1:1

konec (0:0)

27.09.2014, 20:30 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.8 3.6 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a nakonec z tohoto duelu neodchází nikdo jako vítěz. Do druhé půle vstoupili lépe hosté z Charleroie, kteří měli hned v úvodu velkou šanci. Postupem času a po velmi pomalém začátku začali získávat převahu domácí. Za to přišla odměna v 64. minutě, kdy po nenápadné akci Cissé vystřelil a Marinos si míč sklepl do vlastní brány. Domácí byli i nadále aktivnějším týmem, ale v 78. minutě srovnal střídající Kebano na 1:1. To bylo všechno, co se na hřišti stalo, a tak se domácí Genk musí smířit pouze s jedním bodem, zatímco hosté jsou za něj asi rádi. Ode mě je to dneska všechno, mějte se hezky a zase někdy na shledanou. (22:29:03)

90+3

90+1

Mbodji vybojoval balón, všiml si volného Goriuse, který mířil na vzdálenější tyč a chyběly mu centimetry.

88

Máme tu poslední dnešní výměnu, předčasně odešel Buffel a na poslední minuty přišel Kage.

88

Mboyův centr se do šestnáctky nedostal.

86

To domácím nevyšlo.

85

Buffel táhnul míč po pravé straně, byl o něj připraven, ale zákrok na něj byl posouzen jako nedovolený, a tak to budou moct zkusit domácí ze standartky.

82

Hra se teď hodně přiostřila, Ndongala fauloval Goriuse.

79

Střídání Genku, dolů jde Okriašvili, místo něj Schrijvers.

KEBANO - 1:1

78

Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
NEESKENS KEBANO se dostal k míči od Rossiniho, dokázal přejít přes několik hráčů Genku a nakonec i prostrčit míč za Kötelese! 1 – 1.

76

Po standartce hostů se snažil zakončovat Dewaest, ale v souboji neuspěl.

75

Mbodji nedovoleně zastavil Marinose a obdržel za to žlutou kartu.

74

Dobře rozehraný roh hostů nakonec nepřinesl vůbec nic, Köteles vysoko vyskočil a míče se zmocnil.

72

Charleroi provádí svoji poslední změnu v sestavě, odchází N'Ganga a hru se pokusí oživit Kebano.

70

Domácí svůj tlak stále zesilují, Mboyova střela byla likvidována pouze za cenu rohu.