosticyn)
Čeljabinsk – Barys 4:6
15:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Glinkin (Čistov), 28. Kokujov (Penkovskij, Wilson), 41. Růžička, 45. Gubarev (Glinkin, Popov) – 3. Antropov (Savčenko), 15. Semjonov (Blochin), 23. Bochenski (Boyd), 43. Blochin (Dawes), 44. Dawes (Blochin), 60. Ruděnko (Starčenko)
Chanty-Mansijsk – Omsk 3:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Bortnikov (Romancev), 32. Romancev (Bortnikov, Čibisov), 40. Kašpar – 28. Kulik (Paršin, Popov), 38. Popov (Paršin, Širokov)
Toljatti – Magnitogorsk 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Nikitěnko (Šulakov, Zaťovič), 22. Valujskij, 27. Mastrjukov (Sloboda, Strelcov) – 9. Mozjakin (Kovář), 57. Mozjakin (Kovář)
Nižněkamsk – Ufa 0:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Koltsov (Skačov), 38. Slepyšev, 39. Kutuzov, 44. Heikkinen (Sjomin, Hartikainen)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Galimov (Kartajev, Ljubuškin), 21. Holos (Novotný, Gračjov), 23. Averin (Jakovlev, Apalkin), 25. Konkov (Višněvskij, Galimov) – 22. Žerdev (TS), 47. Gorovikov (Osipov, Pestuško)
Hr. Králové – Č. Budějovice 2:1
16:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 12. Pavlík (Zahradník), rozh. náj. Malík – 24. Šulek (Jiřinec)
Olomouc – Vítkovice 6:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Škoda (Kuba, M. Zabloudil), 32. Hajšman (J. Heža), 37. Jeklič (Galvas, Kališ), 45. Metelka (Škoda, Kuba), 55. Husták (J. Heža), 59. J. Heža (Kališ) – 4. Stupka (Malina), 26. Toman (Raška, Bartek), 34. Toman (Krčmář), 53. Raška (Toman)
Kroměříž – Uh.Brod 0:0
*18:00, před zápasem