2:1 1:6, 6:1, 6:4

18.09.2014, 18:12 • Michal Kuba (@MikKuba)

Tipsport: 1.77 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Je tu konec, return poslala Vaidišová vysoko a navíc mimo dvorec. Z výhry se tak raduje Johanna Kontaová!

A-40

Výhoda pro Johannu Kontaovou, která má teď v rukou celý zápas!

3:3

Brejk využit a set je srovnaný! Navíc bude podávat právě Nicole Vaidišová, která začíná navazovat na ohromující první set.

6:1

Druhým esem v tomto gemu uzavírá Johanna Kontaová tento set a zápas je tak srovnán na 1:1. Následovat bude třetí, rozhodující, set.

3:1

Další brejk Johanny Kontaové, česká tenistka si neudržela ani tento servis!

2:1

Čistá hra Nicole Vaidišové a také první gem druhého setu získaný ze servisu soupeřky!

0-40

Tři brejkboly si nyní vybojovala Nicole Vaidišová!

30-40

Znovu ale sahá česká tenistka k brejkbolu a připravení tak své soupeřky o další servis!

1:6

První set získává Nicole Vaidišová. V posledním míčku tohoto setu se ale nenechala Johanna uběhat, až když odpalovala z připravené pozice, trefila síť.

1:5

Dvojchyba znamená další ztracený servis Kontaové a naše tenistka tak jde podávat na výhru prvního setu!

0:3

Třetí gem je u konce a po něm vede Nicole Vaidišová 3:0 v prvním setu. Poslední míček se snažila ještě Kontaová vybojovat, ale marně, protože špatně nastavila raketu a balónek letěl vysoko a mimo hřiště.

0:2

Skoro jsme se dočkali první delší výměny, druhým úderem ale posílá Johanna míček na síť. Nicole tak bere první servis své soupeřce!