1:4

konec (1:2, 0:2, 0:0)

20.09.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

60:00

V závěru zápasu ještě Filip Dundáček a Filip Nováček neudrželi nervy na uzdě. První jmenovaný dostává dvě minuty za sekání, druhý za napadení.

Na vyloučení: 8-9.

54:14

Čeněk Novák likviduje i nebezpečnou situaci před svojí brankou, po které se hned trojice jihlavských hráčů pokoušela o dorážku. Puk za zády hostujícího gólmana neskončil i díky tomu, že David Vala (SLA) fauloval. Jde si odpočinout na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 6-9.

49:15

Přesilová hra pro Duklu, která je snad poslední možností, jak by se ještě domácí mohli vrátit do zápasu. Marek Novák (SLA) je vyloučen za držení protihráče.

Na vyloučení: 6-8.

46:14

Slavia si zahraje dlouhou přesilovku pět na tři, jelikož Vojtěch Balaštík (JIH) vystřelil puk mimo hřiště – zdržování hry. Na vyloučení: 7-7.

45:56

Dukla dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si jede odpykat Tomáš Střecha (JIH). Na vyloučení: 6-7.

37:00

Tři minuty před koncem druhé třetiny je tady znovu přesilová hra. Marcel Kottek (SLA) dostává dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 5-7.

25:17

Další přesilová hra pro Slavii. Aleš Dufek (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 5-6.

22:48

Síly na ledě se srovnají, protože Dominik Hohl po úniku Anděla při dorážce sekl Nováka, za což dostává dvě minuty.

Na vyloučení: 4-6.

21:14

Hosté půjdou znovu do tří, tentokrát na 34 vteřin. Filip Navrátil (SLA) zahákoval Jana Marcilise a již odchází na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-6.

19:39

No, lavička Slavie je nyní pořádně plná, jelikož Tomáš Andres (SLA) dostává dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště. Dukla bude mít na konci třetiny šanci na gól.

Na vyloučení: 3-5.

19:06

V závěru třetiny bude mít Jihlava výhodu přesilové hry, protože Petr Tejral (SLA) jde na trestnou lavici za nedovolené bránění. Dvě minuty. Současně probíhá poslední minuta první třetiny.

Na vyloučení: 3-4.

18:24

Vyloučení na obou stranách. David Vala (SLA) a Filip Nováček (JIH) dostávají shodně dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 3-3.

17:00

A špatnou domácí přesilovku dovršuje Lukáš Jícha (JIH), který jde na dvě minuty na trestnou lavici – napadení. Na vyloučení: 2-2.

15:38

Druhá přesilovka pro Duklu v zápase. Tomáš Török (SLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

07:27

Přesilová hra také pro Duklu. Adolf Straka (SLA) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 1-1.

04:52

První vyloučení zápasu. Lukáš Jícha (JIH) dostává dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 1-0.
Lukáš Jícha v sezoně: 6 tr. min.

1:4

Branky a nahrávky: 20. Jícha (Anděl, Střecha) – 7. Vala (Drahorád, Hlinka), 19. Saňa (Novák, Török), 27. Navrátil (Andres), 30. Török (Novák, Andres)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Škarek) – Hohl, Dundáček, Kochánek, Leština, Port, Půža – Jícha, Anděl, Střecha – Beran, Marcilis, Dufek – Dvořák, Dupljaku, Nováček – Balaštík.

HC Slavia Praha: Č. Novák (Frodl) – M. Novák, Saňa, Vala, Drahorád, Havelka, Kottek, Straka, Junek – Navrátil, Andres, Török – Hlinka, Furch, Tejral – Kasala, Ječný, Josefus – Červený, Vyskočil, Nestrašil

Rozhodčí: Čech – Polák, Rampír