MONACObet liga

MŠK Žilina B – ŠK Slovan Bratislava U21

1:0

konec (0:0)

27.09.2014, 16:00 • Futbalový štadión Žilina - Strážov, umelá tráva (Žilina) • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.75 3.5 3.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci hrali od 40.minúty bez vylúčeného Hrbeka, ale aj tak sa im podarilo zápas vyhrať, keď v 72.minúte dal gól Jasenovský a tak zariadil pre rezervu Žiliny všetky 3 body a tak sa domácemu tímu podarilo zvýšiť náskok na čele tabuľky. (18:25:23)

90

72

MŠK Žilina B dáva gól!
Domácim sa podarilo otvoriť gólový účet v zápase, keď v 72.minúte zaznamenal gól JESENOVSKÝ.

46

Začal sa druhý polčas.

45

Prvý polčas sa skončil.

40

Červenú kartu dostáva Hrbek (MŠK Žilina B).

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MŠK Žilina B: Holec – Šmehíl, Piaček, Ďuratný, Slaninka, Hrbek, Tlacháč, Ďurica(K), Klec, Jasenovský, Gorelčík.
Náhradníci: Krnáč – Puček, Krčula, Michlík, Zuziak.

ŠK Slovan Bratislava B: Polaček – Bajza, Sipľak, Fratrič, Molnár, Oravec(K), Jakúbek, Matejka, Cingel, Gašparovič, Baki.
Náhradníci: Putnocký – Záhumenský, Mikuš, Augustín, Čambal, Tichý, Kotula.

Rozhodca: Martin Ježík – Peter Čajka, Martin Vitko – Bystrík Nemček.
Vítam Vás pri sledovaní 10. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže: DOXXbet ligy. V dnešnom dueli proti sebe nastúpia kluby z prvej polovičky tabuľky a to MŠK Žilina B a ŠK Slovan Bratislava B.

MŠK Žilina B domácim futbalistom patrí po 9. kolách líderská pozícia s 21 bodmi a so skóre 21:14. Žilinské "Béčko" bolo doposiaľ porazené len dvakrát. Prvú porážku utrpeli žlto-zelený v druhom kole po prehre na pôde Senca(3:0). Práve tú druhú utrpeli žilinčania v poslednom kole, keď po prehre 3:0 s Pohroním stratili body po druhýkrát.

Posledné zápasy:
Pohronie – Žilina B 3 : 0
Žilina B – Šamorin 2 : 1
Nové Mesto -Žilina B 2 : 3
Žilina B – Skalica 2 : 1
Žilina B – Dubnica 5 : 3

ŠK Slovan Bratislava B okupuje v doterajšom priebehu 4. priečku so 17 bodmi a so skóre 10:8. Slovanisti majú na svojom konte taktiež 2 prehry, no o body prišli belasí aj po dvoch remízach s Trnavou B a Sencom. Ani v ostatnom kole nebodovalo "Béčko" Slovana naplno a pred zrakmi svojich fanúšikov utrpelo prehru 0:2 proti Seredi.

S. Bratislava B – Sereď 0 : 2
Nitra – S. Bratislava B 0 : 1
S. Bratislava B – SFM Senec 1 : 1
Šaľa – S. Bratislava B 2 : 1
S. Bratislava B – Trnava B 1 : 1

Celky nastúpia dnes proti sebe po prvýkrát, no stávkové kancelárie favorizujú doterajšieho lídra a to MŠK. Na dnešné stretnutie poskytujú následovné kurzy: