2:1 1:6, 6:1, 6:4

18.09.2014, 18:12 • Michal Kuba (@MikKuba)

Tipsport: 1.77 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Je tu konec, return poslala Vaidišová vysoko a navíc mimo dvorec. Z výhry se tak raduje Johanna Kontaová!

5:4

Špatný forhend stojí Vaidišovou její servis a Johanna Kontaová teď bude mít možnost podávat na výhru v utkání a potvrdit tak papírové předpoklady a vyhrát nad Češkou. Ale zatím nepředbíhejme.

4:4

Druhý ale ne, protože míček skončil na síti a Kontaová tak znovu srovnává stav třetího setu.

3:4

A úspěšný forhend na konec, Nicole Vaidišová se ujímá vedení ve třetím setu, ale podávat bude její sokyně.

3:3

Brejk využit a set je srovnaný! Navíc bude podávat právě Nicole Vaidišová, která začíná navazovat na ohromující první set.

3:2

Druhý gembol je ale využit, Nicole Vaidišová se možná ještě dokáže zachránit, i když její výkony jsou výrazně horší než v prvním setu, kde bleskově zvítězila.

3:1

Esem uzavírá svůj další servis a bere si tak vedení 3:1 v rozhodujícím setu.

2:1

A je hotovo, gem získává Nicole Vaidišová. Kontaová pálila až za základní čáru, což již neznamenalo shodu.

2:0

Eso Kontaové a druhý gem je její!

1:0

Druhý pokus na brejk je ale úspěšný, Kontaová získává první servis Vaidičové ve třetím setu, která zamířila do autu.

6:1

Druhým esem v tomto gemu uzavírá Johanna Kontaová tento set a zápas je tak srovnán na 1:1. Následovat bude třetí, rozhodující, set.

5:1

A další dvojchyba a Johanna Kontaová bude podávat na výhru setu.

4:1

Esem uzavírá tento gem Johanna Kontaová a v tomto setu tak zatím jasně převažují její úspěchy.

3:1

Další brejk Johanny Kontaové, česká tenistka si neudržela ani tento servis!

2:1

Čistá hra Nicole Vaidišové a také první gem druhého setu získaný ze servisu soupeřky!

2:0

Brejk a druhý gem v řadě pro Johannu Kontaovou. Úvod do druhého setu se tak zatím Vaidišové nedaří jako u prvního.

1:0

A esem uzavírá tento gem Johanna Kontaová a získává tak svůj druhý servis.

1:6

První set získává Nicole Vaidišová. V posledním míčku tohoto setu se ale nenechala Johanna uběhat, až když odpalovala z připravené pozice, trefila síť.

1:5

Dvojchyba znamená další ztracený servis Kontaové a naše tenistka tak jde podávat na výhru prvního setu!

1:4

I tento si uhlídala a stav je 4:1 pro Nicole Vaidišovou. Johanna Kontaová se nyní již nesnažila o zvrat gemu.

1:3

První úspěšný servis tenistky z Velké Británie. Vaidišová mířila stále na střed a naposled se jí povedlo poslat míček několik centimetrů až za bílou lajnu.

0:3

Třetí gem je u konce a po něm vede Nicole Vaidišová 3:0 v prvním setu. Poslední míček se snažila ještě Kontaová vybojovat, ale marně, protože špatně nastavila raketu a balónek letěl vysoko a mimo hřiště.

0:2

Skoro jsme se dočkali první delší výměny, druhým úderem ale posílá Johanna míček na síť. Nicole tak bere první servis své soupeřce!