2:3

konec (1:2, 0:0, 1:1)

20.09.2014, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba.

Tipsport: 1.65 4.5 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z porubského stadionu vše. S konstatováním, že Vsetín porazil Porubu 3:2, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (19:43:48)
Duel Poruby se Vsetínem byl vskutku bohatý na zajímavé události. Zápas, v němž rozhodčí Kubičík rozdal 23 menších trestů, musel být dvakrát přerušován kvůli rozbitému sklu a trval tak 160 minut. Z cenné výhry 3:2 se nakonec radují Valaši, kteří rozhodli v přesilovkách. Zatímco Poruba na první body stále čeká, Vsetín jich má na kontě už šest.

60:00

59:50

Závěr je velice nervózní, máme tady ještě další dvě vyloučení. Na domácí straně dostává Jakub Peslar 2 minuty za napadení, na hostující usedá na lavici hanby Martin Ambruz, který vidí 2 minuty za sekání.

59:32

Trenér Viktor Hlobil si vyžádal oddechový čas.

59:32

Šance domácích na vyrovnání jsou už velice nízké. Rozhodčí Kubičík viděl před brankou faul Jakuba Hulvy, který inkasuje 2 minuty za sekání. Přesilovka pro VHK.

59:15

Trenér Martin Smeták si vyžádal oddechový čas, vhazovat se ale bude ve středním pásmu.

59:15

Domácí hokejisty zastavuje vlastní nepřesnost, píská se ofsajd.

58:12

Oba týmy hrají v plném počtu, Poruba má na případné vyrovnání poslední necelé dvě minuty. Co nám přinesou?

57:44

Slavík to už zkouší ze všech možných pozic, Hromada chytá.

56:54

Domácí dál okupují útočné pásmo, vyložená šance však ne a ne přijít.

56:12

Viděli jsme menší potyčku před Hromadovou brankou. Na trestnou lavici usedají Marek Sedlář a Michal Nedbálek, oba inkasuje menší trest za hrubost. Pokračuje se 4 na 4.

55:58

RT TORAX hraje v plném počtu a hned se vrhá do útoku.

55:17

Vsetínští se stále pohybují ve vlastním obranném pásmu, napadání porubských hráčů jim dělá problémy.

54:45

Už potřetí v utkání se vsetínským hokejistům "povedlo" vyhodit při vlastní přesilovce puk na zakázané uvolnění.

53:58

Agilní David Hrazdira byl v rodící se příležitosti faulován. Vsetín se dožaduje trestného střílení, ale hlavní arbitr Kubičík uděluje Marku Slavíkovi pouze 2 minuty za hákování. Přesilovka pro Vsetín.

53:01

RT TORAX je aktivnější, Valaši pouze vyhazují puk přesně tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

52:20

Na opačné straně si připisuje další dva zákroky Petr Hromada, jenž zatím působí velice jistě.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Krayzel (Peslar), 47. Krayzel (Peslar, Červenka) – 20. Hurtík (Nedbálek), 20. Tichý (Kolařík), 50. Vítek (Podešva)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) – Vajda, Puškár, Šindelář, Slavík, Javín, Peslar, Prokop, Ovšák – Červenka, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Seidler, Vrána, Krayzel, Pavlačka, R. Vaněk, Kilnar, Sedlář.

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Stojar) – Hurtík, Nedbálek, Haloda, Tichý, Báchor, Hryciow, Štědrý – Zúbek, D. Vaněk, Ambruz, Kolařík, Hrazdira, Mikšovský, Kubo, Podešva, Vítek, Kývala, Uchin, Štrbík.

Rozhodčí: Kubičík – Moravec, Rožánek.