Synot liga

SK Dynamo Č. Budějovice – FK Příbram

0:3

konec (0:1)

27.09.2014, 14:00 • Střelecký ostrov, České Budějovice (kapacita 6681 diváků) • Petr Peleška (@PetrPeleska)

Tipsport: 2.57 3.1 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešní odpoledne loučím. Na shledanou. (15:53:52)
A máme zde konec utkání. Rozhodčí nenastavil nad rámec základní hrací doby ani minutku. Hosté dnes jednoznačně a zaslouženě zvítězili. V prvním poločase vše začal brankou Josef Hnaníček a ve druhém poločase přidaly branky ještě Sus s Řezníčkem. I když si Budějovice vytvořili pár slibných příležitostí, tak to k brance nevedlo a nakonec odcházejí ze zápasu bez vstřelené branky.

90

Zákroky brankáře Boháče.
Zákroky brankáře Křížka.

90

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Pilík, přichází Daniel Tarczal.

89

A další velká příležitost Richarda Kaloda! Brankář Boháč neudržel míč, který mu vypadl a z bezprostřední blízkosti mohl zakončovat právě Kalod, ale prázdnou branku přestřelil.

89

Richard Kalod inkasoval nějakou ránu od brankáře Boháče.

88

V posledních minutách se utkání spíše dohrává a domácí už se ani moc nesnaží něco udělat s výsledkem.

86

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Tomáš Krbeček.

85

Hájovský odkopl od rohového praporku raději mimo nebezpečí až na polovinu hřiště.

84

Martin Fillo má u postranní čáry problémy s křečemi. Pokračovat ve hře by však měl dál.

82

Jaroslav Machovec nepříjemným skluzem poslal na zem jednoho z příbramských hráčů. Zde již hrála pravděpodobně velkou roli frustrace.

80

Poslední desetiminutovka základní hrací doby dnešního utkání. Podaří se domácím alespoň snížit?

78

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Zeman, přichází Jiří Mareš.

76

Richard Kalod v gólové šanci! Dostal se k centrovanému balonu uvnitř malého vápna, ale míč poslal trestuhodně nad branku Boháče.