08.09.2014, 17:00 • Arena Lada • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.35 4.1 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

61:27

Togliatti právě vstřelilo branku!
A známe vítěze dnešního duelu! Gólem v prodloužení o tom rozhodl slovenský bek KAROL SLOBODA, který tvrdou střelou překonal Sunditsina. Asistence: Alexander Černikov.

55:11

Domácí Sloboda si půjde sednout na trestnou lavici za hákování.

44:05

Jevsejenkov si půjde odpočinout na trestnou lavici. Pobude tam dvě minuty za držení.

39:41

Přílišná aktivita znamená, že Milovzorov míří na trestnou lavici. Pykat bude za držení. Hraje se 4 na 4.

38:21

Strelcov si odpyká dvě minuty za sekání. Přesilovka pro Nižněkamsk.

37:14

Tyč nyní zachránila Ladu Togliatti! Prudká střela hostujícího hráče byla takřka dokonalá!

34:38

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Máme srovnáno! JOSH HENNESSY dostal přihrávku od Kokryakova a neměl problém se skórováním! Nutno dodat, že střílel do prázdné branky. Nádherná akce hostů! Asistence: Petr Kokryakov

33:49

Velká příležitost ke srovnání skóre! Glass je ve velké pohodě a nyní to potvrdil skvělým zákrokem!

29:53

Dvě minuty si na trestné lavici odbude Valujskij. Nižněkamsk má šanci srovnat.

28:50

Oddechový čas pro hosty.

28:50

A je tu obrat ve skóre! ALEXANDER ČERNIKOV po přihrávce Golubeva propálil Sunditsina a Lada je rázem na koni! Asistence: Denis Golubev.

27:54

Domácí dokázali srovnat vývoj utkání a nyní i skóre! Tvrdou střelou se blýskl SEMJON VALUJSKIJ! Proti jeho ráně zblízka byl Sunditsin bezmocný. Bez asistence.

23:05

Dvě minuty si odpyká Stapleton za hákování. Domácí mají příležitost k vyrovnání.

22:58

Velké hrubky v obraně hostů nedokázala Lada potrestat! To byly obrovské šance!

17:52

Dvě minuty za hákování dostal Igor Polygalov. Domácí mají šanci vyrovnat.

15:16

Pouhých dvacet sekund trvalo domácím hráčům, aby využili přesilovku! JURIJ PETROV střílí první gól v sezóně a snižuje na rozdíl jediné branky! Asistence: Alexander Černikov

14:56

Dvě minuty si na trestné lavici pobude hostující Hennessy za podražení.

12:36

Domácí ubránili oslabení, přesto kapitulují dnes podruhé! PAVEL ZDUNOV dokázal překonat Glasse a navýšil vedení na 2:0! Asistence: Berezin

10:11

Lada bude hrát v oslabení. Šulakov si půjde odsedět dvě minuty za hákování.

04:15

Dvě minuty za hru vysokou holí si odpyká hostující Bilalov.

03:26

Tak jsem to zakřikl! Už už to vypadalo, že to domácí zvládnou, ale nestalo se! EGOR MILOVZOROV překonává Glasse poté, co mu přihrávku předložil Dan Sexton. Asistence: Dan Sexton.

4:3

Branky a nahrávky: 16. Petrov (Černikov), 28. Valujskij, 29. Černikov (Golubev), 62. Sloboda (Černikov) – 4. Milovzorov (Sexton), 13. Zdunov (Berezin), 35. Hennessy (Kokryakov)

Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Romanov, Podhradský, Vorobjov, Ogurtsov, Sloboda, Hunkes, Šulakov, Barantsev – Golubev, Petrov, Černikov – Shenfeld, Nikitěnko, Bělousov – Valujskij, Zaťovič, Gurjanov – Zjuzjakin, Strelcov, Bocharov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Sunditsin (Kolppanen) – Eronen, Rjazancev, Berezin, Antropov, Jevsejenkov, Bilalov, Bryntsef, Trunyov – Sexton, Stapleton, Milovzorov – Hennessy, Stepanov, Kokryakov – Zhukov, Rybin, Klimenko – Polygalov, Zdunov.

Rozhodčí: Bondar, Zacharov – Golovlov, Yakov