4:1

konec (1:1, 2:0, 1:0)

20.09.2014, 17:00 • Meo aréna • Ivo Raiskub

Tipsport: 1.25 5.5 5.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přerovští hokejisté si poradili ve druhé kole druhé ligy skupiny Východ s celkem z Karviné. První třetina sice skončila nerozhodně 1:1, ale od té druhé už začali ve střílení branek dominovat domácí a nedovolili hostům ani jednou zdramatizovat stav zápasu. K vidění bylo nezvykle i několik pěstních soubojů, které okořenily dnešní duel. Brankář Vojtek měl mnohem méně práce než jeho protějšek a za svá záda pustil pouze jedinou střelu. Dnes je to z komentátorského stanoviště všechno. Hezký zbytek sobotního večera. (19:32:30)

60:00

59:40

Vítěze dnes máme předem určeného a zbytek utkání už se v poklidném tempu pouze dohrává.

59:25

Jiří Goiš (PŘE) 2+2 minuty za faul kolenem a hrubost – Jakub Szajter (SKK) dvě minuty za hrubost.

59:25

Szajter se chystal na pěstní souboj s Goišem, který ovšem ukončili rozhodčí.

58:33

Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty hrubost – Tomáš Mládenka (SKK) 2 minuty hrubost.

58:33

Mezi střídačkami se do sebe pustili Mládenka s Blinkou a oba aktéři se půjdou zchladit na trestou lavici.

57:43

Přerov právě vstřelil branku!
MATĚJ MÁLEK se dnes podruhé dokázal uvolnit a opět se ocitl tváří v tvář karvinskému brankáři. Přerovský útočník tentokrát zvolil zakončení mezi betony a zvyšuje vedení svého celku. Asistence: Jan Kolář, Matouš Kratochvíl.

57:16

Matouš Kratochvíl nedobruslil rozehrávku Zbořila a píská se icing.

56:33

Domácí celek už nic převratného v přesilovce nepředvedl a Karviná je kompletní.

55:18

Tečovaná Palova střela Vrbu nepřekvapila. Přesilová hra se Zubrům krátí.

54:20

Martin Kasperlík (SKK) 2 minuty za sekání.

53:39

Povedené střídání druhé formace ukončila střela Davida Šťastného, který brankáře Vrbu z bezprostřední blízkosti překonat nedokázal.

52:34

Vlastimil Zuber se vymkl přerovské obraně a už se chystal zakončovat. Na poslední chvíli ho čistě odstavil od kotouče obránce Vlček.

51:18

Zubři předvedli pěknou kombinaci na několik doteků, kterou dokonal střelou do ochranné sítě Jiří Goiš.

50:37

Kombinaci Karviné překazil hostům odpískaný ofsajd.

49:50

Tohle oslabení přečkali Zubři na jedničku a jsou kompletní.

49:29

Karvinského brankáře neprostřelil ve vlastním oslabení ani střílející Michal Popelka.

48:38

David Šťastný nevyzrál v samostatném úniku na brankáře Vrbu, který mu zneškodnil jeho finální zakončení.

4:1

Branky a nahrávky: 2. D. Šťastný (Šebek), 25. Málek, 34. Š. Kratochvíl (Kratochvíl, Zbořil), 58. Málek (Kolář, M. Kratochvíl) – 19. Diviš (Foltýn, Vydra)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Vlček, Polák, Kudělka, Andrýsek, Zbořil – Goiš, Sedlák, Popelka – Šebek, Procházka, D. Šťastný – Málek, M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl – Blinka, Kolář, Dostálek.

SK Karviná: Vrba (Tomšů) – Deutsch, Zamecznik, Baronšák, Matějíček, Dýrr, Hublík, Foltýn, Szajter, Vydra, Hoďa, Mládenka, Diviš, Zuber, Zakuťanský, Cháňa, Graca, Jaroch, Kasperlík, Luka.

Rozhodčí: Slavka – Matěj, Vožda